Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Po miniliftu a úpravě víček
už mě netrápí ustaraný obličej
ani problémy se zrakem.

Paní Monika, 46

Minilift a plastická operace očních víček

Ať chceme nebo ne, dnes a denně na sebe koukáme do zrcadla a vidíme, jak se s přibývajícími léty náš vzhled mění. Ne každá taková změna je však tím, co bychom si dobrovolně přáli. Posledních pár let vídám v zrcadle jen výraz unaveného a ustaraného obličeje. A jednoho dne se k tomu všemu ještě přidal nepříjemný pocit těžkých horních víček. Řešení objevila moje dcera. A o tom, co se dělo dál, vlastně rozhodla také za mě.
 
O plastice horních i dolních víček a miniliftingu jsem uvažovala dlouho, ale nějak jsem neměla odvahu. Až to do svých rukou vzala dcera, která mě přihlásila do soutěže a tím mě postavila před hotovou věc. Jelikož jsem vypadala opravdu unaveně a stejně tak jsem se i cítila, nebylo nad čím přemýšlet. Termín konzultace s plastickým chirurgem se brzy objevil v mém kalendáři.
 
Své potíže jsem konzultovala s MUDr. Pavlem Horynou. Pan doktor si nejdříve prohlédl můj obličej, vysvětlil řešení a ochotně zodpověděl všechny mé dotazy. Z ordinace jsem odcházela s příjemným pocitem, že vše dobře dopadne a žádné komplikace nenastanou. A tak se i stalo. 

Z výsledku jsem nadšená

Bezprostředně po zákroku jsem se cítila opravdu dobře a uvolněně. Strašně jsem se těšila na to, až se poprvé uvidím v zrcadle. Poznám se vůbec? Budu vypadat jako opuchlé rajče? Nebo?
 
Ve finále jsem byla velice překvapena. Otoky a modřiny byly minimální, a tak jsem se mohla radovat z opravdu vydařeného výsledku, který naplnil má očekávání. Vlastně i krátký pobyt na klinice jsem si užila. Prostředí je totiž velmi krásné a čistě a moderně zařízené; od personálu se dočkáte jedině milého a ochotného přístupu.

Jsem opět plná energie

Rekonvalescence trvala čtrnáct dní, pak jsem se mohla vrátit do práce a ukázat se i světu. Změny si mé okolí všimlo okamžitě a od každého jsem slyšela slova chvály, jak dobře vypadám. Nyní uznávám, že mé otálení, bylo zbytečné. Díky zákroku se mi zlepšil zrak, jsem plná energie a celkově se cítím daleko mladší. Koneckonců zanechal zákrok stopy i na mém sebevědomí, které je nyní mnohem pevnější. 
 
Život je o tom plnit si i své sny. A proto patří velké díky mé dceři, která mi přihlášením do soutěže jeden velký sen pomohla splnit.

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Paní Monika se na mě obrátila o pomoc s řešením výrazu unaveného a ustaraného obličeje a pocitu těžkých horních víček. Klientce jsem po vyšetření doporučil klasickou operaci horních i dolních víček. S přihlédnutím k věku jsem doporučil i operaci typu minilifting. Při zákroku v celkové anestezii jsem odstranil přebytečnou kůži horních a dolních víček, odstranil tukové prolapsy, které vytvářely typické pytlíky pod očima. Dále jsem zpevnil měkké tkáně obličeje – zejména ve střední a dolní etáži – a odstranil přebytečnou kůži v rámci miniliftu. Osvěžení a omlazení obličeje dopadlo bezvadně, výsledkem operace jsme oba spokojeni.

Prim. MUDr. Pavel Horyna
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642