Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Plazmaterapie – omlazení vlastní krví

Aplikace látky tělu vlastní k efektivnímu omlazení a vyživení vaší pleti

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Ambulantní 
zákrok

Ošetření netrvá déle než půl hodiny

Omlazení 
vlastní látkou

Terapie využívá krevní plazmu

Postupná 
regenerace pleti

Týdny po ošetření se efekt stále navyšuje

Pečlivý 
a zkušený personál

Pečují o vás špičkoví dermatologové

Jak to probíhá?

Chcete vrátit své pleti mladistvý vzhled pomocí látky, která je vašemu tělu vlastní? Plazmaterapie je aplikace vlastní obohacené krevní plazmy. Přirozeně nastartuje obnovu všeho důležitého v pokožce a zpomalí proces stárnutí na ještě dalších několik týdnů po proceduře. Pomocí plazmy můžete omladit nejen obličej, ale také krk, dekolt nebo hřbety svých rukou

Plazmaterapie pomáhá celému tělu

Krevní plazma je tou nejcennější součástí naší krve. Obsahuje růstové faktory, které stimulují regeneraci pokožky. Díky plazmě se v kůži vytvářejí nová kolagenová vlákna. A v mezibuněčné hmotě je také kyselina hyaluronová – látka účinně hydratující pokožku.

Plazmaterapie dovede následující:

  • Vyhladí jemné vrásky a zmírní ty hlubší.
  • Zlepší pružnost i texturu pleti.
  • Zkvalitní vlasy a pomůže jejich růstu. 
  • Urychlí hojení ran a zabraní tvorbě jizev.

Plazmaterapie řeší

Ošetření je šetrné, bezpečné a rychlé

Plazmaterapie je vhodná pro všechny typy pleti. Většina lidí ji velmi dobře snáší. Celá procedura obvykle trvá kolem 30 minut. Záleží však na velikosti ošetřované oblasti. Před začátkem terapie používáme anestetický krém k lokálnímu znecitlivění, proto se vše obejde bez bolesti. V první fázi procedury se odebere krev a v přístroji se oddělí plazma od červených a bílých krvinek. Ve druhé fázi zkušený dermatolog aplikuje plazmu do ošetřované oblasti mikrojehličkami, anebo jemnou a tenkou kanylkou. 

Po ošetření se pleť postupně stává jemnější a pružnější

Plazmaterapie vyšle pleti něco jako impuls k omládnutí. Během několika následujících týdnů se tedy pokožka postupně vypíná. Její stav se dále zlepšuje spolu s tím, jak se v ní opět vytvářejí důležité látky.  

S volbou toho nejvhodnějšího druhu ošetření vám vždy poradí naši dermatologové.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Markéta Majerová

Plazmaterapie může být obohacena navíc o kyselinu hyaluronovou. Látku tělu vlastní, která výsledný efekt omlazení pleti ještě výborně umocní.

Náš tým

Cena plazmaterapie

Cena se odvíjí od velikosti ošetřované lokality. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotné dermatologické ošetření 
  • Případné kontroly po ošetření

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Dobrý den, podstoupila jsem první zákrok omlazení u pana doktora Horyny a mohu říct, že mohu jen doporučit. Nikdy jsem se nesetkala s tak perfektním přístupem jak lékaře, tak celého kolektivu. Strašně moc děkuji a všem mohu jen a jen doporučit.

Ivana Benková, Estheticon.cz

Klinika super, moc ochotné a příjemné sestřičky, můžu jen doporučít. Všechny, co váháte, nebo přemýšlíte o výběru kliniky, tak určitě navštivte kliniku MEDICOM Clinic v Brně, vše Vám tam ochotně vysvětlí a poradí.

Luciáš, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak rychle se po ošetření zotavím?
Bezprostředně po zákroku je pokožka začervenalá a trošku oteklá. Můžou se na ní objevit i drobné modřinky. Ke zhojení však dochází velmi rychle. Pro nejlepší výsledky doporučujeme proceduru zopakovat třikrát s odstupem 2–3 týdnů.
Pro koho ošetření není vhodné?
Kontraindikací je třeba opar nebo jiné infekční onemocnění v místě ošetření. Terapii také neprovádíme při onemocnění krve a při systémových onemocněních.
Působí plazmaterapie i jako prevence projevů stárnutí?
Ano, protože krevní plazma obsahuje také důležité růstové faktory a proteiny. Ty podporují tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové, látek zodpovědných za hydrataci, pružnost a mladistvý vzhled pokožky. Jak stárneme, těchto látek ale v kůži postupně ubývá. Plazmaterapií je ovšem můžeme na důležitá místa znovu dodat.
Za jak dlouho se dostaví efekt ošetření?
U každého je to individuální. Během prvních týdnů se pokožka postupně vypíná a spravuje. Efekt ošetření se postupně umocňuje, celkem může trvat kolem půl roku.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru