Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce zad

Pro zeštíhlení jakékoliv části zad a získání celkově atraktivnější postavy

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Okamžitý 
efekt

Zeštíhlení uvidíte prakticky ihned

Zdravější 
sebevědomí

Komplex z nežádoucího tuku bude pryč

Nezávazná 
konzultace

Poskytujeme bezplatné poradenství

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Jak to probíhá?

Nahromaděný tuk v oblasti zad trápí ženy i muže bez rozdílu. Ženy si nejčastěji stěžují na nevzhledné tukové polštářky těsně pod spodní linií podprsenky, mužům se dělají faldíky vlastně v podobné oblasti zad nebo v jejich horní části. Ať už vás trápí tuk v kterékoliv části zad, dobrou zprávou je, že mu definitivní sbohem určitě dát můžete. A jak se zbavit tuku na zádech? Vyzkoušejte liposukci.

Zákrok vyhledávají ženy i muži

Liposukcí zad se nejčastěji rozumí oblast, která má u žen svůj spodní okraj přibližně v místě dolní linie zapínání podprsenky. Horní hranice výkonu operace ale přesně určená není. Nahromaděnou tukovou tkáň zvládneme ženám i mužům samozřejmě ošetřit i v oblastech výše – tuk se odsává i nad lopatkami nebo nad přechodem krční a hrudní páteře. Celkový rozsah zákroku je vždycky individuální. 

Stačí pouze lokální anestezie

Liposukcí se zbavíte nadměrného množství tuku rychle, šetrně a natrvalo. Zákrok totiž omezí tvorbu tuku v ošetřené oblasti jednou provždy. Operaci vám navíc stačí podstoupit jen v lokální anestezii, ihned po ní vás můžeme propustit domů. Liposukce zad trvá přibližně 1–1,5 hodiny, celková doba se odvíjí od rozsahu ošetřovaného místa.
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Liposukce ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Pavel Kobzík

Liposukci zad hojně podstupují jak ženy, tak i muži. Zákrok se většinou provádí pouze v lokální anestezii, po které není nutná hospitalizace na klinice.

Náš tým

Cena liposukce zad

Cena se odvíjí od zvolené liposukční metody a kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný liposukční výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

Každé liposukci předchází bezplatná odborná konzultace s naší odbornicí na liposukce (pouze v Brně a v Ústí nad Labem), na které klientům individuálně doporučíme vhodnou liposukční metodu.
Na naší klinice v Praze provádí konzultace přímo lékař. Konzultace stojí 1 000 Kč, tuto částku vám, v případě objednání termínu a složení zálohy nejpozději do 14 dnů, odečteme z ceny zákroku. 

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Rozhodujete-li se pro operaci, doporučuji pana MUDr. Horynu jako výborného profesionála s příjemným přístupem ke klientovi. Rozhodně není důvod se bát, protože výsledek stojí za to.

DDD, Estheticon.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak poznám, která z liposukčních metod bude pro mě nejvhodnější?
Nejvhodnější druh liposukce vám na klinice pomůže vybrat odborná konzultantka. Konzultace s ní je bezplatná a zcela nezávazná. Pokud chcete svůj zájem o zákrok konzultovat přímo s plastickým chirurgem, samozřejmě je to také možné. Za konzultaci s ním zaplatíte 1000 Kč, ale v případě stanovení závazného termínu operace a jejího podstoupení vám bude cena zákroku o tuto částku ponížena.
Proč se upřednostňuje liposukce v lokální anestezii před tou celkovou?
Při liposukci v lokální anestezii dojde k znecitlivění jen problematické oblasti. Klient je v průběhu zákroku plně při vědomí a může s lékařem komunikovat a spolupracovat. Lékař si může klienta dobře napolohovat nebo třeba postavit, aby průběžně hodnotil výsledek odsátí tuku. Po lokální anestezii navíc není nutná hospitalizace na klinice a rekonvalescence po zákroku je celkově kratší.
Za jak dlouho po zákroku lze cvičit?
Po liposukci se doporučuje nejméně na dva týdny až měsíc omezit fyzickou aktivitu.
Zůstávají po liposukci jizvy?
Po liposukci budete mít zhruba 0,5cm jizvičky, které se nešijí, pouze se překrývají náplastí. Do jednoho roku od ošetření navíc zcela splynou s kůží.
Lze provést liposukci pokud je užíván lék na ředění krve?
Užívání léku na ředění krve je bohužel kontraindikací k zákroku. Tento lék se nesmí užívat již týden před plánovaným zákrokem. Záleží tak na Vašem hematologovi, zda povolí vysazení tohoto léku alespoň na 14 dní (týden před zákrokem a týden po zákroku), aniž by Vás to ohrozilo. 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru