Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Chtěla jsem vypadat
alespoň na
svůj věk

Paní Lenka, 51

Plastická operace obličeje a očních víček

Pracuji jako kadeřnice, a tak se denně setkávám s velkým počtem lidí. Když vám řada z nich denně řekne, že vypadáte unaveně nebo smutně, a ptá se vás, jestli nemáte nějaké starosti, začnete se v zrcadle více pozorovat. A pak? Musela jsem jim dát za pravdu. Ačkoliv mě totiž nic netrápilo a v duchu jsem byla šťastný člověk, navenek jsem svou tváří skutečně působila jinak. Povolená kůže v obličeji a na krku  ani armáda vrásek mi na kráse prostě nepřidávaly.

Přála jsem si působit na lidi lepším dojmem. Veseleji, odpočatěji a celkově vypadat mladší nebo alespoň na svůj věk. Proto jsem se nakonec rozhodla podstoupit plastickou operaci obličeje, úpravu očních víček a po těchto zákrocích se na doporučení samotného plastického chirurga ještě svěřit do rukou dermatologů. Facelift totiž krásně vypne strany obličeje, ale střed tváře zůstává i po zákroku vlastně nedotčený. Návštěva dermatologa tedy slibovala ještě lepší výsledek.

Doufala jsem, že mi zákroky prospějí a spolu s atraktivnějším vzhledem se mi zvedne i moje celoživotně nízké sebevědomí. A stalo se! Na klinice se o mě lékaři výborně postarali a můj obličej proměnili opravdu kompletně. S tím, jak dnes díky nim vypadám, jsem jednoznačně spokojená. Pokud nějaká z vás tedy prožívá podobné pocity, jako jsem měla já, vzkazuji jediné: Zahoďte obavy a jděte do toho. Výsledek bude stát za to!

Slovo lékaře

MUDr. Michal Puls, CSc.

Paní Lence jsem nejprve odstranil kožní přebytky kolem očí a pak provedl facelift, tedy plastickou operaci obličeje. Jedná se o složitější operaci, která obvykle trvá kolem 2 hodin. Hojení po zákroku probíhalo velmi dobře. Téměř neviditelné jizvy zůstaly klientce ve vlasech, okolo ušních boltců a v záhybech očních víček. Pro co nejlepší efekt zákroku jsem paní Lence následně doporučil vyhlazení vrásek na dermatologii.

MUDr. Michal Puls, CSc.
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642