Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Ošetření cévním laserem

Všestranný laser, který účinně léčí žilky, hemangiomy, růžovku i akné

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Všestranná 
procedura

Léčí celou řadu kosmetických problémů

Vynikající 
výsledky

Výkonný laser má léčebný i kosmetický efekt

Šetrná 
a neinvazivní terapie

Puls laseru nebolí víc než trefa gumičkou

Profesionální 
ošetření

Ošetření cévním laserem používají výhradně zkušení lékaři

Jak to probíhá?

Trávíte každé ráno spoustu času před zrcadlem, abyste z domova odcházeli s dokonalou pletí? Korektor a správně zvolený make-up dokážou zakrýt různé nedokonalosti, ale jen do té doby, než je zase odlíčíte. Chcete se zbavit viditelných žilek a zarudnutí pleti natrvalo? Ošetření cévním laserem si s vaším problémem poradí! Pomůže vám, když vás trápí:
  • žilky a metličky
  • růžovka (rosacea)
  • hemangiom
  • naevus flammeus neboli oheň
  • červené jizvičky po akné
  • červené strie například po těhotenství

Procedura pomáhá pleti speciálně vytvořeným teplem 

A jak přístroj vlastně funguje? Pracuje na principu selektivní fototermolýzy, kdy dochází k přeměně světelné energie v energii tepelnou pouze v cílové tkáni (hemoglobin). Ta maximálně absorbuje záření, a tak chrání okolní tkáň před poškozením. Následkem tepelného působení dochází k destrukci hemoglobinu, uzavření a postupnému zániku cévky.

Po ošetření cévním laserem se cévky vstřebají do kůže

Před procedurou vám lékař zakryje oči speciálními brýlemi nebo krytkami, aby vám chránil zrak. Laserové impulsy pak dermatolog pečlivě směřuje pomocí speciálních koncovek vybraných přímo pro váš problém. Laserový paprsek reaguje s červeným krevním barvivem v cévkách. Pomocí tepla se cévka srazí, ztmavne a začne připomínat modřinku. Nicméně jako každá jiná modřinka se pak jednoduše vstřebá a zahojí. Laserové pulsy výrazně blýskají, avšak pouze mírně štípají.

Cévní laser řeší

Výsledek uvidíte za 3 až 6 týdnů

Bezprostředně po ošetření mohou cévky získat růžovou, červenou, červenofialovou až modročernou barvu. Je to známka toho, že se ošetření povedlo. Tělo rozpozná, které cévky se ošetřením srazily, a do 7–14 dní se vyhojí. Asi 5–10 minut po proceduře ošetřená místa pálí a někdy mohou i maličko otéct. Proto je vhodné oblasti chladit a promazat hojivým krémem. Finální výsledek ošetření můžete hodnotit po několika týdnech. U některých komplikovanějších potíží je nutné ošetření několikrát zopakovat.

Po proceduře se šetřete a na týden vynechte bazén

Ošetření je ideální podstoupit na podzim, v průběhu zimy nebo začátkem jara. Po proceduře se rozhodně vyhýbejte sluníčku a na ošetřená místa v každém případě preventivně aplikujte opalovací krémy s vysokým UV faktorem (SPF 50).  Asi na týden vyměňte plavání raději za procházku, aby se ošetřené oblasti dlouze nenamáčely. Vyhnout byste se měli také sauně.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Sabina Sellner, Ph.D.

Laser používáme k řešení mnoha cévních problémů. Ošetření je maximálně bezpečné. V oblasti neinvazivní cévní terapie dosahuje tento laser skutečně vynikajících výsledků.

Náš tým

Cena ošetření cévním laserem

Cena se odvíjí od počtu použitých pulsů nebo od ošetřované lokality. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotný zákrok
  • Případné kontroly po zákroku

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Byla jsem velmi spokojená s celkovou péčí na klinice MEDICOM Clinic v Brně. Celý kolektiv byl maximálně ochotný, obětavý a příjemný.

1288, Estheticon.cz

Musím se přidat ke kladnému hodnocení. Určitě neváhejte a jděte, stojí to za to!

Nikki, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak probíhá hojení?
Bezprostředně po ošetření mohou cévky získat růžovou, červenou, červenofialovou až modročernou barvu. Je to známka toho, že se ošetření povedlo. Jen výjimečně a na citlivějších partiích se cévky hojí skrz povrchové puchýřky a stroupky nebo přechodné pigmentace. Vše se vyhojí do 2–4 týdnů.
Je ošetření laserem nejlepší varianta pro léčbu strií nebo jizviček po akné?
Akné má více podob a zánětlivých fází, navíc i každá pleť je vlastně trochu jiná. Každému člověku tudíž pomůže něco jiného. Nejlépe proto uděláte, když se na klinice dermatologovi svěříte s tím, co vás trápí, a on podle vašeho problému a typu pleti vybere ten nejvhodnější druh ošetření přímo pro vás. Jizvy po akné nebo strie řešíme také chemickým peelingem, různými dalšími druhy laserů, kortikoidy nebo IPL ošetřením.
Je procedura vhodná pro každého?
Není vhodné ji provádět na opálené kůži a v místech, kde probíhá nebo během uplynulého týdne proběhlo nějaké akutní onemocnění pokožky – například opar nebo ekzémy. Riziko komplikací pak mohou zvyšovat i léky na ředění krve. Pokud je užíváte, určitě o tom lékaři povězte, aby mohl lépe ohlídat bezpečnost ošetření.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru