Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Tumescentní liposukce

Léty prověřená, bezbolestná metoda odsátí tuku z libovolné partie

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Příznivá 
cena zákroku

V porovnání s jinými liposukčními metodami

Stoprocentní 
jistota účinku

Okamžitý efekt zeštíhlení

Definitivní 
odstranění tuku

Ukládání tuku v dané partii je omezeno natrvalo

Téměř 
bezbolestný zákrok

Zásluhou tumescentního roztoku s anestetikem

Jak to probíhá?

Tumescentní liposukce vás zbaví nadměrného množství tuku v dané oblasti rychle, natrvalo a téměř bezbolestně. Jedná se o běžný a léty prověřený invazivní zákrok, při kterém se tuk odsává z problémové partie tenoučkou kanylou. Liposukce se běžně podstupuje pouze v lokální anestezii. Díky tomu po ní následuje velmi krátká doba rekonvalescence. 

Bezbolestný zákrok díky roztoku s anestetikem

Za minimem bolesti stojí tumescentní roztok obsahující kromě jiných účinných látek (např. adrenalinu) i naředěné znecitlivující anestetikum. Tímto speciálním roztokem se ošetřovaná oblast napustí ještě před samotným odsáváním tuku. Díky velmi rychlému účinku naředěného anestetika v tumescentním roztoku se pro vás následující fáze zákroku stane už zcela bezbolestná. 

Liposukce trvá jednu až dvě hodiny

Doba trvání zákroku, tedy napuštění oblasti tumescentním roztokem a následná fáze odsávání tuku, se pak odvíjí zejména od množství podkožního tuku. Nejčastěji však celá liposukce trvá okolo jedné až dvou hodin.

Bez výraznějších jizev a s minimem otoků či modřin

Po kanylkách umožňujících odsávání tuku vám na těle nezůstanou žádné výraznější jizvy. Spíše se jedná o drobné ranky, které poměrně dobře splynou s okolní barvou pokožky. V ošetřované oblasti se však po zákroku můžou objevit menší otoky či modřinky. Díky kompresivnímu prádlu, které budete pár týdnů po operaci nosit, nicméně veškeré tyto nežádoucí projevy rychle pominou. 

Zákrok vhodný téměř pro jakoukoliv partii

Klasická tumescentní liposukce je vhodná k odstranění nežádoucího tuku téměř z jakékoliv oblasti na těle. Poradí si s nadměrným množstvím tuku jak ve větších oblastech – břicho, vnitřní či vnější strana stehen, boky –, tak i s tukem nahromaděným třeba v oblasti paží či podbradku. Muži pak tento zákrok stále častěji volí pro odstranění tuku z prsou
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Liposukce ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Pavel Popelka

Výhodou klasické tumescentní liposukce je především nižší cena. V porovnání s jinými liposukčními metodami vás ale po zákroku čeká delší rekonvalescence, více modřin a otoků.

Náš tým

Cena tumescentní liposukce

Cena se odvíjí od zvolené anestezie a kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný liposukční výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

Každé liposukci předchází bezplatná odborná konzultace s naší odbornicí na liposukce (pouze v Brně a v Ústí nad Labem), na které klientům individuálně doporučíme vhodnou liposukční metodu.
Na naší klinice v Praze provádí konzultace přímo lékař. Konzultace stojí 1 000 Kč, tuto částku vám, v případě objednání termínu a složení zálohy nejpozději do 14 dnů, odečteme z ceny zákroku. 

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Perfekní a naprostá spokojenost s liposukcí boků a břicha. Bezbolestné! MUDr. Petr Pachman Brno:-)

Petra Klubicova, Firmy.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Lze provést liposukci pokud je užíván lék na ředění krve?
Užívání léku na ředění krve je bohužel kontraindikací k zákroku. Tento lék se nesmí užívat již týden před plánovaným zákrokem. Záleží tak na Vašem hematologovi, zda povolí vysazení tohoto léku alespoň na 14 dní (týden před zákrokem a týden po zákroku), aniž by Vás to ohrozilo. 
Proč se po liposukci musí nosit kompresivní prádlo?
Kompresivní prádlo slouží jako bandáž, která napomáhá správnému hojení a snížení pooperačního otoku. Elastické prádlo stáhne ošetřovanou oblast a sníží bolest ve fázi hojení po zákroku, navíc pomůže k lepšímu a rychlejšímu přihojení kůže k podkoží – podpoří tedy i celkové zpevnění oblasti po liposukci.
Proč se upřednostňuje liposukce v lokální anestezii před anestezií celkovou?
Při liposukci v lokální anestezii dojde k znecitlivění jen problematické oblasti. Klient je v průběhu zákroku plně při vědomí a může s lékařem komunikovat a spolupracovat. Lékař si může klienta dobře napolohovat nebo třeba postavit, aby zhodnotil výsledek odsátí tuku. Po lokální anestezii navíc není nutná hospitalizace na klinice a rekonvalescence po zákroku je celkově kratší.
Zůstávají po liposukci jizvy?
Po liposukci budete mít zhruba 0,5cm jizvičky, které se nešijí, pouze se překrývají náplastí a do jednoho roku od ošetření zcela splynou s kůží.
Může se tuk do odsáté oblasti časem zase vrátit?
Nejen po liposukci je samozřejmě důležité hlídat si energetický příjem a výdej. Metabolismus v těle zůstává po zákroku stejný jako před zákrokem. Pokud bude energetický příjem vyšší, začne se však tuk ukládat prioritně do míst, kde liposukce provedena nebyla. Například po liposukci břicha se tuk může více ukládat do boků apod. Liposukcí se v problematické oblasti zredukuje počet tukových buněk, nicméně jejich určitý počet musí v oblasti zůstat, aby byla postava symetrická.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru