Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Rázová vlna

Ošetřením výrazně omezíte projevy celulitidy, viditelnost strií, a dokonce vyhladíte drobné nerovnosti po liposukci

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Celkové 
omlazení a zpevnění pokožky

Aktivujete tvorbu kolagenu a elastinu

Prevence 
i řešení celulitidy

Předejdete jejímu vzniku a zmírníte projevy

Řešení 
nerovností po liposukci

Zbavíte se případných hrbolků na těle

Zeštíhlení 
v ošetřované oblasti

Nastartujete odbourávání tukových buněk

Trápí vás celulitida, vytvořily se vám po porodu nebo kvůli radikální změně hmotnosti  na těle strie? Nebo jste snad podstoupili liposukci, ale v ošetřované oblasti vám po ní zůstaly drobné nerovnosti? Zpevnit, vyhladit, a dokonce celkově omladit pokožku dovede rázová vlna. Ošetření stimuluje metabolické procesy v těle. Hluboko v kůži díky tomu dochází k obnově tvorby kolagenu, elastinu a zároveň k odbourávání nežádoucího tuku.

Při ošetření pronikají do podkoží tisíce léčivých pulsů

Jak terapie rázovou vlnou probíhá? Na ošetřované místo vám nejprve naneseme dostatečné množství čirého ultrazvukového gelu. Díky němu následně akustické rázové vlny snadněji pronikají do podkoží. Po dané lokalitě pak začneme přejíždět aplikátorem, který ze sebe při terapii vydává zhruba od 1 do 4 tisíc pulsů. Záleží na typu a velikosti ošetřované partie. Celá terapie trvá 20 minut a je zcela bezbolestná.

Zlepšení uvidíte už po první terapii

Efekt rázové vlny je velmi individuální. Většina klientů na sobě pozoruje pozitivní změny už po první terapii, jiní ale třeba až po 3–4. Celkový počet ošetření by měl ale odpovídat 6 až 11, a to v intervalech ideálně 3–4 dnů. Méně ošetření vám může stačit, chcete-li pomocí rázové vlny zlepšit efekt podstoupené liposukce. Všech 11 terapií naopak doporučujeme při řešení problémů s celulitidou. Pro udržení pěkného výsledku následně stačí absolvovat 1–2 ošetření do měsíce.

Dbejte na dostatečný pitný režim

V období, kdy sérii ošetření rázovou vlnou podstupujete, se vám vyplatí dbát na dostatečný pitný režim. Denně vypijte okolo 2–3 litrů čisté neperlivé vody. Odpadní látky se pak budou snadněji vylučovat lymfatickým systémem ven z těla. Efekt ošetření ještě můžete podpořit zdravějším jídelníčkem a pravidelným cvičením.

Při kontrole po 3 týdnech od podstoupené liposukce nabízíme klientům na naší klinice první ošetření rázovou vlnou zdarma!

Terapii rázovou vlnou je možné podstoupit na naší klinice Brně a Ústí nad Labem.
Na klinice v Praze nabízíme metodu Emtone, které je kombinací radiofrekvence a rázové vlny. 

Rázová vlna řeší

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

Prim. MUDr. Petr Pachman

Ošetření rázovou vlnou má skvělé výsledky při řešení celulitidy. Terapii vřele doporučuji také po liposukci, pokud klientům na těle zůstaly drobné nerovnosti.

Náš tým

Cena rázové vlny

Cena ošetření se odvíjí od počtu opakování sezení. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace před ošetřením
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotná procedura
  • Případná kontrola po ošetření

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Výkon u MUDr. Lainkové metodou EVLA vřele doporučuji. 
Po výkonu nemáte žádné omezení a můžete hned ten den fungovat a bonusem je, že se zbavíte bolestivých a oteklých nohou. Dalším bonusem je ztráta metličkových žilek.
 

Marianna C.,

Jsem velice spokojená nejen s výsledkem, který je super, ale též s lidským a přátelským přístupem. Jen tak dál, ať máte spoustu spokojených zákazníků, jako jsem já :-)

Střelka, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Co je to vlastně rázová vlna?
Terapie rázovou vlnou označuje pulsy mechanického tlaku, které se šíří lidský tělem ve formě vlny.
Jak se rázová vlna liší od ošetření ultrazvukem?
Rázová vlna se odlišuje především svým extrémním kmitem tlaku. Ultrazvuk většinou tvoří periodické kmitání, zatímco v případě rázové vlny jde o samostatný puls.
Mohou se po ošetření dostavit i nějaké nežádoucí účinky?
Ošetřované místo může být po terapii mírně zarudlé, oteklé nebo se v oblasti ošetření může vytvořit malá modřinka. Veškeré tyto projevy ale po prvních 5 až 10 dnech zpravidla odeznívají.
Na co je ošetření dobré?
V posledních letech se akustická rázová vlna ukázala jako efektivní neinvazivní metoda řešící zejména problémy s celulitidou. Stejně tak je terapie vhodná ke zpevnění svalů a vypínání pokožky i zlepšování stavu kůže v oblasti strií. Na klinice vřele doporučujeme terapii rázovou vlnou také po liposukci – zejména v případě, že se po zákroku v ošetřované oblasti vytvořily na kůži drobné nerovnosti.
Pro koho terapie rázovou vlnou naopak není vhodná?
Ošetření není vhodné pro těhotné ženy a zejména pro klienty s poruchou srážlivosti krve, s trombózou nebo s nádorovým onemocněním.
Provádíte toto ošetření na všech vašich klinikách?
Terapii rázovou vlnou je možné podstoupit na naší klinice Brně a Ústí nad Labem. Na klinice v Praze nabízíme ošetření Emtone, které je kombinací radiofrekvence a rázové vlny.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru