Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zvětšení prsou
implantáty

Pro dosažení vysněného tvaru i velikosti prsou až o několik čísel

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Dokonalý 
tvar a velikost prsou

Nejvhodnější implantáty vyberete spolu s lékařem

Špičkoví 
plastičtí chirurgové

Provedeme přes 1 000 operací prsou ročně

Nadstandardní 
péče

Lékař je vám k dispozici osobně i na telefonu

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Jak to probíhá?

Rozhodla jste se napravit to, co zavinila matka příroda, způsobilo vaše těhotenství, doba kojení nebo ovlivnil fakt, že se vám povedlo výrazně zhubnout? Vsaďte na prsní implantáty! S jejich pomocí hravě dosáhnete vysněného tvaru prsou i jejich zvětšení dokonce až o několik čísel. Dopřejte si pocit ženskosti, zdravé sebevědomí i zvýšený zájem mužů. Jak? Zásluhou augmentace – jednoho z nejčastěji prováděných zákroků na poli plastické chirurgie.  

S výběrem velikosti a tvaru implantátů pomůže lékař

Velikost poprsí určuje objem tukové tkáně a prsní žlázy. Zvětšení prsou je tedy zákrokem, při němž se nedostatek tkáně nahradí silikonovo-gelovými implantáty. Vybírat můžete mezi těmi kulatými či anatomickými, kopírujícími přirozený tvar prsou (tvar kapek). Objem implantátů se nejčastěji pohybuje od 250–350 ml. Na tvaru i velikosti se domluvíte na konzultaci zákroku spolu s lékařem. Volba implantátů se totiž odvíjí nejen od vašeho přání, ale také od tvaru hrudníku.

O možnost kojení vás implantáty nepřipraví

Implantáty umísťujeme pod velký prsní sval nebo na jeho povrch. Pod sval se implantát vkládá buď štíhlým ženám s malými prsy, nebo sportovkyním s vysokým podílem svalů v těle. V obou případech sval zakrývá okraj implantátu. Druhou možností je vložení implantátu na povrch velkého prsního svalu – přímo pod mléčnou žlázu. Nemusíte se bát. Umístěním implantátů pod prsní sval ani přímo pod mléčnou žlázu se do budoucna nepřipravíte o možnost kojení.

Přibližně hodinový zákrok podstoupíte v celkové anestezii

Samotné zvětšení prsou trvá zhruba hodinu. Zákrok se provádí na základě komplexního předoperačního vyšetření. Probíhá v celkové anestezii, a tak je po něm nutná 1–2denní hospitalizace na klinice. V době operace musíte být ale zcela zdravá, v dobré fyzické i psychické kondici.
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Plastická operace prsou ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Petr Šuk

Augmentace patří k nejčastěji prováděným zákrokům na naší klinice. Na plastiku prsou se na klinice přímo specializujeme. Ročně upravíme poprsí více než tisícovce žen.

Náš tým

Cena zvětšení prsou implantáty

Cena zákroku se odvíjí od druhu implantátů. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

 • Konzultace s plastickým chirurgem
 • Kompletní předoperační vyšetření 
 • Sonografické vyšetření prsou
 • Celková anestezie 
 • Antitrombotické kompresivní punčochy
 • Kompresivní pooperační podprsenka 
 • Samotný operační výkon 
 • Zvolené certifikované implantáty 
 • Pooperační pobyt na klinice
 • Balíček s pooperační péčí
 • Odvoz domů zdarma (v rámci Prahy a Brna)

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Dobrý den. Nemám co vytknout. V loni jsem byla na konzultaci, ale neměla jsme odvahu jít na operaci. Letos jsem šla na konzultaci znovu a i přes obrovský strach, jsem operaci prsou podstoupila a nelituji. Jsou to necelé 2 měsíce a jsem nadšená. Pan doktor Fiala, sestřičky, recepční všichni byli milí a velmi přátelští. Moc děkuji za splnění snu :)

Veronika Bartošová, Firmy.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Co drží implantáty na svém místě?
V rámci běžného procesu hojení si vaše tělo dovede kolem implantátu samo vytvořit pevné vazivové pouzdro – to pak implantát fixuje k okolním tkáním.
Dá se po augmentaci prsou chodit na preventivní vyšetření mamografem?

Ano, nicméně na přítomnost implantátů v prsou musíte svého lékaře ještě před vyšetřením upozornit. Na mamografickém snímku totiž implantát běžně způsobuje zastínění, proto je nutné přístroj před vyšetřením jinak nastavit.
Jak dlouho po augmentaci můžu sportovat?
Aktivní sport, cvičení, posilování nebo třeba i větší úklid vám povolíme přibližně za 1–2 měsíce, které uplynou po operaci.
Jaký je ideální věk pro augmentaci prsou?
Operaci podmiňuje ukončený tělesný vývoj potenciální klientky. Z fyziologického hlediska takový požadavek mnohdy splňují i dívky mladší 18 let, nicméně u těch je k provedení zákroku nezbytně nutný písemný souhlas rodičů.
Jaký je rozdíl mezi kulatými a anatomickými implantáty?
Kulaté implantáty přidávají objem v horní části prsou, výrazněji plní dekolt. Anatomické (kapkovité) implantáty jsou diskrétnější. Více zachovávají přirozený tvar prsou.
Je augmentace doživotní nebo se po určitém čase musí provést znovu?
Plastická operace prsou je zcela individuální záležitost. Některým klientkám vydrží efekt zvětšení prsou na celý život, u jiných může po 10–15 letech dojít k opotřebení silikonovo-gelových implantátů a pak je nutné provést reoperaci.
Může prsní implantát vyvolat rakovinu?
Ve stovkách tisíců případů, kdy byly použity prsní implantáty, není doložen ani jediný příznak nádorového onemocnění, který by se přičítal na vrub právě prsním implantátům.
Nepřipravím se augmentací do budoucna o možnost kojení?
Implantáty vkládáme buď pod velký prsní sval, nebo na jeho povrch. Ani jedním způsobem není poškozena mléčná žláza, tudíž se zákrokem do budoucna určitě nepřipravujete o možnost kojení.
Po jaké době od zákroku se vzhled prsou považuje za ustálený?
O finální podobě prsou se dá hovořit asi 3 měsíce po zákroku.
Proč není možné zákrok podstoupit pouze v lokální anestezii?
Protože se jedná z hlediska plastické chirurgie o náročnější druh operace, při které je i pro psychiku samotné klientky lepší, když celou operaci vlastně prospí. Probudíte se až na pokoji kliniky, ve vyhřívaném lůžku a s plným, i když v tu chvíli samozřejmě ještě stále zafačovaným dekoltem.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru