Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Svět kolem
sebe vidím
konečně jasně 

Paní Jarmila, 56

Plastická operace horních a dolních víček

O tom, že bych si ráda nechala odstranit povislou kůži na očních víčkách, jsem mluvila už dlouho. Nešlo totiž pouze o estetický problém. Volná kůže mi vadila při výhledu a já měla dojem, že i přes den je tma. U snění by pravděpodobně zůstalo. Ovšem má dcera zakročila a zařídila mi zákrok v MEDICOM Clinic. A já jsem jí za to moc vděčná. 
 
Před první konzultací na klinice jsem samozřejmě byla nervózní. Přece jen se jednalo o mé oči a já měla v hlavě spoustu otázek a obav. Jak budu vypadat? Bude mě operace bolet? Jak dlouho se to bude hojit? A bude to vůbec stát za to? 
 
První dojem byl ovšem příjemný. Nádherné prostředí, milý personál a pan doktor MUDr. Michal Puls CSc. byl už jen perlička. Slečny na recepci byly moc příjemné, laskavé a ochotné. Pan doktor zase vtipný, sympatický a velmi upřímný. Konzultoval se mnou, probírali jsme vše otevřeně, vše mi vysvětlil do detailu. Nervozita ze mě opadla prakticky okamžitě. Domluvili jsme se na úpravě spodních a horních víček a já se začala těšit na výsledek.  

„Nemohla jsem uvěřit, že se to skutečně děje.“ 

Samotný zákrok proběhl hladce. Cítila jsem se dobře a nic mě nebolelo. Říkala jsem si: „Tak to mám za sebou. Opravdu se to děje.” Už týden po zákroku mi pan doktor vytáhl stehy a také drobné modřinky se brzy vytratily. Po čtrnácti dnech zůstal jen rozjasněný výraz a o maličko déle růžové jizvy po stezích. Chvilku jsem si musela zvykat na nový pocit, jemná pokožka kolem očí ale brzy zpružněla a já jsem byla spokojená.  
 
Také v zrcadle jsem se nepoznávala. Naskytl se mi krásný, ale pro mě úplně jiný, zvláštní pohled. Hezčí. Mohu se zase namalovat, aniž by má snaha přišla vniveč. Líčení je totiž vidět, víčka ho už nezakrývají. A nejlepší je, že už zase vidím. Mohu se rozhlížet podle libosti, v plném zorném poli. 

„Je fajn cítit se hezky.“ 

Změna mého vzhledu byla skutečně viditelná a okamžitě si jí všimly i mé kolegyně v práci. Vyptávaly se na podrobnosti a myslím, že jsem je svou kladnou zkušeností přiměla o podobném zákroku přemýšlet.  
 
Já sama jsem si uvědomila, že jsem čekala zbytečně dlouho. Operaci víček jsem měla podstoupit už dávno. Všem ženám, které o stejném zákroku uvažují, proto vzkazuji, že se není čeho bát. Zákrok je šetrný a výsledek stojí za to. Měly bychom přece myslet především na sebe. Náš pocit je důležitý. Je fajn cítit se hezky. 
 

Slovo lékaře

MUDr. Michal Puls, CSc.

„Paní Jarmila se na mě obrátila s prosbou o řešení unaveného  vzhledu očí. Trápily jí převisy horních víček a prolapsy na dolních víčkách. Doporučil jsem jí plastickou operaci horních a dolních víček v lokální anestezii. Zákrok proběhl bez potíží a výsledek zákroku je perfektní.“

MUDr. Michal Puls, CSc.
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642