Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Plastická operace paží

Získejte pevnější a pěkně vytvarované paže, jaké jste měli dřív

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Dvojí 
efekt po jedné operaci

Vypnutí pokožky i viditelné zeštíhlení

Zdravotní 
prevence

Omezení vzniku opruzenin a vyrážek

Dlouhodobé 
řešení

Zákrok není nutné opakovat, zlepšení je trvalé

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Jak to probíhá?

Povolená kůže na pažích je problém, který postihuje mnoho z nás. Objevuje se především s přibývajícími roky nebo po výrazném úbytku váhy. Plastická operace paží je řešením pro všechny, kteří chtějí vypadat dobře a už nepředpokládají další výrazné výkyvy svojí hmotnosti. Zákrok pomůže k pěknému vzhledu paží a zároveň zabrání zdravotním nepříjemnostem v podobě ekzémů a opruzenin, které se mohou v záhybech kůže objevit.

Při zákroku odstraníme nadbytečnou kůži 

Plastika paží se provádí v celkové anestezii. Operaci tedy celou prospíte. Zákrok trvá přibližně 1 hodinu. Lékař provede řez na rozhraní vnitřní a zadní strany paže, tím jizva vznikne na nejméně viditelném místě – povede od podpažní jamky k loktu. Chirurg odstraní pouze nadbytečnou kůži a podkožní tkáň, aby vaše ruka zeštíhlela a kůže se na ní zpevnila. Po speciálním samovstřebatelném stehu vám navíc zůstane skutečně jen velmi jemná jizva. 

Zavedení drénu vám usnadní následnou rekonvalescenci

Po zákroku lékař preventivně zavede na 1 den drény, aby předešel vzniku seromu (tkáňová tekutina, která se může hromadit v ráně) a mohlo dojít k odstranění pooperační tekutiny. Zároveň tím lékař tělu připraví co nejlepší podmínky pro zdárné hojení. 

Po zákroku obléknete na paže kompresivní návleky 

Po odstranění drénů si na paže na 2 týdny navléknete kompresivní návleky, které utlumí bolest i otoky a podpoří vaše zotavování. Po operaci s námi zůstanete 1–3 dny na klinice. Záleží na rozsahu zákroku a vašem pooperačním stavu. Celková doba rekonvalescence pak závisí nejen na schopnostech hojení vašeho těla, ale i na tom, jak důsledně budete dodržovat klidový režim po 2 až 3 týdny

Jizvu umíme zjemnit a doladit laserem

Chirurg provede zákrok tak, aby byla jizvička esteticky hezká. Z určitého úhlu ovšem vždycky bude patrná – například když zvednete ruce nad hlavu. Nejvíce viditelná pak jizva bude v prvních týdnech po operaci. Do budoucna vám ale nabídneme ošetření laserem nebo silikongelem Strataderm, které si s jizvou z větší části poradí. Zatoužíte-li po ještě intenzivnějším zeštíhlení paží, konzultujte s chirurgem také možnost liposukce paží.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Paže po zákroku zeštíhlí a omládnou, kůže se zpevní, odstraní se její nadbytek. Po operaci klientům nabízíme i ošetření jizev moderními lasery, což řada z nich vítá.

Náš tým

Cena plastické operace paží

Cena zákroku se odvíjí od zvolené kliniky, ve které operaci podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Předoperační vyšetření
  • Celková anestezie
  • Antitrombotické kompresivní punčochy
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný operační výkon
  • Pooperační pobyt na klinice
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Maximální spokojenost. Opravdu všem doporučuji. Máte ode mě víc jak 5 hvězdiček.

Marketka Dvori, Facebook

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak dlouho výsledek operace přetrvá?
Řadu let. Efekt zákroku však v budoucnu může narušit výraznější změna vaší hmotnosti, proto si hlídejte správnou životosprávu. Časem začne na kůži přirozeně působit i stáří. S přibývajícím věkem bude kůže opět postupně ztrácet elasticitu.
Jak velká jizva na pažích po operaci zůstane?
Jizvy zůstanou v oblasti vnitřní strany paží, a to od loktu do podpažní jamky. U každého klienta mívají různý charakter i šířku. Dobrá zpráva ale je, že vám můžeme nabídnout dermatologické zákroky, po kterých budou jizvy na pažích podstatně méně viditelné nebo zčásti vymizí.
Jaký estetický zákrok dokáže pooperační jizvu odstranit?
Jizvu můžeme ošetřit laserem nebo o ni pečovat pomocí silikongelu Strataderm, který jizvy hojí. Zakoupíte ho na naší klinice.
Proč musím po operaci nosit kompresivní prádlo?
Kompresivní prádlo slouží jako bandáž, která napomáhá správnému hojení a snížení pooperačního otoku. Elastické prádlo stáhne ošetřovanou oblast a omezí bolest v důležité fázi hojení po zákroku.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru