Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce kolen

Zákrok pro co nejlepší dojem z vašich souměrných a štíhlých nohou

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Okamžitý 
efekt

Štíhlejší kolena získáte prakticky ihned

Nezávazná 
konzultace

Poskytujeme bezplatné poradenství

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Pro 
ještě lepší výsledky

Doporučujeme kombinaci s liposukcí vnitřních stehen

Jak to probíhá?

Sníte o krásných a souměrných nohách, ale při pohledu na svá velká kolena se vám pomyšlení na dokonalost stále víc a víc vzdaluje od reality? Nezoufejte. Liposukce kolen váš estetický problém vyřeší – rychle, šetrně a dokonce natrvalo.

Nadměrné množství tuku v kolenou často zaviní geny

V oblasti kolen se tuk hromadí zejména v jejich vnitřní části. Z celé oblasti kolenního kloubu je právě tam uloženo nejvíce tukové tkáně. Ukládání tuku v těchto místech navíc mívají často na svědomí geny. Liposukce kolen se proto netýká pouze klientů, kterým ručička na váze ukazuje víc kil, než by si přáli. Naopak zákrok mnohdy podstupují i jinak poměrně štíhlé ženy či štíhlí muži. 

Zákrok můžete spojit s liposukcí vnitřní strany stehen

Nicméně samostatnou liposukci kolen provádíme na klinice poměrně zřídka. Většinou klienti využijí příležitosti a rovnou zákrok spojí s liposukcí vnitřní strany stehen. Kromě liposukce kolen prováděné nejčastěji spolu s liposukcí vnitřních stehen na klinice nabízíme i další zákroky, díky nimž vaše nohy krásně zeštíhlí. Podstoupit můžete například liposukci vnější strany stehen, liposukci bérce či lýtek. Vhodný druh liposukce s vámi vybere naše odborná konzultantka liposukcí nebo přímo plastický chirurg.
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Liposukce ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Pavel Kobzík

Liposukci kolen klienti často podstupují spolu s liposukcí vnitřních stehen. Kombinací těchto zákroků se zachová symetrie nohou a větší kolena neruší dojem ze štíhlejších stehen.

Náš tým

Cena liposukce kolen

Cena se odvíjí od zvolené liposukční metody a kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný liposukční výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

Každé liposukci předchází bezplatná odborná konzultace s naší odbornicí na liposukce (pouze v Brně a v Ústí nad Labem), na které klientům individuálně doporučíme vhodnou liposukční metodu.
Na naší klinice v Praze provádí konzultace přímo lékař. Konzultace stojí 1 000 Kč, tuto částku vám, v případě objednání termínu a složení zálohy nejpozději do 14 dnů, odečteme z ceny zákroku. 

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Klinika je úžasná, chovali se ke mně všichni jako k princezně. Bylo to skvělé a MUDr. Horyna odvedl skvělou práci. Mohu jen doporučit.

veronikapagacova, Firmy.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak poznám, která z liposukčních metod bude pro mě nejvhodnější?
Nejvhodnější druh liposukce vám na klinice pomůže vybrat odborná konzultantka. Konzultace s ní je bezplatná a zcela nezávazná. Pokud chcete svůj zájem o zákrok konzultovat přímo s plastickým chirurgem, samozřejmě je to také možné. Za konzultaci s ním zaplatíte 1000 Kč, ale v případě stanovení závazného termínu operace a jejího podstoupení vám bude cena zákroku o tuto částku ponížena.
Můžu liposukci vnitřních stehen a kolen podstoupit pouze v lokální anestezii?
Záleží na vaší domluvě s lékařem a předpokládaném množství odsávaného tuku, ale zpravidla ano. Jedná se totiž o dvě sousední partie, a v případě liposukce kolen jde navíc jen o redukci malého množství tuku.
Můžu podstoupit i samotnou liposukci kolen?
Ve většině případů sice liposukci kolen provádíme například spolu s liposukcí vnitřních stehen kvůli zachování symetrie nohou, ale to neznamená, že nemůžete podstoupit jen samotnou liposukci kolen. Vhodnost zákroku i druh liposukce s vámi probere naše konzultantka liposukcí.
Zůstávají po liposukci jizvy?
Po liposukci budete mít zhruba 0,5cm jizvičky, které se nešijí, pouze se překrývají náplastí. Do jednoho roku od ošetření navíc zcela splynou s kůží.
Lze provést liposukci pokud je užíván lék na ředění krve?
Užívání léku na ředění krve je bohužel kontraindikací k zákroku. Tento lék se nesmí užívat již týden před plánovaným zákrokem. Záleží tak na Vašem hematologovi, zda povolí vysazení tohoto léku alespoň na 14 dní (týden před zákrokem a týden po zákroku), aniž by Vás to ohrozilo. 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru