Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce vnitřních stehen

Pro štíhlejší, pevné a hezky tvarované nohy podle vašich představ

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Okamžitý 
efekt

Zeštíhlení uvidíte prakticky ihned

Zdravější 
sebevědomí

Komplex z nežádoucího tuku bude pryč

Nezávazná 
konzultace

Poskytujeme bezplatné poradenství

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Jak to probíhá?

Nejste spokojeni s šířkou svých stehen, v každých džínách či kalhotách si kvůli nim připadáte mohutně? Nejvyšší čas to změnit! Liposukce vaše nohy krásně vytvaruje a zbaví je nežádoucího tuku v oblasti vnitřních stehen. Uvidíte, že pak s chutí vykročíte do ulic. Každodenní oblékání se pro vás rázem stane učiněnou radostí!

Ošetření této partie vyhledávají zejména ženy

Liposukce vnitřních stehen bývá ženskou záležitostí. Muže nežádoucí tuk v této oblasti většinou netrápí, a tak zákrok nevyhledávají. Na povrchu vnitřní strany stehen je pouze jemná tuková tkáň s minimem vaziva, proto zákrok provádíme velmi šetrně – pouze jemnými kanylkami o průměru do 3 mm. Při odsávání tuku z této oblasti navíc platí, že se musí na stehnech zachovat podkožní tuk v šířce cca 0,5 cm. Tím se zabrání nepravidelnostem na povrchu kůže a tzv. vtažení jizev.

Zákrok pouze v lokální anestezii

Liposukci vnitřních stehen obvykle provádíme jen v lokální anestezii. Při místním znecitlivění totiž lékař může s klientem komunikovat a dle potřeby si ho polohovat. Plastický chirurg si vás dokonce zvládne v průběhu výkonu postavit a okamžitě překontrolovat výsledek odsávání tuku. Celý zákrok trvá přibližně hodinu a ihned po něm odcházíte domů.

Vnitřní stehna se často ošetřují společně s koleny

Odsávání tuku z oblasti vnitřních stehen se obvykle pojí s liposukcí kolen. Ošetření se rovněž týká jejich vnitřní strany. Díky liposukci těchto dvou oblastí najednou bývá výsledný efekt zákroku ještě lepší. V oblasti kolene si lékaři většinou vystačí jen s jednou kožní rankou. Na vnitřních stehnech jsou pak pravidlem ranky dvě – jedna v třísle a druhá zhruba v polovině vnitřního stehna.
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Liposukce ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

Prim. MUDr. Petr Pachman

Liposukci vnitřních stehen vyhledávají především ženy, kterým tuk v této oblasti mnohdy vadí i při běžné chůzi. Výsledek zákroku jim od problémů uleví a zvedne jim sebevědomí.

Náš tým

Cena liposukce vnitřních stehen

Cena se odvíjí od zvolené liposukční metody a kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný liposukční výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

Každé liposukci předchází bezplatná odborná konzultace s naší odbornicí na liposukce (pouze v Brně a v Ústí nad Labem), na které klientům individuálně doporučíme vhodnou liposukční metodu.
Na naší klinice v Praze provádí konzultace přímo lékař. Konzultace stojí 1 000 Kč, tuto částku vám, v případě objednání termínu a složení zálohy nejpozději do 14 dnů, odečteme z ceny zákroku. 

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Vidím samé kladné ohlasy na pana doktora a to je dobře, protože i za mě dávám palec nahoru! Takže se přidávám k ostatním spokojeným:-) Ať se daří dál, radím nebát se a investovat do vylepšení i v pozdějším věku!

Zdena, Estheticon.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak poznám, která z liposukčních metod bude pro mě nejvhodnější?
Nejvhodnější druh liposukce vám na klinice pomůže vybrat odborná konzultantka. Konzultace s ní je bezplatná a zcela nezávazná. Pokud chcete svůj zájem o zákrok konzultovat přímo s plastickým chirurgem, samozřejmě je to také možné. Za konzultaci s ním zaplatíte 1000 Kč, ale v případě stanovení závazného termínu operace a jejího podstoupení vám bude cena zákroku o tuto částku ponížena.
Může se tuk do odsáté oblasti časem vrátit?
Nejen po liposukci je samozřejmě důležité hlídat si svůj energetický příjem a výdej. Metabolismus zůstává i po zákroku stejný jako před ním. Pokud ovšem bude váš energetický příjem vyšší, začne se vám tuk ukládat prioritně do míst, kde liposukce provedena nebyla. Například po liposukci vnějších stehen se tuk může více ukládat do břicha apod. Liposukcí se v problematické oblasti zredukují tukové buňky, nicméně jejich určitý počet musí v oblasti zůstat, aby byla zachována symetrie postavy.
Proč se liposukce vnitřních stehen provádí společně s liposukcí kolen?
Vnitřní stehna a oblast vnitřních kolen se zpravidla ošetřují v jedné době proto, aby byl efekt operace z estetického hlediska co nejlepší a přinesl co nejvíce symetrický výsledek. Při liposukci kolen důkladně odsáváme jejich vnitřní oblast, přičemž se je vždy snažíme vytvarovat tak, aby anatomicky vypadaly co nejlépe. Tuk se ovšem neodsává z oblasti nad čéškou (patellou). Tam by po kompletním odsátí tukového polštáře ztratil stehenní sval oporu a jeho váhou by mohlo dojít ke kožnímu převisu přes čéšku.
Lze provést liposukci pokud je užíván lék na ředění krve?
Užívání léku na ředění krve je bohužel kontraindikací k zákroku. Tento lék se nesmí užívat již týden před plánovaným zákrokem. Záleží tak na Vašem hematologovi, zda povolí vysazení tohoto léku alespoň na 14 dní (týden před zákrokem a týden po zákroku), aniž by Vás to ohrozilo. 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru