Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce hýždí

Pro pevnější, menší a vyrýsovaný zadeček bez diet a urputného cvičení

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Okamžitý 
efekt

Zeštíhlení uvidíte prakticky ihned

Zdravější 
sebevědomí

Komplex z nežádoucího tuku bude pryč

Nezávazná 
konzultace

Poskytujeme bezplatné poradenství

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Jak to probíhá?

Dokonale vytvarovaný, krásně pevný a kulatý. Takový, který by se v džínách nebo kalhotech do společnosti náramně vyjímal. I kdyby se proti vám spikla genetika nebo jste pokulhávali v pravidelném cvičení a vyváženém jídelníčku, liposukcí hýždí vám k vysněnému pozadí pomůže. 

Liposukce vás zbaví tuku v různých oblastech hýždí

Při odsávání tuku z hýždí lékař standardně postupuje směrem od stran hýždí ke kostrči. Pokud ale chcete, můžete se liposukcí zbavit i nežádoucího tuku uloženého v jiné oblasti hýždí – například těsně mezi zadečkem a zadní stranou stehna. V oblasti tzv. gluteální rýhy.

Zákrok se většinou podstupuje jen v lokální anestezii

Liposukce hýždí nepatří svým provedením k nejjednodušším ani k nejčastějším, přesto se její pomocí můžete dočkat velmi přitažlivého pozadí. Zákrok navíc stačí podstoupit pouze v lokální anestezii. Po výkonu tedy není nutná hospitalizace na klinice, naopak odcházíte krátce po operaci domů. V domácím prostředí prvních pár dní dodržujete klidový režim a řídíte se samozřejmě i dalšími pokyny lékaře.
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Liposukce ve formátu PDF.

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Ačkoliv liposukce konkrétně hýždí nepatří k těm nejčastěji prováděným zákrokům, můžete se díky ní relativně snadno přiblížit k naplnění své představy o dokonalém zadečku.

Náš tým

Cena liposukce hýždí

Cena se odvíjí od zvolené liposukční metody a kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný liposukční výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

Každé liposukci předchází bezplatná odborná konzultace s naší odbornicí na liposukce (pouze v Brně a v Ústí nad Labem), na které klientům individuálně doporučíme vhodnou liposukční metodu.
Na naší klinice v Praze provádí konzultace přímo lékař. Konzultace stojí 1 000 Kč, tuto částku vám, v případě objednání termínu a složení zálohy nejpozději do 14 dnů, odečteme z ceny zákroku. 

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Přístup lékařky a zdravotního personálu byl vstřícný a vysoce profesionální. Zákrok zcela splnil mé očekávání, tuto kliniku mohu vřele doporučit.

Kamila Zitka, Firmy.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak lékař při odsávání tuku z oblasti zadečku postupuje?
Při odsávání tuku z hýždí standardně postupujeme směrem od stran zadečku ke kostrči. Pokud ale chcete, můžete se liposukcí zbavit i nežádoucího tuku uloženého v jiné oblasti hýždí – například těsně mezi zadečkem a zadní stranou stehna. V oblasti tzv. gluteální rýhy.
Přináší s sebou liposukce zadečku i nějaká rizika?
Pokud se rozhodnete liposukcí ošetřit oblast tzv. banánků, tedy místa těsně pod rýhou mezi zadečkem a zadním stehnem (tzv. dolní gluteální rýha), může po zákroku dojít k prohloubení dolní gluteální rýhy. Při nadměrném odstranění tukových polštářů z této oblasti pak může velký gluteální sval ztratit oporu. Tím by došlo k vyvěšení hýždí a k převisu přes horní zadní stehno. S přáním ošetřit právě tuto oblast na zadečku se však setkáváme spíše výjimečně a s možnými komplikacemi s tím spojenými tedy rovněž opravdu zřídka.
Lze provést liposukci pokud je užíván lék na ředění krve?
Užívání léku na ředění krve je bohužel kontraindikací k zákroku. Tento lék se nesmí užívat již týden před plánovaným zákrokem. Záleží tak na Vašem hematologovi, zda povolí vysazení tohoto léku alespoň na 14 dní (týden před zákrokem a týden po zákroku), aniž by Vás to ohrozilo. 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru