Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce břicha

Pro krásně štíhlé a ploché bříško bez nežádoucího množství tuku

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Okamžitý 
efekt

Zeštíhlení uvidíte prakticky ihned

Zdravější 
sebevědomí

Komplex z nežádoucího tuku bude pryč

Nezávazná 
konzultace

Poskytujeme bezplatné poradenství

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Jak to probíhá?

Cvičíte, ale tuk z břicha ne a ne zmiznout? Liposukce je účinná, rychlá a bezpečná metoda, díky které získáte nejen ploché břicho, ale také potřebné sebevědomí.

Odstranění tuku z břišní stěny patří k nejčastěji vyhledávaným a prováděným zákrokům u žen i mužů. 

V současné době moderní technologie je to již maximálně šetrná procedura. Použitím laserového paprsku je odstranění tuku bezbolestné a omezení po zákroku jsou ve srovnání s jinými metodami nesrovnatelně nižší.

Před zákrokem na konzultaci
Před samotným zákrokem vás čeká konzultace s odbornou asistentkou nebo přímo s lékařem a následně i předoperační vyšetření. Součástí vstupní konzultace je také doporučení. Jde o to, zda v případě rozestoupení svalů, výraznějšího převisu břišní stěny v podbřišku, zvolit namísto liposukce operaci břišní stěny neboli abdominoplastiku.

Zákrok ocení zejména ženy – maminky

Liposukce dokáže odstranit tukový polštář v podbřišku a tím i vylepšit naznačený kožní převis, který ženě zůstal jako památka na těhotenství. Pomáhá také v případě následků císařského řezu, kdy v dolní části břicha zůstává horizontální jizva a nad ní právě tukový polštářek.

A jedna zajímavost na závěr. Jakkoliv je horní oblast břicha menším předmětem zájmu než ta dolní, většinou je zapotřebí liposukcí ošetřit obě tyto oblasti. To proto, aby se zákrokem docílilo souměrného estetického efektu.
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Liposukce ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Petros Christodoulou

Liposukce břicha patří k nejčastěji vyhledávaným a prováděným zákrokům. Ženám zákrok mnohdy navrací sebevědomí po porodu, ale také muži si jím pomáhají k vysněné postavě.

Náš tým

Cena liposukce břicha

Cena se odvíjí od zvolené liposukční metody a kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný liposukční výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

Každé liposukci předchází bezplatná odborná konzultace s naší odbornicí na liposukce (pouze v Brně a v Ústí nad Labem), na které klientům individuálně doporučíme vhodnou liposukční metodu.
Na naší klinice v Praze provádí konzultace přímo lékař. Konzultace stojí 1 000 Kč, tuto částku vám, v případě objednání termínu a složení zálohy nejpozději do 14 dnů, odečteme z ceny zákroku. 

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Dlouho jsem se připravovala na tumescentní liposukci břicha a hledala lékaře, který by mi vyhovoval. Jsem moc ráda, že jsem zvolila MUDr. Pachmana. Příjemné vystupování, trpělivé vysvětlování, mých (teď po zákroku chápu, že i zbytečných...) otázek. Můžu jen doporučit všem!

yvonka, Estheticon.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro ještě krásnější výsledky

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak dlouho po porodu můžou klientky absolvovat liposukci břicha?
Po ukončení kojení a po ustálení hormonální poporodní hladiny. Váha klientky by měla být stabilní. Obecně se doporučuje počkat nejlépe rok po porodu.
Jak poznám, jestli je pro mě vhodná liposukce nebo abdominoplastika?
Rozdíl tkví ve zhodnocení stavu elasticity kůže a také v množství podkožního tuku. Pro abdominoplastiku je indikace následující: buď je kůže povislá a tvoří ji kožní převis, nebo je její elasticita tak podlomená, že po úbytku objemu tuku nebude schopna zpětného zatažení. Pokud pozorujeme minimální objem podkožního tuku (tzv. tvrdé břicho) a příčinou vypouklého tvaru břicha je povolená svalovina (rozestup svalů objevující se nejčastěji po porodech), musí se přistoupit k abdominoplastice. To kvůli plastice břišních svalů. Vypouklé břicho ovšem často bývá i důsledkem intestinálního uloženého tuku. V takovém případě plastická operace nepomůže a je nutné začít s redukční dietou.
Jaké břicho je pro liposukci nejvhodnější?
Pro liposukci je ideální takové břicho, na němž pozorujeme velké množství podkožního tuku, a zároveň takové, které disponuje kůží schopnou pojmout úbytek objemu po liposukci. Až poté přichází na řadu výběr nejvhodnější liposukční metody.
Lze provést liposukci pokud je užíván lék na ředění krve?
Užívání léku na ředění krve je bohužel kontraindikací k zákroku. Tento lék se nesmí užívat již týden před plánovaným zákrokem. Záleží tak na Vašem hematologovi, zda povolí vysazení tohoto léku alespoň na 14 dní (týden před zákrokem a týden po zákroku), aniž by Vás to ohrozilo. 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru