Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

EMSCULPT NEO
procedura
 

Vyrýsujte si postavu snů revoluční metodou pro efektivní redukci tuku a nárůst svalové hmoty

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Pevnější 
tělo bez hodin v posilovně
 

Až 30% redukce podkožního a viscerálního tuku a 25% nárůst svalů
 

Revoluční 
technologie
 

Jedinečné spojení radiofrekvencí a vysokovýkonných magnetických impulsů HIFEM+

Ušetří 
námahu i čas

Změny uvidíte už po první 30minutové proceduře
 

Bezpečně 
a bez omezení

Zcela neinvazivní zákrok, který vás v běžném životě nebude nijak limitovat

Jak to probíhá?

Cvičíte, jíte zdravě, děláte vše pro štíhlou linii, ale očekávaný výsledek nepřichází? Udělejte krok k postavě, o jaké sníte. Vyzkoušejte novou metodu EMSCULPT NEO! Jako jediná na světě umožňuje hubnutí a posilování zároveň – nejenže výrazně redukuje tukové buňky, ale také podporuje růst svalů a tvorbu nových svalových buněk. Získejte štíhlejší a pevnější tělo rychle a bez další fyzické námahy.
 
Revoluční metoda funguje na jedinečné technologii radiofrekvence a vysokovýkonnostního magnetického pole HIFEM+, které vlivem bezpečných kontrakcí stimulují tukové a svalové buňky. Přístroj při ošetření požadované partie zahřívá a do svalů vysílá tisíce bezpečných kontrakcí.
 
Díky kombinaci tepla a aktivitě svalů dochází k intenzivní redukci podkožního i viscerálního tuku – tukové buňky odumírají a lymfatický systém je vyplavuje z těla ven. Současně působením magnetického pole dochází k maximální stimulaci svalů, které není možné dosáhnout při běžném cvičení. Zatímco při zákroku ležíte, vaše tělo podává 100% výkon. Představte si, že za 30 minut uděláte 20 000 sklapovaček nebo dřepů, a to vše bez dřiny a propocených hodin v posilovně.

Účinné tvarování postavy s 25% nárůstem svalů

Změny uvidíte i pocítíte už po první 30minutové proceduře. Pro optimální výsledky doporučujeme proceduru absolvovat 1x týdně se 4 až 6 opakováními. Klinické studie přístroje ukázaly obrovskou účinnost, a to až 25% nárůst svalové hmoty a 30% redukci tuku, což jsou výsledky srovnatelné s liposukcí. Při proceduře navíc dochází nejen k nárůstu svalové hmoty, ale i k produkci nových svalových buněk.
 
I váš pokrok pečlivě zaznamenáme. Před zahájením kúry a po jejím ukončení provedeme diagnostiku pomocí přístroje InBody, která ukáže účinnost ošetření.

Vhodný pro aktivní sportovce i ženy po porodu

Účinky metody EMSCULPT NEO ocení každý, kdo chce zlepšit svou postavu rychle, efektivně a se skvělými výsledky. Pomůže posílit a vytvarovat tělo aktivním sportovcům i začátečníkům. Proceduru doporučujeme také těm, kteří ze zdravotních důvodů nemohou naplno cvičit, ale potřebují zpevnit střed těla a zrychlit metabolismus. Proto je metoda EMSCLUPT NEO ideálním řešením i pro ženy po porodu, kterým se objevila diastáza –⁠ rozestup břišních svalů.
 
Přístroj je držitelem certifikace FDA, kterou obdržel po úspěšných klinických studiích. Metodu doporučuje víc než 90 % klientů, kteří jím prošli a své příznivce si našel i mezi celebritami. Na jeho účinky nedají dopustit Jennifer Lopez, Megan Fox, Kim Kardashian či Drew Barrymore.

Krásná postava bez omezení díky metodě EMSCLUPT NEO

Tato metoda nevyžaduje žádné hojení a po jeho ukončení můžete pokračovat ve svých plánech bez jakýchkoliv omezení – jen štíhlejší a pevnější. Před zahájením procedury projdete osobní konzultací s lékařem, který zjistí případné zdravotní překážky.
 
Proměňte svůj sen o krásném těle v realitu. Unikátní metodu si můžete vyzkoušet na naší pobočce MEDICOM Clinic v Praze. Objednejte se na konzultaci ještě dnes.

 


 

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

Mgr. Jan Poborák

Metoda EMSCULPT NEO dokáže pomoci skutečně každému typu člověka. Záleží na partii, kterou chce upravit. Výsledky jsou skutečně pozoruhodné.

Náš tým

Cena se odvíjí od počtu procedur. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace před procedurou
  • Příslušný spotřební materiál
  • Případná kontrola po proceduře

Cena konzultace s odborným terapeutem vč. diagnostiky Inbody je 1.000 Kč (1 500Kč 2 osoby). Odečítáme ji pouze v případě objednání balíčků.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Výkon u MUDr. Lainkové metodou EVLA vřele doporučuji. 
Po výkonu nemáte žádné omezení a můžete hned ten den fungovat a bonusem je, že se zbavíte bolestivých a oteklých nohou. Dalším bonusem je ztráta metličkových žilek.
 

Marianna C.,

Byla jsem maximálně spokojená, vše naprosto dokonalé.

Andrea Wohlstatova, Facebook

Všechna hodnocení

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru