Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Omlazení pokožky mikrojehličkovou radiofrekvencí

Bezpečná metoda nechirurgického omlazení pokožky

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Zpevnění 
pokožky na těle i obličeji

Stimulace tvorby kolagenu a elastinu

Zmírnění 
jemných linek a vrásek

Vhodné pro jemné okolí očí či úst

Zpevnění 
kontur obličeje

Zpevnění pokožky na krku a čelisti

Zjemnění 
jizev po akné nebo strií

Celkové zlepšení textury pokožky

Mikrojehličková radiofrekvence se stala celosvětovým hitem v omlazení pleti pokožky. Multifunkční ošetření využívá synergického efektu mikrojehličkování  a pokročilé radiofrekvence. Společně proniknou hluboko do podkoží, kde účinně stimulují produkci kolagenu a elastinu. Tím dochází k redukci vrásek, pozvednutí kontur obličeje, zpevnění pokožky na těle nebo ke zjemnění strií.
Metoda mikrojehličkové radiofrekvence Morpheus8 je bezpečné, nechirurgické ošetření obličeje i těla. Jeho omlazující účinky jsou přitom natolik viditelné, že stačí jedna až dvě návštěvy pro viditelné zlepšení.

Hlavní výhody mikrojehličkové radiofrekvence:

 • Bezpečné, nechirurgické ošetření obličeje i těla
 • Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu
 • Zmírnění jemných linií a vrásek
 • Vhodné také pro ošetření očního okolí, úst nebo čela
 • Zpevnění kontur čelisti a pokožky na krku
 • Zjemnění jizev po akné, strií a celkové zlepšení textury pleti
 • Pro viditelné zlepšení stačí jedna až dvě návštěvy

Jak ošetření probíhá?

Během zákroku se ošetřovaná oblast znecitliví pomocí krému. Dermatolog poté postupně přikládá speciální hlavici s mikrojehličkami podobně jako při mezoterapii. Inovativní technologie však spolu s mechanickou stimulací jehličkami působí v pokožce také energií radiofrekvence. Zatímco běžná mikrojehličková terapie obvykle proniká do hloubky 1,5 až 2 milimetru, Morpheus8 lze ošetřit pokožku dle potřeby do hloubky od 0,5 mm až 7 mm.

Nejčastěji ošetřované partie

 • odstranění podbradku a syslíků
 • jemné partie okolo očí či rtů
 • povislá pokožka paží, kolen, hýždí, hrudníku a krku
 • nechirurgický “mommy makeover” břicha
Samotné ošetření Morpheus8 trvá dle rozsahu ošetřované partie okolo 30 minut až 1 hodinu. Nemusíte se obávat jizev nebo jiného poškození pokožky. Jedná se o zcela bezpečnou, neinvazivní metodu s prestižní certifikací FDA, jejíž výhodou je krátká doba zotavení. Ihned po ošetření pokožka vypadá jako po spálení sluncem. Může se dostavit pocit lehkého pálení, pnutí pokožky a začervenání. Tento diskomfort ale samovolně odezní do pár hodin. Mírné otoky či stroupky pak zmizí během několika dnů.

K běžným aktivitám je možné se vrátit téměř okamžitě. Pro urychlení hojení je vhodné vynechat cvičení nebo namáhavé aktivity po dobu 24 hodin. Make-up nepoužívejte 48 hodin po zákroku. Doporučuje se také vynechat saunování, než dojde k zahojení stroupků. Ošetřovanou oblast je důležité chránit před sluníčkem po dobu 1 měsíce a používat ochranu s vysokým SPF faktorem.

Efekt mikrojehličkové radiofrekvence se dostavuje spolu s nastartováním tvorby kolagenu a elastinu v podkoží. Kůže se postupně zpevňuje a vypíná, zlepšuje se také textura pokožky nebo pigmentace. První viditelné výsledky lze pozorovat za měsíc od ošetření. Další zlepšování následuje ještě 2 až 3 měsíce. V případě potřeby a pro umocnění efektu omlazení je možné proceduru zopakovat s rozestupem alespoň 1 měsíce.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Katarína Třísková

Mikrojehličkovou radiofrekvenci mohu klientům jen doporučit. Jeho omlazující účinky jsou natolik viditelné, že stačí jedna až dvě návštěvy.

Náš tým

Cena mikrojehličkové radiofrekvence

Cena se odvíjí od ošetřované lokality. Konkrétně zahrnuje následující:

 • Ošetření pokožky před zákrokem
 • Příslušný spotřební materiál
 • Samotný zákrok

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

K MUDr. Majerové docházím již několik let, díky jejím zkušenostem při zákrocích a schopnosti posoudit, jakým způsobem mi pomoci ve snaze "omladit" obličej, se cítím mnohem lépe. MUDr. Majerová má velmi dobrý přístup, je milá, profesionální, rovněž tak zdravotnický personál, který s ní spolupracuje, je na výborné úrovni. Vřele ji doporučuji.

Mavin, Estheticon.cz

Jsem velice spokojená nejen s výsledkem, který je super, ale též s lidským a přátelským přístupem. Jen tak dál, ať máte spoustu spokojených zákazníků, jako jsem já :-)

Střelka, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru