Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Modelace tuberózních prsou

Získejte tvar, po kterém toužíte

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Odstranění 
asymetrie

Rozdílná velikost ňader bude rázem pryč

Možnost 
operačního výkonu
2 v 1

Modelaci lze zkombinovat s augmentací

Špičkoví 
plastičtí chirurgové

Provedeme přes 1 000 plastik ročně

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Jak to probíhá?

Trápí vás velký rozestup mezi prsy, jejich povislost a celkově problém s jejich tvarem? Žádný strach – i vrozenou vadu prsou můžete vyřešit chirurgickým zákrokem. Pokud trpíte mírnějším stupňem tuberózních prsou, jejich úpravu považujeme za kosmetickou operaci a vyřešíme ji rychle. Trápí-li vás deformita prsou těžšího rázu, je třeba větší rekonstrukční operace prsou. V každém případě si po zákroku dopřejete pocit ničím nerušeného sebevědomí a pravé ženskosti!

Příčinou je špatný vývoj základny prsu

Tuberózní prsa jsou vývojovou vadou, která se často projevuje už v dospívání. Jedná se o tvarovou deformitu, pro kterou je typické stažení základny báze prsu, vysunutí žlázy v oblasti dvorce a nevyvinutá zejména dolní polovina prsou. Může se objevovat i velká mezera mezi prsy a prsa mohou být i povislá. Nic si z toho nedělejte, jsme tu od toho, abychom vašim prsou dodali takový tvar, jaký si přejete.

4 stupně tuberózních prsou

  • 1. stupeň: deficit dolního vnitřního kvadrantu
  • 2. stupeň: deficit obou dolních kvadrantů
  • 3. stupeň: deficit obou dolních kvadrantu, a navíc spojený s deficitem kůže pod dvorcem
  • 4. stupeň : deficitní jsou všechny kvadranty prsu a žláza se nachází přímo pod dvorcem, je těžké stažení žlázy a malá základna prsu

Jaké je řešení?

U lehčí formy je možné zvětšit prsa implantátem a přerušit všechny vazivové pruhy. Ve většině případů je ale nejlepším řešením modelace prsou se zvětšením, kdy se provede tzv. remodelace žlázy. Některé formy tuberózního prsu lze řešit i přenosem vlastní tukové tkáně. Současně provedeme zmenšení dvorce s jeho oploštěním, aby vaše prsa byla krásně tvarovaná. Pro lepší estetický výsledek a vaši spokojenost použijeme kapkovitý implantát s vysokou nebo střední projekcí.
 
Přestože se jedná o jednu z náročnějších operací v oblasti prsou, naši zkušení chirurgové se postarají o to, aby docílili co nejlepšího výsledku.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Plastická operace prsou ve formátu PDF.

Prohlédnout celou galerii

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Tuberózní prsa jsou vývojovou vadou, která se často projevuje už v dospívání. I vrozenou vadu prsou ale můžeme vyřešit chirurgickým zákrokem, tak abychom docílili co nejlepšího výsledku.

Náš tým

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru