Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zvětšení hýždí vlastním tukem

Pro pevnější a pěkně vytvarovaný zadeček bez pomoci implantátů

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

2 
zákroky v jednom

Nejdřív liposukce, pak zvětšení

Přirozený 
výsledek

Bez použití implantátů

Hojení 
bez komplikací

Tělo vlastní tuk snadno přijímá

Zákrok 
bez jizev

Na zadečku nezůstanou viditelné jizvy

Jak to probíhá?

Už dlouho vás trápí, že je vám většina kalhot kolem hýždí volných, zatímco v ostatních oblastech těla k vám příroda nijak skoupá nebyla? Tento zákrok vám pomůže k vysněnému tvaru zadečku i k zeštíhlení. Spočívá v principu odebrání tuku z oblasti vašeho těla, kde je ho více, než chcete, a jeho následném doplnění právě do hýždí. 

Na konzultaci dohodneme ideální postup

Začneme na společné konzultaci, kde zjistíme, jestli bude právě tento zákrok ideálním řešením vašeho problému. Ne každému totiž zákrok doporučíme – vhodný pro vás nebude například tehdy, pokud jste radikálně zhubli a kůže na hýždích je povolená. Pokud chirurg zákrok schválí, dohodnete se spolu, ze kterých částí těla vám během operace tuk odebere – většinou doporučí oblast zevních stehen, boků nebo břicha. Zároveň se domluvíte na množství tuku, který vám bude lékař odebírat a nově aplikovat do zadečku.

Tukem rovnoměrně vytvarujeme oblast zadečku

Operace hýždí probíhá v celkové narkóze. V první fázi zákroku přichází na řadu liposukce. Doporučujeme ultrazvukovou metodu VASER Lipo, která tukové buňky při odsávání téměř nepoškodí. Poté, co lékař liposukcí odebere tukovou tkáň z vybraných oblastí, ale tuk ještě stejně pročistí, aby následně obsahoval jen zdravé a životaschopné tukové buňky. Ty pak jemnými kanylkami aplikuje do podkožní tkáně kolem svalů hýždí. 

Jizviček se bát nemusíte

Dobrou zprávou je, že po tomto zákroku většinou na zadečku nezůstávají vůbec žádné jizvičky. V místě odebrání tuku pouze vzniknou 2–4 drobné ranky. Operace trvá zhruba 2,5–3 hodiny. Po zákroku je ovšem nutná jednodenní hospitalizace na klinice.

Kompresivní prádlo obléknete na 4 týdny

První dva týdny po zákroku doporučujeme dodržovat klidový režim. Po dobu 4 týdnů budete nosit kompresivní prádlo, které pomůže utlumit pooperační otok a podpoří hojení. S lehkou kancelářskou prací můžete pomalu začít nejdříve 2 týdny po operaci. Do běžného režimu byste se měli vrátit přibližně po 8 týdnech.

Zákrok většinou provádíme dvakrát

Část tuku, který do hýždí aplikujeme, se vždy vstřebává. A bohužel se předem nedá odhadnout, o jaké množství půjde. Průměrně přežívá a zůstává kolem  60–70 % tuku, vstřebá se jej tedy okolo 30–40 %. U některých klientů jsou tato procenta ještě vyšší, nebo naopak nižší. Abychom tedy dosáhli efektu, který jste si vysnili, ve většině případů zákrok po roce opakujeme a doplňujeme tuk, který se vstřebal. 

Větší dávkou aplikovaného tuku se možná vyhnete opakování 

Druhou možností je aplikovat během jediné operace výrazně větší množství tuku, než o které chcete zadeček zvětšit – s tím, že se během několika týdnů či měsíců část tuku vstřebá a velikost zadečku se tím sama postupně upraví tak, jak jste si přáli. Díky tomuto postupu už většinou není nutné operaci opakovat.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Petros Christodoulou

Při této operaci plníme dva cíle – zeštíhlíme oblasti těla s nadbytečným množstvím tuku a s jeho pomocí následně vytvarujeme hýždě do žádoucí podoby. Velkou výhodou této metody je využití vlastní tkáně, nikoliv umělých implantátů. Celý proces je tedy přirozenější. Nemusíte se bát odmítavé reakce svého těla.

Náš tým

Cena zvětšení hýždí vlastním tukem

Cena zákroku se odvíjí od zvolené kliniky, ve které operaci podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Předoperační vyšetření
  • Celková anestezie
  • Antitrombotické kompresivní punčochy
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný operační výkon
  • Pooperační pobyt na klinice
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Skvělá práce pana doktora Ondrejky, jsem moc spokojená! Děkuji za splnění snu:-)

lilianaver, Firmy.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Bude výsledek zákroku trvalý?
Během prvních měsíců po operaci se část aplikovaného tuku vstřebá. Velikost zadečku těsně po operaci tedy ještě není konečná. Po několika měsících začnou cévy přenesené tukové buňky zásobovat a jejich vstřebávání se tím zastaví. Poté už je výsledek trvalý – ovšem za předpokladu, že radikálně nezměníte svou váhu. Většinou zákrok alespoň jednou opakujeme (po roce), abychom do hýždí doplnili vstřebaný tuk a dosáhli efektu, který si klient přeje.
Jak velké zvětšení hýždí je možné?
Vždy se snažíme vyhovět požadavkům klienta. Většinou aplikujeme od 50–450 ml tuku do jedné hýždě.
Lze tuk aplikovat do jakékoliv části zadečku?
Ideálně doporučujeme aplikovat tuk do horní poloviny hýždí a do dalších menších ploch jen pro dotvarování. Tělo totiž tuk částečně vstřebá a v oblasti zadečku, na které sedíme, dochází k jeho nejrychlejšímu úbytku. Efekt zvětšení by tedy v této oblasti hýždí nebyl až tak výrazný ani dlouhodobý.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru