Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Injekční lipolýza

Ošetření, které vás zbaví menšího množství nežádoucího tuku

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Ambulantní 
ošetření

Procedura trvá jen pár minut

Žádné 
jizvy

Po proceduře nezůstávají jizvičky

Nulová 
rekonvalescence

Ihned se vracíte do zaměstnání

Efektivní 
terapie

Do 2–3 týdnů se dostaví výsledky

Jak to probíhá?

Podařilo se vám zeštíhlet, ale v některých partiích vám nežádoucího tuku přece jen malinko zbylo? Nebo vás trápí nevzhledný podbradek, kde se tuku cvičením ani dietou nejspíš nezbavíte? Nevěšte hlavu! Injekční lipolýza vám může pomoci. Tohle ambulantní ošetření zredukuje menší množství tuku nejen v oblasti podbradku, ale i kdekoliv jinde na těle — například v oblasti spodního bříška či vnitřních stehen.

Injekční lipolýza je vhodná pro doladění křivek k dokonalosti

Injekční lipolýzu doporučujeme zejména klientům, kteří nemají problémy s několika kily navíc, ale touží po určitém doladění křivek. Jinými slovy potřebují odstranit jen minimální množství tuku z dané oblasti. I přesto je však opět klíčová konzultace s lékařem. Ten vám nejlépe poradí, jestli pro vás bude tato metoda vhodná, anebo dosáhnete vytouženého výsledku spíše pomocí invazivní liposukce či například dalším typem ošetření – neinvazivní kryolipolýzou.

Injekční lipolýza řeší

Procedura zabere jen pár minut 

Během lipolýzy lékař vstříkne do tukových polštářků směs účinných látek. Používá k tomu velmi tenkou jehlu, takže vám po ošetření nezůstanou žádné jizvičky. Procedura není nijak bolestivá, a není proto potřeba žádné znecitlivění. Celá aplikace trvá jen pár minut. Po ošetření se však alespoň týden šetřete. Pijte hodně tekutin a zvyšte příjem minerálů. 

Ošetření minimálně dvakrát opakujeme

Abychom dosáhli požadovaného výsledku, u většiny klientů ošetření opakujeme. Počítejte se 2–4 procedurami. Rozestup mezi jednotlivými aplikacemi by měl být minimálně 1–1,5 měsíce. Pokud ošetřujeme oblast podbradku, proceduru velmi často kombinujeme s prohřátím podkoží. Kůže podbradku se stáhne, kontury obličeje se vylepší a krásně zvýrazní. 

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Katarína Třísková

Klienti si injekční lipolýzu chválí. Pro mnohé je přijatelnější a vhodnější než klasická invazivní liposukce. Při tomto ošetření se vyhnete anestezii, dlouhému hojení i jizvám.

Náš tým

Cena injekční lipolýzy

Cena se odvíjí od množství použitého materiálu. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotný zákrok
  • Případné kontroly po zákroku

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Vřele doporučuji. Profesionální přístup i personál.

NikolKminek, Firmy.cz

Chcem Vám pán doktor verejne poďakovať za vašu prácu a príjemný prístup a samozréjme vás vrelo doporučujem všetkým známím.

VPS, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak vypadá oblast ihned po ošetření?
Ošetřená oblast může mírně zčervenat, možná se na ní vytvoří malý otok. Není to však pravidlem. Místo může být také mírně přecitlivělé a mohou se na něm objevit modřinky. Veškeré tyto drobné negativní účinky ale ustoupí do několika dnů.
Je injekční lipolýza bolestivá?
Klientům, kteří mají strach z injekcí, může být ošetření prováděné drobnými vpichy nepříjemné, ale ošetření jako takové bolestivé není.
Kdy mohu posoudit konečný výsledek?
Efekt uvidíte po 2–3 týdnech od ošetření.
Může tato procedura nahradit liposukci?
Ošetření je vhodným řešením pro klienty, kteří potřebují odstranit pouze velmi malé množství tuku. Jedná se spíše o jakousi drobnou kosmetickou korekci dané partie. Pro odstranění většího množství nežádoucího tuku doporučujeme liposukci.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru