Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce laserem

Precizní laserová liposukce s nejrychlejším zotavením

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Maximálně 
šetrný, rychlý zákrok

Současně tuk rozpouští i odsává 

Modeluje 
křivky a vypíná pokožku

Laser tvaruje a stimuluje hojení kůže

Nejkratší 
doba zotavení bez omezení

Rekonvalescence kratší až o polovinu oproti jiným metodám

Omlazení 
a tvarování vlastním tukem

Odsátý tuk lze využít k modelování těla či tváře

V čem je laserová liposukce jedinečná?

Laserová liposukce je velmi populární v USA, kde prošla nejnáročnějším procesem certifikace FDA, a to nejen pro liposukci a vypínání kůže, ale i pro přenos tukových buněk. Ty zanechává po odsátí živé a připravené pro jejich další využití. Moderní liposukční technologie je maximálně šetrná a zaručuje skvělé výsledky. Omezení po zákroku jsou ve srovnání s jinými metodami nesrovnatelně nižší, nebo dokonce žádné. Délka rekonvalescence se zkrátila až na polovinu a vrátit se k běžným aktivitám je možné brzy po zákroku. Obrovským benefitem je zkrácení doby nošení pooperačního prádla.

Jak laserová liposukce probíhá?

Liposukce laserem začíná stejně jako jiné tzv. tumescentní liposukce napuštěním speciálního roztoku do zvolené partie. Poté je zavedena kanyla s laserovým vláknem. Laserový paprsek začne současně tuk rozpouštět a šetrně jej odsávat. Tím se délka zákroku zkrátí na minimum, což je pro pacienta komfortnější. To tento přístroj předurčuje k použití především v lokální anestezii, a to i v případě větších partií. Zákrok samotný je bezbolestný. Pouze napouštění znecitlivujícího roztoku může být chvíli nepříjemné, než začne působit anestezie.

Zeštíhluje, modeluje a vypíná

Technologie využívá nízkou energii laseru k bezpečnému tvarování problémových partií a k vyhlazení pokožky. Není se třeba obávat pooperačních rizik jako u dříve používaných liposukčních metod. Samotné tukové buňky zůstanou nepoškozené a jsou okamžitě připravené pro přenos. Lze je použít k omlazení obličeje či hřbetů rukou, ale také k modelaci či zvětšení poprsí nebo hýždí.

Efektivní a rychlá liposukce malých i větších partií

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Liposukce ve formátu PDF.

Prohlédnout celou galerii

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Šetrná a bezpečná laserová metoda odsátí tuku, díky tumescentnímu roztoku navíc téměř bezbolestná. Po zákroku se klienti velmi rychle vracejí k běžným aktivitám.

Náš tým

Cena liposukce laserem

Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný liposukční výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

Každé liposukci předchází bezplatná odborná konzultace s naší odbornicí na liposukce (pouze v Brně a v Ústí nad Labem).
Na naší klinice v Praze provádí konzultace přímo lékař. Konzultace stojí 1 000 Kč, tuto částku vám, v případě objednání termínu a složení zálohy nejpozději do 14 dnů, odečteme z ceny zákroku. 

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Mohu jen a jen doporučit, perfekní klinika, užasná péče a personál.

Jana Vítová, Facebook

Všechna hodnocení klientů

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Je liposukce bolestivá?
Zákrok je díky tumescentnímu roztoku zcela bezbolestný. Na začátku klienti obvykle cítí jen samotné napouštění roztoku do podkoží, ve fázi odsávání tuku je již vše znecitlivěné a klienti necítí vůbec nic. Anestetikum v podkoží účinkuje ještě několik hodin po operaci.
Proč se při každé invazivní liposukci ošetřovaná oblast napouští roztokem?
Tumescentní roztok je směsí adrenalinu a anestetika. Díky adrenalinu nedochází při zákroku ke ztrátě krve a díky anestetiku je liposukce téměř bezbolestná. Většina roztoku se při zákroku spolu s tukem odsaje, zbytek se sám vyloučí v prvních dnech po liposukci.
Kolik kilogramů tuku lze odsát najednou při jedné operaci?
Množství odsátého tuku se neurčuje na kilogramy, ale na mililitry. Závisí na celkové hmotnosti klienta a velikosti problematické partie. Při zákroku se vždy snažíme odstranit maximum podkožního tuku.
Zůstávají po liposukci jizvy?
Po liposukci budete mít zhruba 0,5cm jizvičky, které se nešijí, pouze se překrývají náplastí a do jednoho roku od ošetření zcela splynou s kůží.
Proč se upřednostňuje liposukce v lokální anestezii před anestezií celkovou?
Při liposukci v lokální anestezii dojde k znecitlivění jen problematické oblasti. Klient je v průběhu zákroku plně při vědomí a může s lékařem komunikovat a spolupracovat. Lékař si může klienta dobře napolohovat nebo třeba postavit, aby zhodnotil výsledek odsátí tuku. Po lokální anestezii navíc není nutná hospitalizace na klinice a rekonvalescence po zákroku je celkově kratší.
Proč se po liposukci musí nosit kompresivní prádlo?
Kompresivní prádlo slouží jako bandáž, která napomáhá správnému hojení a snížení pooperačního otoku. Elastické prádlo stáhne ošetřovanou oblast a sníží bolest ve fázi hojení po zákroku, navíc pomůže k lepšímu a rychlejšímu přihojení kůže k podkoží – podpoří tedy i celkové zpevnění oblasti po liposukci.
Může se tuk do odsáté oblasti časem zase vrátit?
Nejen po liposukci je samozřejmě důležité hlídat si energetický příjem a výdej. Metabolismus v těle zůstává po zákroku stejný jako před zákrokem. Pokud bude energetický příjem vyšší, začne se však tuk ukládat prioritně do míst, kde liposukce provedena nebyla. Například po liposukci břicha se tuk může více ukládat do boků apod. Liposukcí se v problematické oblasti zredukuje počet tukových buněk, nicméně jejich určitý počet musí v oblasti zůstat, aby byla postava symetrická.
Za jak dlouho po zákroku lze cvičit?
Po liposukci se doporučuje nejméně na dva týdny až měsíc omezit fyzickou aktivitu.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru