Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Mé oči jsou teď
větší a výraznější. Jsem nadšená,
že opět prokoukly

Paní Jaroslava, 55 let

Facelift s plastikou horních a dolních víček s aplikací mezonití a doošetření vrásek

Už delší dobu jsem pozorovala pokles mých očních víček. Toužila jsem po tom, aby vypadaly alespoň trošičku jako dřív. Chtěla jsem je mít otevřenější, větší. Začala jsem proto uvažovat o plastice. Operaci mi slíbil manžel k narozeninám, jenže všechny myšlenky na změnu zahnala nešťastná událost, když můj muž nečekaně zemřel. Časem mě ale k tématu vrátily mé báječné děti. Rozhodly se, že mi operaci darují za tatínka. A já jsem jim za to nesmírně vděčná. 

„Z ordinace jsem odcházela natěšená.”

 Na první konzultaci jsem byla u pana doktora Pavla Horyny na klinice MEDICOM Clinic v Ústí nad Labem. Je to opravdu „Pan Doktor“, velice sympatický, pohodový, lidský. Vše mi do detailu vysvětlil a poradil mi vhodné úpravy obličeje. Z ordinace jsem odcházela doslova natěšená, co bude dál.
 
Prvním krokem byla plastická operace horních a dolních víček v lokální anestezii. Před operací mě všichni ujišťovali, že přijdou otoky s modřinami. Ale nic z toho se nedostavilo. Po krátké, dvoutýdenní rekonvalescenci mi odstranili stehy a zhruba za měsíc a půl jsem byla ještě na poslední kontrole. Práce pana doktora i paní doktorky byla zkrátka vynikající.
 
Po půl roce od zákroku mi pan doktor doporučil navštívit ještě MUDr. Markétu Majerovou na dermatologii  MEDICOM Clinic. Paní doktorka je velice sympatická a vstřícná. Bylo milé, že se mnou mluvila, jako bychom se již déle znaly. Detailně mi vysvětlila každý zákrok, který bude provádět. Nakonec jsem tedy absolvovala výplň kyselinou hyaluronovou a aplikaci botulotoxinu a mezonití. Z ošetření jsem byla ze začátku mírně nervózní, ale díky přístupu lékařů a sestřiček ten pocit brzy vyprchal. Přístup k pacientům, jako mají na této klinice, by měl být samozřejmostí všude. I prostředí je velice příjemné, a to jak přijímací salonek, tak operační sál a vyšetřovny. Celá klinika působí uklidňujícím dojmem a je tu o vás perfektně postaráno. 

„Výsledek mě skutečně nadchnul.”

 Z výsledku operace i ošetření jsem opravdu nadšená. Mé oči jsou zase otevřené a větší. Potěšilo mě, že i okolí si všimlo změny. Prý mé oči doslova prokoukly. Dokonce i kamarádky mé dcery nešetřily chválou. Pokud bude v budoucnu potřeba, nebudu váhat a na kliniku MEDICOM Clinic se zase s důvěrou obrátím.
 
Všem ženám i dívkám, které uvažují o podobném zákroku, bych ráda vzkázala, ať se nebojí. Pokud je možnost něco na sobě vylepšit, proč ne. A v případě MEDICOM Clinic se opravdu není čeho obávat. Jsou jasná jednička. Vynikající lékaři, kteří jsou skuteční odborníci, usměvavé sestřičky i velmi ochotný personál se o vás skvěle postarají.
 

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Paní Jaroslava se na mě obrátila s prosbou o řešení převisů kůže horních víček a nadbytku kůže na dolních víčkách. Operaci řeší z kosmetického důvodu, vadí jí smutný a unavený výraz. Doporučil jsem jí plastickou operaci horních a dolních víček v lokální anestezii. Operace má funkční i estetický výsledek. Pooperační průběh byl bez komplikací, s výsledkem zákroku spokojeni. K doladění menších mimických vrásek jsem klientce doporučil návštěvu našich korektivní dermatologie.

Prim. MUDr. Pavel Horyna
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642