Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce vnějších stehen

Zeštíhlující zákrok pro lichotivé, ladnější křivky a symetrickou postavu

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Okamžitý 
efekt

Zeštíhlení uvidíte prakticky ihned

Zdravější 
sebevědomí

Komplex z nežádoucího tuku bude pryč

Nezávazná 
konzultace

Poskytujeme bezplatné poradenství

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Jak to probíhá?

Pyšníte se jinak štíhlou postavou, ale tukových bochánků v oblasti zevních stehen se ani cvičením, ani upraveným jídelníčkem ne a ne zbavit? Vězte, že podobný problém trápí spoustu žen. Naštěstí ale existuje liposukce, která si s nežádoucím tukem uloženým právě v této partii bez zaváhání poradí – rychle, šetrně, bezpečně a navíc s výborným symetrickým výsledkem! 

Jediným zákrokem můžete zeštíhlit na stehnech i zadečku

Tukové polštářky na zevních stehnech řeší zpravidla ženy. Mnohé totiž mají genetikou daná úzká ramena, útlý pas a drobnější prsa, jenže nežádoucí tuk se jim ukládá jinde – výhradně v oblasti vnějších stehen. Některé dámy pak spolu s tím trápí i více tuku na zadečku. Patříte do jejich řad? V tom případě se vám vyplatí zákrok zkombinovat s liposukcí hýždí.

K zákroku se používá i vibrační mikrokanyla

Liposukci vnější strany stehen lékař provádí pomocí mikrokanyly zpravidla v kombinaci s vibrační mikrokanylou – díky ní se daří i tužší tuk v oblasti zevních stehen snadněji odsávat a co nejméně při tom namáhat kůži v místě zákroku. Operace trvá podle množství odsávaného tuku přibližně 1–1,5 hodiny a provádí se v lokální anestezii. Pouze místní znecitlivění lékaři umožňuje s klientem komunikovat i během zákroku a podle potřeby si ho při odsávání tuku polohovat.

Cílem liposukce je symetrický a přirozený výsledek

Cílem ošetření vnějších stehen není co největší úbytek tuku, ale symetrický a co možná nejpřirozenější výsledek. Při tomto zákroku se často odstraní pouze 40 % tukové tkáně. Při vyšším množství by totiž mohlo dojít k výskytu nepravidelností. Pokud si tedy výslovně přejete odsát co největší množství tuku, musíte po liposukci vnějších stehen, případně i zadečku, absolvovat také další zákroky – liposukci vnitřních stehen, liposukci kolen, mnohdy také liposukci boků.
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Liposukce ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

Prim. MUDr. Petr Pachman

Liposukce vnějších stehen je typicky ženskou záležitostí. Při odsávání tuku z této partie je na první místě symetrie a snaha o přirozený výsledek.

Náš tým

Cena liposukce vnějších stehen

Cena se odvíjí od zvolené liposukční metody a kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný liposukční výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

Každé liposukci předchází bezplatná odborná konzultace s naší odbornicí na liposukce (pouze v Brně a v Ústí nad Labem), na které klientům individuálně doporučíme vhodnou liposukční metodu.
Na naší klinice v Praze provádí konzultace přímo lékař. Konzultace stojí 1 000 Kč, tuto částku vám, v případě objednání termínu a složení zálohy nejpozději do 14 dnů, odečteme z ceny zákroku. 

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Pan doktor Pachman je velmi příjemný člověk, vše mi před zákrokem vysvětlil, choval se velmi citlivě a šetrně. S výsledkem jsem velmi spokojená.

Veserkare, Estheticon.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak poznám, která z liposukčních metod bude pro mě nejvhodnější?
Nejvhodnější druh liposukce vám na klinice pomůže vybrat odborná konzultantka. Konzultace s ní je bezplatná a zcela nezávazná. Pokud chcete svůj zájem o zákrok konzultovat přímo s plastickým chirurgem, samozřejmě je to také možné. Za konzultaci s ním zaplatíte 1000 Kč, ale v případě stanovení závazného termínu operace a jejího podstoupení vám bude cena zákroku o tuto částku ponížena.
Kolik kilogramů tuku lze odsát najednou při jedné operaci?
Množství odsátého tuku se neurčuje na kilogramy, ale na mililitry. Závisí na celkové hmotnosti klienta a velikosti problematické partie. Při zákroku se vždy snažíme odstranit maximum podkožního tuku.
Může se tuk do odsáté oblasti časem vrátit?
Nejen po liposukci je samozřejmě důležité hlídat si svůj energetický příjem a výdej. Metabolismus zůstává i po zákroku stejný jako před ním. Pokud ovšem bude váš energetický příjem vyšší, začne se vám tuk ukládat prioritně do míst, kde liposukce provedena nebyla. Například po liposukci vnějších stehen se tuk může více ukládat do břicha apod. Liposukcí se v problematické oblasti zredukují tukové buňky, nicméně jejich určitý počet musí v oblasti zůstat, aby byla zachována symetrie postavy.
Lze provést liposukci pokud je užíván lék na ředění krve?
Užívání léku na ředění krve je bohužel kontraindikací k zákroku. Tento lék se nesmí užívat již týden před plánovaným zákrokem. Záleží tak na Vašem hematologovi, zda povolí vysazení tohoto léku alespoň na 14 dní (týden před zákrokem a týden po zákroku), aniž by Vás to ohrozilo. 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru