Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zvětšení  
a modelace
prsou

Pro plný dekolt, pevný tvar a symetrická ňadra

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Dokonalý 
tvar a velikost prsou

Lékař s vámi vybere nejvhodnější implantáty, aby výsledný tvar odpovídal vašim představám.

1000 
spokojených klientek ročně

Zvětšení a modelace prsou patří k našim nejčastějším zákrokům. Ročně provedeme přes 1000 takových plastických operací.

Znovunabyté 
sebevědomí a půvab

Zapomeňte na pochybnosti o sobě samé s dekoltem podle svého přání.

Nadstandardní 
přístup i péče

Lékař je vám k dispozici osobně i na telefonu. Naši plastičtí chirurgové jsou 100% profesionálové.

Jak to probíhá?

Zvětšení a modelace prsou trvá v případě každé klientky jinak dlouhou dobu, obvykle​ ale​ okolo ​2 hodin.​​ ​Probíhá​ ​v​ ​​celkové​ ​anestezii​.​ ​

Zákroku vždy předchází komplexní předoperační vyšetření, při kterém se ujistíme, že je váš zdravotní stav v pořádku. Je velmi důležité, abyste byla zdravá a v​ ​dobré​ ​fyzické​ ​i​ ​psychické​ ​kondici. 

Pevná, plná a symetrická ňadra

Při zvětšení​ ​prsou​ ​s​ ​modelací​ ​vám​ ​současně​ ​​vložíme​ ​​implantáty​​ a​ upravíme​ ​tvar​ ​a​ ​velikosti​ ​prsní​ ​žlázy​ ​tak,​ ​aby​ ​byla vaše​ ​ňadra​ ​opět​ ​plná,​ ​pevná​ ​a​ ​symetrická.​ Vhodné implantáty s vámi vybere lékař tak, aby výsledný tvar ňader odpovídal vašim představám.

Dokážeme vám tak pomoci s prázdnými a povislými ňadry po výrazném zhubnutí, těhotenství a kojení

Jizvičky nebudou vidět

Oproti​ klasické ​augmentaci​ ​s​ ​sebou zvětšení prsou s modelací​ ​nese​ ​drobné​ ​pooperační​ ​jizvičky.​ ​Ty​ ​můžou​ ​být​ „schované“ ​v​ ​okolí​ ​bradavky ​nebo​ ​ ​v​ ​podprsní​ ​rýze,​ ​kde​ budou​ ​nenápadné.​ ​V ​některých​ ​případech musíme vést drobnou​ ​jizvu​ ​od​ ​bradavky​ ​směrem​ ​k​ ​podprsní​ ​rýze,​ jizvičky​ ale​​ ​časem​ ​blednou,​ ​případně je můžeme odstranit laserem​ ​na​​ ​korektivní​ ​dermatologii.​

Rekonvalescence je nenáročná, ale důležitá

4–6​ ​týdnů od operace ​se vyvarujte​ ​větší​ ​​námahy. Noste ​elastickou​ ​podprsenku​ ​a​ dodržujte​ ​další​ ​doporučení​ ​lékaře.​ ​Po​ ​zákroku​ ​od​ ​nás​ ​dostanete léky​ pro​ ​zmírnění​ ​bolestivosti​ ​a​ ​citlivosti​ ​prsou.​ ​Aktivní​ ​sport ​nebo​ ​třeba​ ​větší​ ​úklid​ ​vám​ ​povolíme​ ​přibližně​ ​za​ ​2​ ​měsíce od​ ​operace. 
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Plastická operace prsou ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Petros Christodoulou

Augmentaci prsou včetně modelace nejčastěji vyhledávají mladé maminky, jejichž prsa zůstávají po těhotenství a době kojení mnohdy povislá a prázdná.

Náš tým

Cena zvětšení prsou implantáty včetně modelace

Cena zákroku se odvíjí od zvolených implantátů. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

 • Konzultace s plastickým chirurgem
 • Kompletní předoperační vyšetření
 • Sonografické vyšetření prsou
 • Celková anestezie
 • Antitrombotické kompresivní punčochy
 • Kompresivní pooperační podprsenka
 • Samotný operační výkon
 • Zvolené certifikované implantáty
 • Pooperační pobyt na klinice
 • Balíček s pooperační péčí
 • Odvoz domů zdarma (v rámci Prahy a Brna)

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Než jsem navštívila kliniku MEDICOM Clinic, byla jsem i na jiných, ale neudělali na mne ten správný dojem. Tady se mi líbilo prostředí i přístup pana doktora MUDr. Ondrejky. Při konzultaci byl skvělý, akční, rychlý, bezvadný!

Nikita, Estheticon.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Budu mít prsa a bradavky po operaci citlivé?
Po operaci může být citlivost bradavek spíše snížená. Až na několik málo výjimek zkušenosti klientek ukazují, že se citlivost do prsou i bradavek vrací za několik měsíců po operaci.
Co drží implantáty na svém místě?
V rámci běžného procesu hojení si vaše tělo dovede kolem implantátu samo vytvořit pevné vazivové pouzdro – to pak implantát fixuje k okolním tkáním.
Dá se po augmentaci prsou chodit na preventivní vyšetření mamografem?

Ano, nicméně na přítomnost implantátů v prsou musíte svého lékaře ještě před vyšetřením upozornit. Na mamografickém snímku totiž implantát běžně způsobuje zastínění, proto je nutné přístroj před vyšetřením jinak nastavit.
Jak dlouho po augmentaci můžu sportovat?
Aktivní sport, cvičení, posilování nebo třeba i větší úklid vám povolíme přibližně za 1–2 měsíce, které uplynou po operaci.
Jak se budu cítit bezprostředně po zákroku?
Dokud vám plně neodezní účinky celkové anestezie, budete lehce omámená. Můžete pociťovat určitou bolest a stěžovat si na otoky. Často se pak dostaví také pocity zvýšené únavy a vyčerpání. To všechno je ale bezprostředně po operaci zcela přirozené a běžné. Po zákroku od nás proto dostanete léky proti bolestem a už po 2 dnech po operaci vaše bolesti výrazně ustoupí.
Jaký je ideální věk pro augmentaci prsou?
Operaci podmiňuje ukončený tělesný vývoj potenciální klientky. Z fyziologického hlediska takový požadavek mnohdy splňují i dívky mladší 18 let, nicméně u těch je k provedení zákroku nezbytně nutný písemný souhlas rodičů.
Jaký je rozdíl mezi kulatými a anatomickými implantáty?
Kulaté implantáty přidávají objem v horní části prsou, výrazněji plní dekolt. Anatomické (kapkovité) implantáty jsou diskrétnější. Více zachovávají přirozený tvar prsou.
Je augmentace doživotní nebo se po určitém čase musí provést znovu?
Plastická operace prsou je zcela individuální záležitostí. Některým klientkám vydrží efekt zvětšení prsou na celý život, u jiných může po 10–15 letech dojít k opotřebení silikonovo-gelových implantátů a pak je nutné provést reoperaci.
Jsou po augmentaci spolu s modelací vidět na prsou jizvy?
Po zákroku budete mít jizev trochu více než po samotné augmentaci. Zpravidla se však jedná o menší jizvičky o velikosti kolem 5 cm. Na malou jizvu se připravte v oblasti prsního dvorce – tam na ni navazuje svislá jizva vedoucí k podprsní rýze a také drobná jizvička vedená do strany podprsní rýhy. Jizvička tedy tvarem připomíná kotvu.
Může prsní implantát vyvolat rakovinu?
Ve stovkách tisíců případů, kdy byly použity prsní implantáty, není doložen ani jediný příznak nádorového onemocnění, který by se přičítal na vrub právě prsním implantátům.
Po jaké době od zákroku se vzhled prsou považuje za ustálený?
O finální podobě prsou se dá hovořit asi 3 měsíce po zákroku.
Připravím se augmentací včetně modelace do budoucna o možnost kojení?
Implantáty jako takové kojení nevadí. Řezy při modelaci mohou ale narušit mlékovody. Na takové riziko jsou proto klientky před zákrokem vždy raději upozorňovány.
Proč není možné zákrok podstoupit pouze v lokální anestezii?
Protože se jedná z hlediska plastické chirurgie o náročnější druh operace, při které je i pro psychiku samotné klientky lepší, když celou operaci vlastně prospí. Probudíte se až na pokoji kliniky, ve vyhřívaném lůžku a s plným, i když v tu chvíli samozřejmě ještě stále zafačovaným dekoltem.
Za jak dlouho po operaci je možný sex?
Zpravidla po týdnu. Musíte si ale při sexu ponechat kompresivní podprsenku a v rozsahu pohybů být skutečně velmi opatrná.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru