Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce venušina pahorku

Zkrášlení choulostivé partie pro kvalitnější intimní život i sebevědomí

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Vyšší 
sebevědomí

Zlepšíte kvalitu svého intimního života

Poměrně 
rychlé zotavení

Minimální tvorba otoků a modřin

Nezávazná 
konzultace

Poskytujeme bezplatné poradenství

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Jak to probíhá?

Nežádoucí vrstvička tuku vás nemusí trápit pouze v klasických problematických partiích, jakými jsou břicho, stehna či boky. Stejně tak se totiž tuk může hromadit i na vaší choulostivé partii – na tzv. hrmě neboli Venušině pahorku. V této pubické oblasti se tukové tkáně navíc nezbavíte ani cvičením, ani přísnými dietami. Možnost, jak získat sebedůvěru a zlepšit kvalitu svého intimního života, představuje právě liposukce.

Nežádoucí tuk v této oblasti zaviní geny i různé operace břicha

Venušin pahorek se nachází nad pomyslnou hranicí zevních ženských orgánů a často sahá až k podbřišku. Nežádoucí tuk se může překvapivě hromadit i tady. A může působit opravdu neesteticky. A proč se tuk usazuje právě v oblasti hrmy? Viníků existuje hned několik – genetika, porod císařským řezem nebo se může jednat o důsledek chirurgického zákroku v oblasti břicha. Stává se to například po plastice břišní stěny

Po efektivním zákroku následuje nenáročná rekonvalescence 

Liposukce hrmy si s přebytečným tukem naštěstí poradí. A to rychle, šetrně, diskrétně, a dokonce jednou provždy. Díky zákroku by se vám tuk do této oblasti už totiž nikdy neměl vrátit. Navíc celou operaci podstoupíte jen v lokální anestezii a ihned po ní vás propustíme domů. A protože se jedná o malou oblast s nepatrným množstvím odsátého tuku, ani doba hojení nebude dlouhá či jinak náročná. Efekt zákroku je přitom markantní, klientky si výsledek operace zpravidla velmi pochvalují.

Na konzultaci zákroku se domluvíte i na metodě liposukce 

Před operací vás kromě předoperačního vyšetření standardně čeká také konzultace zákroku – buď s naší odbornou konzultantkou liposukcí, nebo na vaše přání přímo s lékařem. Na odborné, ale zcela nezávazné konzultaci zákroku se dozvíte, jaký druh liposukce by pro vás byl nejvhodnější.
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Liposukce ve formátu PDF.

MUDr. Pavel Popelka

Tukový polštář nad stydkou sponou lze odstranit nejen ženám, ale i mužům – například po plastice břicha. Benefitem pro ně může být fakt, že se tím opticky prodlouží přirození.

Náš tým

Cena liposukce venušina pahorku

Cena se odvíjí od zvolené liposukční metody a kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný liposukční výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

Každé liposukci předchází bezplatná odborná konzultace s naší odbornicí na liposukce (pouze v Brně a v Ústí nad Labem), na které klientům individuálně doporučíme vhodnou liposukční metodu.
Na naší klinice v Praze provádí konzultace přímo lékař. Konzultace stojí 1 000 Kč, tuto částku vám, v případě objednání termínu a složení zálohy nejpozději do 14 dnů, odečteme z ceny zákroku. 

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Naprosto perfektní ve všech směrech, zlaté ručičky pana doktora Ondrejky, příjemné prostředí a úžasné chování personálu. Maximálně doporučuji všem!

Hanča Volfová, Facebook

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak dlouho po liposukci Venušina pahorku můžu mít sex?
Záleží na prahu bolestivosti každé klientky. Sex jako takový ale výsledku neuškodí, nezmění pooperační stav.
Jak probíhá rekonvalescence po liposukci hrmy?
Zákrok stačí podstoupit pouze v lokální anestezii, tudíž vás ihned po něm propustíme domů. Rekonvalescence pak probíhá standardně, jako po liposukci jiné partie podstoupené jen v místním znecitlivění. Protože se však jedná o malou oblast s nepatrným množstvím odsátého tuku, nebude doba hojení nijak dlouhá ani náročná. Zato efekt zákroku si budete pochvalovat. Alespoň s takovými reakcemi se hojně setkáváme u našich klientek.
Proč se tuk usazuje i v oblasti hrmy?
Důvodů vzniku tukového polštářku v této choulostivé partii existuje hned několik. Své zaviní genetika, ale kromě ní může tuk v oblasti hrmy zapříčinit například i porod císařským řezem nebo jiný chirurgický zákrok v oblasti břicha. Může se to stát třeba po plastice břišní stěny.
Lze provést liposukci pokud je užíván lék na ředění krve?
Užívání léku na ředění krve je bohužel kontraindikací k zákroku. Tento lék se nesmí užívat již týden před plánovaným zákrokem. Záleží tak na Vašem hematologovi, zda povolí vysazení tohoto léku alespoň na 14 dní (týden před zákrokem a týden po zákroku), aniž by Vás to ohrozilo. 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru