Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Mám znovu
oči jako
mrkací panenka

Paní Hedvika, 42

Plastická operace horních víček

Hlavní motivací, proč jsem se pro operaci očních víček rozhodla, byly zdravotní důvody. Často mě bolely oči. Měla jsem je zarudlé, unavené a oteklé. Dlouho jsem to dávala za vinu nedostatku spánku kvůli častému nočnímu vstávání k dětem. Když děti povyrostly, spánku bylo více, ale únava očí se nelepšila. Začala jsem proto hledat řešení a objednala se na konzultaci do MEDICOM Clinic.

První setkání s panem doktorem mě zbavilo všech mých obav a pochybností. Pan doktor je velice sympatický a navíc dokonalý profesionál. Důkladně mi vysvětlil průběh jak samotné operace, tak i následné rekonvalescence. Z vyšetření jsem odcházela s klidným pocitem, že se jedná o drobný zákrok a jsem v těch nejpovolanějších rukou. Navíc jsem se cítila v MEDICOM Clinic moc příjemně. Všichni byli od začátku milí a panuje tu klidná a přátelská atmosféra.

“Svému lékaři jsem stoprocentně důvěřovala.”

Nervozita nedorazila dokonce ani v den operace. Lékaři jsem stoprocentně důvěřovala. Během zákroku jsem necítila žádnou bolest. Pamatuji si, že jsme se s panem doktorem na sále bavili o cestování. Ani jsme nestihli probrat všechny naše výlety a zážitky z cest a bylo hotovo.

Obrovským benefitem pro mě, jako maminku třech dětí, bylo ambulantní provedení zákroku. Nebyla nutná hospitalizace a mohla jsem se hned vrátit domů k rodině. Kdybych se nepodívala do zrcadla, ani bych nevěřila, že jsem právě podstoupila operaci. Otoky a modřinky se velice rychle ztratily a zůstala jen radost z výsledku. Blízké okolí chválilo „novou jiskru v oku“ a taky absenci jakýchkoli viditelných jizev. Těší mě, že mám oči opět zářivé a doširoka otevřené jako ve dvaceti. Únava a bolest zmizely. Řekla jsem si pro sebe: „Holka, to bylo dobré rozhodnutí“.
 

Slovo lékaře

"Paní Hedvika přišla s přáním ulevit od pocitu unavených a bolavých očí. Doporučil jsem jí proto čím dál oblíbenější zákrok, blepharoplastiku horních víček. Během nenáročné operace, která trvá přibližně hodinu, jsou odstraněny nejen kožní nadbytky, ale i nevzhledné tukové váčky. Provádí se v místním znecitlivění a pacientka může s doprovodem odejít bezprostředně po zákroku do domácího léčení. Z výsledku jsme měli jak já, tak především pacientka radost už na první kontrole. Jizvičky se krásně zacelily a během několika měsíců budou téměř neviditelné."

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642