Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Laserové ošetření
odstranění tetování

Nejvýkonnější laser na trhu vás zbaví tetování, permanentního make-upu i nežádoucí pigmentace

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Odstranění 
pigmentace

Laser si poradí s pigmentovými i stařeckými skvrnami

Ideální 
na tetováže

Odstraní především tmavé tetování a permanentní make-up

Šetrně 
a bezpečně

Dopad laserového paprsku připomíná štípnutí gumičkou

Revoluční 
metoda

Rychlejší výsledky a menší počet opakování než u běžných laserů

Jak to probíhá?

Kdysi jste si nechali tělo ozdobit roztomilým obrázkem nebo jménem své drahé polovičky… a nadšení nebo zamilovanost už odvál čas? Tetování není omylem na celý život, laser dokáže účinně odstranit černé, tmavě modré i některé typy barevných tetování. A pozor, poradí si také s nepovedeným permanentním make-upem. V neposlední řadě si tento typ laseru umí poradit i s pigmentovými a stařeckými skvrnami – jak v obličeji, tak třeba na rukou.

Používáme nejvýkonnější laser na trhu 

Pokud je ošetřovaná oblast rozsáhlejší, znecitliví ji lékař nejprve anestetickým krémem, který se nechává na ošetřovaném místě působit přibližně hodinu. Samotné ošetření laserem pak bolí mnohem méně a v případě malé plochy dokonce nemusí bolet vůbec. Při proceduře vysílá laser jeden impuls za druhým a lékař ošetřuje místo po místu. Ptáte se, na jakém principu ošetření funguje? Barevné skvrny nebo tetováže laserový paprsek svými jednotlivými impulsy v podstatě rozstřelí. Bílé krvinky pak barvu vyhodnotí jako něco cizího v těle a postupně ji vstřebají.

 Tento laser řeší

Po ošetření se kůže zahojí během 7–10 dní

Ošetřené plochy bezprostředně po ošetření chladíme tenkými gelovými plátky. Následně oblast promažeme bepanthenem nebo zasypeme framykoinem. Ihned po ošetření laserem pigment ztmavne, okolí bude narůžovělé a může mírně otéct. Alespoň 2 měsíce po terapii chraňte ošetřené místo proti sluníčku krémem s nejvyšším možným UV faktorem. Přibližně po 6 týdnech pak můžete ošetření zopakovat. 

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Katarína Třísková

O úspěšném odstranění tetováže rozhoduje jeho stáří, velikost, barva a kvalita. Barevné tetování nemusí jít laserem odstranit, u těch černých jsou však výsledky podstatně lepší.

Náš tým

Cena odstranění tetování laserem

Cena se odvíjí od počtu použitých pulsů nebo od ošetřované lokality. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotný zákrok
  • Případné kontroly po zákroku

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Děkuji paní doktorce Třískové za skvělý přístup:-)

Dana Benešová Petrášová, Facebook

Chtěla bych touto cestou poděkovat nejen panu doktorovi, ale i sestřičce, která mě měla po operaci na starosti. Velmi hodná, příjemná. Ještě jednou vřelé díky!

lili, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Je lepší odstraňovat tetování laserem nebo zbroušením kůže?
Určitě doporučujeme jedině laser. Je k tělu šetrnější a umožňuje ošetřit kůži tak, aby tetování pokud možno nezanechalo žádné stopy. Po zbroušení kůže budete mít jizvu.
Je možné odstranit bez jizvy jakýkoliv permanentní make-up?
Vždy záleží na pigmentu, stáří nebo kvalitě permanentního make-upu. Na možnostech se nejlépe dohodnete s ošetřujícím lékařem. Komplikovanější to může být například při odstraňování nepovedené kontury rtů. Pigmenty, které se na kontury používají, většinou obsahují oxidy železa. Ty po laserovém impulsu reagují zčernáním. Před odstraňováním permanentní kontury rtů proto vždy provádíme test jedním pulzem, abychom se přesvědčili, že nedojde k nežádoucí reakci. Pokud permanentní make-up železo obsahuje, můžeme ho odstranit opakovanou a šetrnou vaporizací (odpařením). Při této metodě je však více pravděpodobná tvorba jizvičky.
Nabízíte tento druh ošetření na všech pobočkách?
Odstranění tetování nebo laserové odstranění pigmentace tímto typem laseru nabízíme pouze na klinice v Praze a v Brně.
Proč je téměř vždy zapotřebí více sezení?
Počet opakování laserového ošetření záleží na tom, kolik pigmentu je pod kůží nebo jak je tetování staré a kvalitní. Lékař musí pečlivě vyvažovat sílu impulsů tak, aby byly účinné a přitom aby se po ošetření kůže dobře hojila. Pokud se má tetování nebo pigmentace zcela ztratit, rozhodně je nutné ošetření laserem několikrát zopakovat. V případě odstranění tetování se jedná o 3–8 terapií v intervalu 6 týdnů.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru