Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neinvazivní lifting obličeje

Efektivní utrazvukové ošetření pro omlazení kůže i podkoží vaší pleti

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Hloubkové 
ošetření pleti

Ultrazvuk omladí kůži i podkoží

Dlouhotrvající 
efekt

Ošetření obvykle stačí zopakovat po více než 2 letech

Nejšetrnější 
omlazení obličeje

Žádné jizvy ani rekonvalescence

Alternativa 
invazivního zákroku

Když nechcete podstoupit plastickou operaci obličeje

Jak to probíhá?

Možná si prohlížíte nové fotografie z dovolené a místo radosti z pěkných zážitků máte nutkání při každém pohledu na svou tvář pronést kritickou poznámku. 
Možná také trávíte čím dál více času u zrcadla a skříňka v koupelně se plní krémy proti vráskám, které ale nezabírají. A možná vás už napadlo jít na plastickou operaci, ale bojíte se absolvovat invazivní zákrok. Existuje ještě jedna možnost – ultrazvukovou terapii. 

Ošetření ultrazvukovou technologií  je maximálně šetrné

Jedná se o zcela neinvazivní ošetření ultrazvukem, které má široké využití. Příznivě ovlivní povadlé kontury obličeje, povislou kůži v oblasti čelisti a podbradku, vyhladí vrásky v očním okolí a převisy pod dolním víčkem, zvedne linii obočí, vyhladí krk a dekolt. Ultrazvuková terapie je navíc vhodná pro všechny, kteří touží po výrazném omlazení obličeje, ale nechtějí nebo nemohou podstoupit klasickou plastickou operaci.

Ultrazvuková terapie 

Ultrazvuková terapie příznivě působí na kůži i tkáně

A na jakém principu ošetření vlastně probíhá? Ultrazvuk uvolní teplo a prohřeje tkáně do hloubky 3–4,5 mm pod kůží. Díky tomu se v kůži začnou vytvářet nová kolagenová a elastická vlákna. Vaše pokožka se pak bude v průběhu několika dalších měsíců až půl roku postupně vypínat. Skvělé je, že vám po ošetření na tváři nezůstanou žádné jizvy a nečeká vás ani žádná rekonvalescence. Hned po proceduře se můžete nalíčit a vrátit se třeba do zaměstnání.

Ultrazvuk vyhladí pokožku

Tkáň se působením ultrazvuku vypne, přitom ale nedojde k žádnému narušení pokožky. Kolagenová vlákna se zatáhnou a následně se začnou obnovovat. Díky ošetření tedy bude vaše pleť opět krásně vypnutá a hladká. A další výhoda? Procedura je natolik intenzivní, že ji stačí zopakovat nejdříve až po 2 letech. Velmi pěkných výsledků pak ultrazvuková terapie dosahuje také v oblasti podbradku. Tam ošetření mnohdy kombinujeme s lipolýzou.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Eva Harapátová

Ošetření ultrazvukovou technologií mohu klientům jen doporučit. Je to nesmírně šetrná metoda, která na tváři nezanechává žádné jizvy, přitom její efekt vydrží opravdu dlouho.

Náš tým

Cena neinvazivního liftingu obličeje

Cena se odvíjí od počtu použitých pulsů nebo od ošetřované lokality. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotný zákrok
  • Případné kontroly po zákroku

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

K MUDr. Majerové docházím již několik let, díky jejím zkušenostem při zákrocích a schopnosti posoudit, jakým způsobem mi pomoci ve snaze "omladit" obličej, se cítím mnohem lépe. MUDr. Majerová má velmi dobrý přístup, je milá, profesionální, rovněž tak zdravotnický personál, který s ní spolupracuje, je na výborné úrovni. Vřele ji doporučuji.

Mavin, Estheticon.cz

Jsem dva týdny po zákroku a jsem maximálně spokojená jak s přístupem, tak s výsledkem. Neměla jsem žádné bolesti ani komplikace. Opravdu se není čeho bát, pan doktor je moc šikovný.

Petra, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Bude pleť po ošetření zarudlá nebo citlivá?
Ne, po tomto ošetření pleť nerudne ani není přecitlivělá.
Jaké metody omlazení obličeje nabízíte?
Lifting obličeje patří k nejoblíbenějším zákrokům na naší klinice. Nabízíme jej ve variantách: facelift – plastická operace při pokročilejších známkách stárnutí pleti. Dále pak minilift – zákrok při počátečních známkách stárnutí pleti. Neinvazivní lifting obličeje – omlazení pleti bez použití skalpelu. Lékař s vámi na vstupní konzultaci prodiskutuje adekvátní možnost a postup, který pro vás bude nejbezpečnější a přinese očekávaný efekt.
Probíhá ošetření v lokální anestezii?
Ne, ale klientům podáváme premedikaci. Přibližně 3 hodiny před zákrokem Novalgin, Panadol a hodinu před zákrokem Nimesil.
Je ošetření bolestivé?
Přímo o bolesti nemůže být řeč. Klienti však v hloubce pleti často cítí teplo, což je některým z nich trochu nepříjemné.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru