Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Laserové omlazení pleti – resurfacing

Kompletní obnovení povrchové vrstvy kůže v obličeji pomocí laseru

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Dlouhodobý 
efekt

Trvalejší výsledky než u neinvazivní rejuvenace

Řešení 
mnoha nedostatků pleti

Zatáhnou se póry, zmizí pigmentové skvrny a jemné vrásky

Vynikající 
efekt omlazení

Pleť se celkově zjemní a vyhladí

Rychlé 
zotavení

Za 7–10 dní se pleť zahojí

Jak to probíhá?

Trápí vás na první pohled viditelné jizvy, hlubší vrásky nebo žilky? Laserový resurfacing řeší všechny tyto problémy naráz. Laserovým paprskem šetrně odstraníme celou svrchní vrstvu pokožky a povrch pleti se během několika dnů kompletně obnoví. Zmizí nedokonalosti, pleť bude vypnutější a na první pohled mladší. Nastartuje se v ní také tvorba kolagenu zodpovědného za pružnost pokožky. Laserové omlazení pleti slouží i k vyhlazení vrásek kolem očí nebo na horním rtu. 

Laserový resurfacing je velmi efektivní metoda omlazení pleti

Ošetření trvá 30–60 minut a provádí se po znecitlivění krémem s anestetikem. K šetrnému obrušování svrchní vrstvy pokožky používáme CO2 frakcionovaný laser. Ten prohřívá kůži do hloubky a zároveň z ní odpařuje velmi jemné dírky, takže se povrch kůže vyhladí a zpevní. Svrchní vrstva pokožky se postupně celá oloupe. Ošetření se dá dobře kombinovat s dalšími estetickými zákroky v obličeji, například s liftingem nebo operací očních víček.

Resurfacing řeší

Po ošetření se zotavíte nejpozději do 10 dnů

Po dobu 2 dní je kůže citlivá, zarudlá a oteklá, proto na ni aplikujte krém s panthenolem. Třetí den po ošetření se na povrchu kůže objeví tečky, jako kdybyste se opalovali a spálili tzv. přes cedník. Tyto drobné stroupky se v průběhu týdne samy uvolní. Úplně se vaše pokožka zregeneruje nejpozději do 10 týdnů

Několik týdnů po ošetření dejte pozor na sluníčko

Alespoň 6 týdnů před ošetřením i po něm chraňte dané místo před intenzivními slunečními paprsky a používejte opalovací krémy s ochranným faktorem SPF 50+. Vynechte také solárium. Ke zdárnému hojení pomohou i mastné pleťové krémy jako je Bepanthen.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Markéta Majerová

Díky frakcionovanému laseru omládnete značně. Při resurfacingu ale dochází k narušení integrity povrchové kůže, proto je nutné, aby ošetření prováděl lékař s dlouholetou praxí.

Náš tým

Cena resurfacingu

Cena se odvíjí od velikosti ošetřované lokality. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotné dermatologické ošetření
  • Případné kontroly po ošetření

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Zákrok není příjemný, ale ani ne bolestivý, je rychlý, těch pár minut stojí za to. Rychle den po dni to odeznívá. Za tři dny je pokožka hezčí než dřív a hlavně bez otravných žilek, které se těžko maskují. Jsem moc ráda že jsem byla.

Summer, Estheticon.cz

Tímto děkuji paní primářce za skvěle odvedenou práci, stejně tak jako personálu MEDICOM Clinic za úžasnou péči. Všem mohu doporučit!

Nicoletta, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak se na ošetření připravit?
Minimálně 6 týdnů před laserovým zákrokem chraňte ošetřované místo před intenzivními slunečními paprsky. Vynechte také solárium. Na ošetření v obličeji přijďte bez make-upu a líčení, případně vás sami odlíčíme.
Jaké jsou další možnosti omlazení pokožky?
Na klinice dále nabízíme například mezoterapii nebo plazmaterapii, tedy omlazení kožních buněk vlastní krevní plazmou. Obě ošetření dodávají pokožce důležité živiny nebo impuls k jejich tvorbě. Možností, jak pokožku efektivně omladit, ovšem existuje mnoho. Poraďte se přímo s dermatologem a společně vyberte tu nejlepší variantu.
Na co se připravit v průběhu zotavování?
V prvních dvou dnech bude pokožka citlivá a mírně oteklá. Poté se na ní objeví drobné tečky, jako byste se opalovali a spálili se tzv. přes cedník. Postupně se povrch kůže obnoví a vyhojí se do nové a mladší podoby.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru