Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Chemický peeling

Odstraní pigmentace, zjemní jizvy po akné, vyhladí drobné vrásky

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Velmi 
rychlé ošetření

Zabere jen pár minut

Bezbolestná 
metoda

Aplikace pouze lehce štípe

Okamžitý 
účinek

Efekt uvidíte ihned po ošetření

Univerzální 
procedura

Vhodná pro všechny typy pleti

Jak to probíhá?

Toužíte po bezchybné pleti, ale bojíte se chirurgických zákroků nebo ošetření laserem? Vyzkoušejte chemický peeling – neinvazivní metodu, která omlazuje, regeneruje, barevně sjednocuje a rozjasňuje pleť. Ošetření si umí poradit s jemnými vráskami, vyhladí jizvičky po akné a odstraní také pigmentové skvrny. Je vhodné pro všechny typy pleti, příznivě působí na stárnoucí i příliš mastnou pokožku.  

Chemický peeling je vhodný pro:

  • obličej
  • krk
  • dekolt
  • záda 
  • ruce

Bezbolestné ošetření a rychlé zlepšení vzhledu pleti

Chemický peeling nebolí, spíš jen lehce štípe. Ošetření trvá pouze několik minut. Používá se při něm peelingová směs různých látek – nejčastěji hydroxykyselin. Lékař nanese směs na obličej pomocí štětečku a povrchová vrstva kůže se následně díky chemickým látkám odloupne. Odloučené buňky se pak nahrazují novými. Pleť proto dostává bezprostředně po zákroku lepší vzhled.  

Chemický peeling řeší

Ošetření pleti předchází osobní konzultace 

Při ní lékař zhodnotí zdravotní stav pokožky, rozsah zákroku a počet opakování. Před ošetřením se důkladně odlíčí pleť a dermatolog nanese chemický peeling. Intenzita štípání, svědění nebo zarudnutí pak pomáhá určit rychlost neutralizace pleti a celkovou délku chemického peelingu. Nakonec se na pleť aplikuje zklidňující krém, který budete používat dalších 5 dní po zákroku. Počet ošetření se odvíjí od stavu pleti a rozsahu ošetření, obvykle 3–5 sezení v intervalech 2 až 4 týdnů.

Doporučená kombinace ošetření

Přemýšlíte o chemickém peelingu? Naše dermatoložky doporučují metodu Biored peel, která kombinuje chemický peeling a intenzivní pulzní světlo IPL během jednoho sezení. 

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Eva Harapátová

Chemický peeling umí vyhladit jemné vrásky, zjemnit jizvičky po akné a odstranit pigmentové skvrny. Délku terapie a počet opakování s klienty konzultujeme při osobním setkání.

Náš tým

Cena chemického peelingu

Cena se odvíjí od značky použitého materiálu. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotné dermatologické ošetření 
  • Případné kontroly po ošetření

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Snad poprvé jsem se setkala s takovým porozuměním a snahou opravdu vyřešit můj problém s akné. Paní doktorka Majerová je přátelská a vstřícná. Navrhuje víc možností, jak postupovat. Za mě tedy naprostá spokojenost a můžu jen doporučit návštěvu této kliniky.

jitka zak, Firmy.cz

Setkala jsem se nejen s milým a příjemným člověkem, jakým MUDr. Horyna bezesporu je, ale současně s profesionálem každým coulem. Vše proběhlo bez komplikací a konečný výsledek je perfektní. Moc děkuji.

Jarka, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Co se děje bezprostředně po ošetření?
Ihned po peelingu je kůže zarudlá, ojediněle se objevuje zbělání. Asi po 2 až 3 dnech se kůže začne i mírně olupovat. Dalších 14 dní po zákroku je potřeba chránit ošetřovanou oblast před UV zářením a používat krémy s vysokým ochranným faktorem.
Jak dlouho přetrvá výsledný efekt chemického peelingu?
Chemickým peelingem dosáhnete svěžího vzhledu. Pleť bude zregenerovaná, ale nezabráníte jejímu stárnutí, působení gravitace ani další tvorbě mimických vrásek. Proto doporučujeme po čase chemický peeling podstoupit znovu.
Jak dlouho trvá samotné ošetření?
Délka ošetření se liší podle typu peelingu a také zdravotního stavu pleti. Směs necháváme na kůži působit obvykle 2–15 minut.
Jak lze docílit maximálního efektu zákroku?
Chemický peeling je možné doplnit ošetřením červeným světlem 633 nm Starlux, který podpoří regeneraci pleti. U některých typů ošetření je vhodné propojit peeling s ošetřením IPL.
Jak poznám, že je pro mě chemický peeling vhodný?
Je třeba mít na mysli, co od chemického peelingu očekáváte. Uvědomte si, že chemický peeling nedokáže nahradit chirurgické postupy, jako je například dermabraze. Může však zlepšit vaši vizáž a dodat vám mladistvý vzhled.
Jaké látky se k chemickému peelingu využívají?
Z účinných látek se největší oblibě těší tzv. kyselina glykolová, označovaná jako ovocná kyselina (AHA). Nové generace chemického peelingu pak v sobě kombinují další účinné látky (bělicí, keratoregulační, revitalizační), což umožňuje vybrat vhodnější chemický peeling na konkrétní problém.
S jakými problémy mi chemický peeling může pomoci?
Ošetření může výrazně zlepšit stav pleti a příznivě ovlivnit různé projevy stárnutí kůže, nerovnoměrné pigmentace, zhrubělou či zdrsnělou kůži, jemné vrásky, keratózy nebo akné. Chemický peeling je vhodný také v případě plochých virových bradavic, millií, solární keratózy nebo seborhoických „stařeckých“ bradavic. Terapie je vhodná pro mastnou pórovitou pleť, dokáže také podpořit hydrataci pleti a barevně ji sjednotit.
Za jakých okolností není vhodné chemický peeling provádět?
Při akutní infekci či zánětu v dané lokalitě (např. opar), ekzému, léčbě isotretinoinem, při podrážděné či poraněné pleti. Také se ošetření nedoporučuje při sklonu kůže k jizvení. A pozor, ani při nerealistickém očekávání efektu.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru