Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce prsou

Pro pevný, dokonale vyrýsovaný a mužný hrudník, o jakém sníte

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Okamžitý 
efekt

Změna je viditelná téměř ihned

Zdravější 
sebevědomí

Komplex z nežádoucího tuku bude pryč

Nezávazná 
konzultace

Poskytujeme bezplatné poradenství

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Jak to probíhá?

Pánové, stydíte se za tukem obalená prsa, která na vás prozradí každé upnutější tričko, nátělník nebo košile? Nejvyšší čas se svého komplexu zbavit! Pokud cvičení ani upravený jídelníček stále nepřináší vysněné výsledky, k vytouženému výsledku a vyššímu sebevědomí vám může pomoct liposukce prsou.

Zákrok můžete zkombinovat s vyjmutím prsní žlázy

Způsob provedení operace se odvíjí od přítomnosti a velikosti prsní žlázy. Klíčovou roli pak hraje i velikost tukového polštářku v její blízkosti. Na konzultaci předcházející operaci se tedy dozvíte, jaký zákrok pro vás bude ideální podstoupit. Jestli máte vybírat jen z invazivních druhů liposukcí, anebo se vám vyplatí zkombinovat operaci s tzv. exstirpací neboli úplným vyjmutím tukové tkáně prsní žlázy. Nejmodernější liposukční technikou vhodnou pro většinu klientů i s gynekomastií – se zduřelou prsní žlázou – je pak provedení invazivní laserové liposukce prsou. Další možností je metoda liposukce na bázi vodního paprsku, kterou můžete podstoupit i v lokální anestezii.

Pro samotnou liposukci prsou stačí lokální anestezie

V případě, že se s lékařem či odbornou konzultantkou liposukcí domluvíte pouze na liposukci prsou, zákrok podstoupíte jen v lokální anestezii. Bude-li pro vás vzhledem ke stavu prsní žlázy, kůže a množství tuku uloženého v prsou lepší spojit zákrok s exstirpací, čeká vás operace v anestezii celkové. V takovém případě vás ale po výkonu standardně čeká jednodenní hospitalizace na naší klinice.
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Liposukce ve formátu PDF.

Prim. MUDr. Petr Pachman

Liposukce prsou patří k zákrokům, které mužům po stránce vizuální i té psychické velmi prospívají. Zbavují se tím svého komplexu a získávají zdravé sebevědomí.

Náš tým

Cena liposukce prsou u mužů

Cena se odvíjí od zvolené liposukční metody a kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný liposukční výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

Každé liposukci předchází bezplatná odborná konzultace s naší odbornicí na liposukce (pouze v Brně a v Ústí nad Labem), na které klientům individuálně doporučíme vhodnou liposukční metodu.
Na naší klinice v Praze provádí konzultace přímo lékař. Konzultace stojí 1 000 Kč, tuto částku vám, v případě objednání termínu a složení zálohy nejpozději do 14 dnů, odečteme z ceny zákroku. 

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Jsem s panem doktorem Pachmanem spokojen, provedl dobrou práci bez komplikací a hlavně po zákroku vidím dobré výsledky.

wolf23, Známý lékař.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro ještě krásnější výsledky

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Lze liposukci a vyjmutí prsní žlázy podstoupit v jediném zákroku?
Ano. Nejmodernější liposukční technikou vhodnou pro většinu klientů zvažujících liposukci spolu s odstraněním zduřelé prsní žlázy v jednom zákroku je provedení laserové liposukce prsou. Gynekomastie a liposukce v jednom operačním výkonu si však žádá celkovou anestezii. Po zákroku proto počítejte s jednodenní hospitalizací na klinice.
Může se tuk do prsou časem vrátit?
Nejen po liposukci je samozřejmě důležité hlídat si svůj energetický příjem a výdej. Metabolismus zůstává i po zákroku stejný jako před ním. Pokud ovšem bude váš energetický příjem vyšší, začne se vám tuk ukládat prioritně do míst, kde liposukce provedena nebyla. Například po liposukci prsou se tuk může více ukládat do břicha apod. Liposukcí se v problematické oblasti zredukují tukové buňky, nicméně jejich určitý počet musí v oblasti zůstat, aby byla zachována symetrie postavy.
Pokud zvažuji liposukci prsou, jak zjistím, která z metod bude pro mě nejvhodnější?
Druh invazivní liposukce s vámi přímo na klinice vybere odborná konzultantka liposukcí nebo samotný plastický chirurg. Konzultace s odbornou konzultantkou je bezplatná a zcela nezávazná. Pokud chcete zákrok konzultovat přímo s plastickým chirurgem, zaplatíte za konzultaci s ním 1000 Kč. Nicméně v případě stanovení závazného termínu operace a jejího podstoupení vám bude cena zákroku o tuto částku ponížena.
Zůstávají po liposukci prsou jizvy?
Po liposukci budete mít zhruba 0,5cm jizvičky, které se nešijí, pouze se překrývají náplastí. Do jednoho roku od ošetření navíc splynou s kůží.
Lze provést liposukci pokud je užíván lék na ředění krve?
Užívání léku na ředění krve je bohužel kontraindikací k zákroku. Tento lék se nesmí užívat již týden před plánovaným zákrokem. Záleží tak na Vašem hematologovi, zda povolí vysazení tohoto léku alespoň na 14 dní (týden před zákrokem a týden po zákroku), aniž by Vás to ohrozilo. 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru