Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neinvazivní liposukce – kryolipolýza

Šetrná, bezpečná a vysoce efektivní metoda zmrazení tukových buněk

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Ambulantní 
zákrok

Okamžitý návrat k běžným aktivitám

Šetrné 
a bezpečné ošetření

Tuk se z těla vylučuje postupně

Vysoká 
efektivita přístroje

K zeštíhlení stačí jediné ošetření

Ošetření 
bez narkózy

Není potřeba žádná anestezie

Jak to probíhá?

Chcete zeštíhlit v určité partii, ale klasické liposukční metody prováděné kanylou nejsou nic pro vás? Seznamte se s neinvazivní liposukcí – kryolipolýzou! Ošetření se provádí ambulantně, nebolí a nenásleduje po něm žádná rekonvalescence. V porovnání s invazivními liposukcemi se efekt sice dostavuje postupně – tuk odvádí z těla lymfa v průběhu dalších 2 měsíců – zato velmi šetrně. Spokojenost s výsledkem potvrzuje až 94 % klientů.

Žádná omezení v den zákroku ani po něm

Stejně jako před invazivními liposukcemi předchází zákroku konzultace s odbornou konzultantkou liposukcí přímo u nás na klinice. V den ošetření už ale žádné omezení nečekejte a stejně tak po něm. 

K redukci tuku dochází pomocí mrazu

Přístroj redukuje nadměrné množství podkožního tuku jeho zmražením na teplotu - 8° C. K zvolené partii se přiloží aplikátor, který nasaje povrchovou tukovou tkáň. Vzniklé vakuum v nasáté oblasti pak dočasně omezí průchod krve a umožní lokální zmražení tukové vrstvy. Tuková tkáň musí odpovídat nejméně 10 mm. Ošetření přístrojem trvá 70 minut, při zákroku nedochází k poškození okolních tkání ani cév.

Efekt se dostaví přibližně za 2 měsíce

Týden po terapii budete mít přístrojem ošetřenou partii mírně oteklou. Poté ale otok ustoupí a pomalu se začnou objevovat výsledky. Prvotní známky zeštíhlení dané partie na sobě vypozorujete nejdříve za dva týdny. Nicméně nejvýraznější zeštíhlení uvidíte zhruba za 2 měsíce po ošetření. Během této doby se veškerý zmražený tuk vyloučí z organismu lymfatickým systémem. Protože k zeštíhlení dochází postupně, nezůstává kůže v místě odsátí tuku ochablá. Má totiž dostatek času, aby se sama přihojila zpět k podkoží.

K zeštíhlení stačí jediné ošetření

Abyste v dané partii efektivně zeštíhleli, stačí vám podstoupit pouze jediná terapie. Pokud však toužíte po ještě efektivnějším výsledku, můžete si zákrok samozřejmě zopakovat. Stejnou partii lze ošetřit až třikrát po sobě, vždy ale s časovým intervalem 2 měsíců mezi terapiemi. Na sousední oblast (po dolním břichu například na to horní) se může hlavice přístroje přisát už za 2 týdny po ošetření.
 

Průvodce zákrokem

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

Prim. MUDr. Pavel Horyna

Neinvazivní lékařskou kryolipolýzu ocení zejména ti, kteří po zákroku nemají čas na proces hojení, jaký zpravidla následuje po invazivní liposukci.

Náš tým

Cena kryolipolýzy

Cena se odvíjí od počtu ošetření. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace před ošetřením
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotná procedura
  • Případná kontrola po ošetření

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

MUDr. Neradová je velmi milá, příjemná a podle mne má vysokou odbornou úroveň. Dokázala velmi dobře poradit a s výsledkem její práce jsem velmi spokojená. Rozhodně se k ní budu ráda vracet.

Janina, Estheticon.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak vypadá ošetřovaná oblast ihned po zákroku?
První minuty po sundání aplikátoru je dané místo lehce zarudlé a promrzlé. Ihned po sundání hlavice přístroje proto sestřička danou oblast doměkka promasírovává (přibližně 10 minut). První týden bývá ošetřené místo také mírně oteklé. Někomu se můžou v dané oblasti objevit i malé modřinky, nicméně nestává se tak často. Po týdnu ale mírný otok ustoupí a postupně se začnou dostavovat první výsledky zeštíhlení.
Jakého množství tuku dovede přístroj klienty zbavit?
Kryolipolýzu rozhodně nelze vnímat jako řešení obezity. Pozor, tu ovšem neřeší ani metody invazivních liposukcí. Kryolipolýza je ale určitě vhodnější pro menší množství tuku, spíše pro dotvarování postavy. Co se týče efektu, například v oblasti břicha nabízí některým klientům úbytek tuku již po jedné terapii. Vždy záleží na výchozím množství tukové tkáně a částečně také na vhodnější životosprávě klienta po zákroku.
Je ošetření přístrojem skutečně bezbolestné?
V první chvíli, kdy dojde k nasátí tuku do aplikátoru přístroje, vám může být ošetření maximálně trochu nepříjemné. Bolest to ale není, v ošetřované oblasti ucítíte jen mírný tlak. Další minuty zákroku (ošetření trvá celkem 70 minut) už ale pohodlně ležíte na lůžku a odpočíváte. Pro větší komfort vás sestřička přikryje dekou. Můžete klidně usnout, číst si, telefonovat... Mírně nepříjemné se vám můžou zdát zase až první minuty po odstranění hlavice přístroje. Ošetřená oblast je totiž chvíli zarudlá a promrzlá. Sestřička vám ovšem danou oblast důkladně promasíruje, díky čemuž nepříjemné pocity rychle ustoupí.
Opravdu můžu hned po kryolipolýze cvičit?
V den ošetření se doporučuje sport vynechat, aby měl organismus trochu času na regeneraci. Večer po ošetření se také můžete cítit lehce unaveni, ale není to pravidlem. Vše záleží na konkrétním fyzickém i psychickém stavu každého klienta. Jinými slovy: pokud se cítíte po všech stránkách dobře, nic vám k fyzické aktivitě ještě tentýž den nebrání.
Měla by se po zákroku dodržovat lepší životospráva, když tuk odvádí z těla lymfa?
K ještě dokonalejšímu výsledku a výraznějšímu zeštíhlení určitě pomůže i zdravější jídelníček a omezená konzumace alkoholu. Lymfa potom tuk z těla snadněji vyloučí. Zdravou životosprávu lze však vnímat spíše jako doporučení, rozhodně to není nařízení. Efekt zeštíhlení by se měl dostavit tak jako tak.
Kolik partií naráz dovede přístroj ošetřit?
Přístroj disponuje dvěma hlavicemi, tudíž může najednou nasát a zamrazit tuk buď z jedné samostatné partie (např. břicho), nebo z párové oblasti (např. stehna či boky). V jeden den lze pak maximálně podstoupit 2 po sobě následující terapie (2×70 minut ošetření).

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru