Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce boků

Efektivní zákrok, který vám zajistí vytoužené zeštíhlení v dané partii

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Okamžitý 
efekt

Zeštíhlení uvidíte prakticky ihned

Zdravější 
sebevědomí

Komplex z nežádoucího tuku bude pryč

Nezávazná 
konzultace

Poskytujeme bezplatné poradenství

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Jak to probíhá?

Trápí vás širší boky, ani cvičením a dodržováním zdravého jídelníčku se vám nedaří v této partii zeštíhlit? Zdravým životním stylem se nežádoucího tuku na bocích většinou nezbavíte. Velmi často jsou totiž na vině především geny. Řešení, jak oblast boků proměnit v atraktivnější, ovšem existuje. Jmenuje se liposukce.

Tuk na bocích se ženám a mužům ukládá jinde

Boky se rozumí oblast nacházející se z obou stran nad lopatami kyčelní kosti. U žen je tuková tkáň nejvíce nahromaděná kolem pasu a ve spodní části zad, přibližně pod linií zapínání podprsenky. U mužů bývá převážná většina tuku uložena těsně pod kyčlemi.

Zákrok je ideální podstoupit jen v lokální anestezii

Při liposukci boků ležíte střídavě na jednom i na druhém boku, pak také na zádech. Z toho důvodu se zákrok podstupuje ideálně v lokální anestezii. V té s vámi lékař  může komunikovat a dle potřeby i manipulovat. Chirurgovi to podstatně usnadňuje práci a vám na oplátku zajistí dokonalejší výsledek liposukce. Tím, že si vás bude operatér při liposukci různě polohovat, se totiž pohodlně dostane do všech zákoutí v oblasti boků (částečně i do okolí pasu i zad), odkud chcete nežádoucí tuk odsát.
 

Průvodce zákrokem

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Pavel Popelka

Nežádoucí tuk v oblasti boků je často daný geneticky. Klientky mohou disponovat jinak štíhlou postavou. Podstoupením liposukce boků se jejich silueta stane harmoničtější.

Náš tým

Cena liposukce boků

Cena se odvíjí od zvolené liposukční metody a kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný liposukční výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

Každé liposukci předchází bezplatná odborná konzultace s naší odbornicí na liposukce (pouze v Brně a v Ústí nad Labem), na které klientům individuálně doporučíme vhodnou liposukční metodu.
Na naší klinice v Praze provádí konzultace přímo lékař. Konzultace stojí 1 000 Kč, tuto částku vám, v případě objednání termínu a složení zálohy nejpozději do 14 dnů, odečteme z ceny zákroku. 

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Děkuji panu MUDr. Pachmanovi a celému personálu z MEDICOM Clinic v Brně, kde jsem podstoupila liposukci boků, a výsledek je naprosto úžasný, nad mé očekávání. Konečně se cítím sebevědomě a skvěle. Ještě jednou velké díky.

michaela, Estheticon.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak poznám, která z liposukčních metod bude pro mě nejvhodnější?
Nejvhodnější druh liposukce vám na klinice pomůže vybrat odborná konzultantka na liposukce. Konzultace s ní je bezplatná a zcela nezávazná. Pokud chcete svůj zájem o zákrok konzultovat přímo s plastickým chirurgem, samozřejmě je to také možné. Za konzultaci s ním zaplatíte 1000 Kč, ale v případě stanovení závazného termínu operace a jejího podstoupení vám bude cena zákroku o tuto částku ponížena.
Kolik kilogramů tuku lze odsát najednou při jedné operaci?
Množství odsátého tuku se neurčuje na kilogramy, ale na mililitry. Závisí na celkové hmotnosti klienta a velikosti problematické partie. Při zákroku se vždy snažíme odstranit maximum podkožního tuku.
Může se tuk do odsáté oblasti časem vrátit?
Nejen po liposukci je samozřejmě důležité hlídat si svůj energetický příjem a výdej. Metabolismus zůstává i po zákroku stejný jako před ním. Pokud ovšem bude váš energetický příjem vyšší, začne se vám tuk ukládat prioritně do míst, kde liposukce provedena nebyla. Například po liposukci boků se tuk může více ukládat do břicha apod. Liposukcí se v problematické oblasti zredukují tukové buňky, nicméně jejich určitý počet musí v oblasti zůstat, aby byla zachována symetrie postavy.
Proč se upřednostňuje liposukce v lokální anestezii před tou celkovou?
Při liposukci v lokální anestezii dojde k znecitlivění jen problematické oblasti. Klient je v průběhu zákroku plně při vědomí a může s lékařem komunikovat a spolupracovat. Lékař si může klienta dobře napolohovat nebo třeba postavit, aby průběžně hodnotil výsledek odsátí tuku. Po lokální anestezii navíc není nutná hospitalizace na klinice a rekonvalescence po zákroku je celkově kratší.
Za jak dlouho po zákroku lze cvičit?
Po liposukci se doporučuje nejméně na dva týdny až měsíc omezit fyzickou aktivitu.
Zůstávají po liposukci jizvy?
Po liposukci budete mít zhruba 0,5cm jizvičky, které se nešijí, pouze se překrývají náplastí. Do jednoho roku od ošetření navíc zcela splynou s kůží.
Lze provést liposukci pokud je užíván lék na ředění krve?
Užívání léku na ředění krve je bohužel kontraindikací k zákroku. Tento lék se nesmí užívat již týden před plánovaným zákrokem. Záleží tak na Vašem hematologovi, zda povolí vysazení tohoto léku alespoň na 14 dní (týden před zákrokem a týden po zákroku), aniž by Vás to ohrozilo. 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru