Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Laserová epilace

Zbavte se chloupků jednou provždy, rychle a bezbolestně

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Kvalitní 
přístroje

Používáme ty nejvýkonnější přístroje

 

Pro 
všechny partie těla

Laser se dostane i na těžko přístupná místa

Prvotřídní 
výsledek

Po sérii 5–8 terapií téměř 100 % odstraněných chloupků

Šetrná 
procedura

Krém s anestetikem zabrání bolesti při ošetření

Jak to probíhá?

Patříte mezi ty, které nebaví neustálé zápasení s žiletkou, testování depilačních vosků a past nebo trápení s bolestivými epilačními strojky? Máme pro vás dobrou zprávu – ošetření laserem skoncuje s chloupky v podstatě napořád. Díky znecitlivujícímu krému ošetření skoro nebolí a po sérii 5-8 terapií vás zbaví téměř všech chloupků!

V čem spočívá kouzlo laserové epilace?

Při ošetření sjede laserové světlo po pigmentu chloupku jako po hromosvodu až k jeho cibulce, kterou teplem zničí, aniž by ovlivnilo okolní oblasti pokožky. Laser si poradí se všemi typy chloupků bez ohledu na jejich umístění či tloušťku.

Poradíme si s velkými plochami pokožky i hůře dostupnými místy

Epilace laserem je vhodná pro ženy i muže, procedura je šetrná a díky aplikaci krému s anestetikem navíc téměř bezbolestná. Doba ošetření se odvíjí od vybrané partie, na které si přejete chloupky odstranit. V případě menších ploch se může jednat o pár minut, u velkých ploch o hodinu a déle. 

Laserová epilace řeší

Co byste před epilací měli vědět:

  • Chloupky si oholte večer před procedurou
  • Před ošetřením si chloupky 6 týdnů nevytrhávejte ani nedepilujte voskem nebo cukrovou pastou. Vyhněte se zkrátka metodám, které odstraňují chloupek i s cibulkou.
  • Laser není vhodný pro opálenou pokožku. Před zákrokem nepoužívejte ani samoopalovací krémy.
  • Po laserové epilaci si po dobu 4–6 týdnů dávejte pozor na sluníčko. Na ošetřená místa používejte krém s ochranným faktorem SPF 50+

Ošetření je třeba 5–8krát zopakovat

Protože laser působí jen na chloupky v aktivní růstové fázi, je k odstranění všech chloupků nutné ošetření několikrát zopakovat. Obvykle je zapotřebí 5 až 8 sezení s rozestupem 6 až 8 týdnů mezi terapiemi. Zlepšení ale uvidíte už po prvním ošetření – chloupky budou jemnější a výrazně jich ubyde.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Katarína Třísková

Unikátnost epilačního přístroje spočívá v rychlosti ošetření, minimální bolestivosti a jednoznačně i v jeho vynikajících výsledcích. Vřele doporučuji vyzkoušet.

Náš tým

Cena laserové epilace

Cena ošetření se odvíjí od počtu opakování sezení. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotné dermatologické ošetření 
  • Případné kontroly po ošetření

Dermatologickému ošetření předchází bezplatná odborná konzultace.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Podstoupila jsem zde laserovou epilaci a konečně se dostavil úspěch. Prošla jsem asi třemi klinikami a epilačními salony, které používají IPL epilaci pulsním světlem, a nikde mi to nepomohlo, až na klinice MEDICOM Clinic. Tam používají kvalitní laser, který mi chloupky odstranil. Určitě doporučuji.

nikik26, Estheticon.cz

Nechala jsem si laserem odstranit chloupky v oblasti brady a krku. Celkem jsem tam byla 5krát a musím říct že 100% účinnost. Musím přiznat, že jsem se cítila velice dobře. Jsem ráda, že jsem byla klientkou této kliniky, a pokud budu do budoucna něco potřebovat, obrátím se znovu na tuto kliniku.

Betka Pavlikova, Firmy.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se 

Jak se od sebe liší epilace prováděná laserem a intenzivním pulsním světlem?
Tyto lasery a zdroje světla se od sebe liší vlnovou délkou (nm), maximální dosažitelnou energií, délkou pulsu, chladicím systémem a cílovou tkání. Obecně se považuje za nejefektivnější metodu odstranění chloupků epilace diodovým laserem LightSheer DESIRE nebo MEDIOSTAR. Efekt ošetření se však odvíjí od typu chloupků, fototypu kůže i od lokality, ve které je epilace prováděna.
Je ošetření vhodné pro všechny typy chloupků?
Epilace laserem má největší efekt tehdy, máte-li tmavé chloupky a světlou kůži. Odchylky od tohoto „ideálu“ však neznamenají, že tuto epilační metodu provést nelze. Musíte jen počítat s vyšším počtem ošetření.
Můžou se po epilaci laserem dostavit nějaké nežádoucí účinky?
Vzhledem k tomu, že ošetření na naší klinice provádí zkušený personál a navíc tím nejkvalitnějším laserem určeným pro tento druh ošetření, se s žádnými komplikacemi nesetkáváme. Bezprostředně po zákroku je pokožka jen trochu citlivější a mírně začervenalá.
Odstraňujete chloupky i z méně typických oblastí?
V posledních letech narůstá zájem o laserovou epilaci intimních partií. Po oholení této oblasti žiletkou nebo po aplikaci depilačního krému může totiž v této partii opakovaně docházet k zarůstání chloupků, k podráždění kůže nebo k zánětům. V takových případech se pak laserová epilace skutečně může stát vhodnou volbou. Hodinu před laserovou epilací intimní partie lze navíc na oblast aplikovat znecitlivující krém. Díky němu pak ošetření klienty prakticky nebolí. Laserová epilace konkrétně této choulostivé partie trvá přibližně 15–20 minut a musí se opakovat tak 5 až 7krát.
Vyhledávají laserovou epilaci také muži?
Celkově volí epilaci laserem stále více žen i mužů. Ženy si nechávají přístrojem epilovat zejména podpaží, třísla, bradu, horní ret a lýtka. U mužů převládají záda, hrudník, krk a pánové epilaci často využívají také pro korekci vousů v obličeji.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru