Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Laserová epilace
LightSheer DESIRE

Účinný laser, který vás chloupků zbaví rychle, bezbolestně a natrvalo

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Nejvýkonnější 
na trhu

Přístroj vyniká svou rychlostí a intenzitou pulsů

Pro 
všechny partie těla

Laser se dostane i na těžko přístupná místa

Prvotřídní 
výsledek

Po sérii 5–8 terapií téměř 100 % odstraněných chloupků

Šetrná 
procedura

Krém s anestetikem zabrání bolesti při ošetření

Darujte krásu s
vánočními poukazy
od MEDICOM Clinic.

Jak to probíhá?

Mít hladké tělo je už dnes naprostým standardem. Nikoho ale netěší v koupelně neustále zápasit s žiletkou, testovat depilační vosky, pasty nebo rádoby bezbolestné epilační strojky. Dobrou zprávou tedy je, že ošetření laserem s chloupky skoncuje v podstatě napořád. Seznamte se s nejmodernějším laserem LightSheer DESIRE, s nímž je procedura o 75 % rychlejší než obvykle. Díky znecitlivujícímu krému ošetření skoro nebolí a po sérii 5–8 terapií vás zbaví téměř 100 % chloupků

Při laserové epilaci odstraníme trvale chloupek i s cibulkou

Laserové světlo sjede po pigmentu chloupku jako po hromosvodu až k jeho cibulce – tu pak teplem zničí. Na naší klinice pracujeme s laserem LightSheer DESIRE, který kombinuje tyto 2 technologie:
 1. HIT – při vysokorychlostní epilaci pomocí vakua jemně nasajeme pokožku a dostaneme ji blíž ke zdroji laserové energie. Napnutím kůže navíc dojde k „roztažení“ melanocytů a ke snížení průtoku krve. Tím vším se zvýší účinnost ošetření. Stačí malé množství laserové energie k tomu, abychom zasáhli cibulky chloupků. Proto je celý zákrok mnohem méně bolestivý, než bývá u laserové epilace běžné.
 2. ChillTip – využíváme speciální kontaktní chlazení pokožky před zákrokem i v jeho průběhu. Chlazení usnadňuje ošetření menších či choulostivých oblastí.

Poradíme si s velkými plochami i hůře dostupnými místy

Vždy pro vás vybereme vhodnou aplikační koncovku:
 • Větší o velikosti 22 × 35 mm používáme pro ošetření velkých ploch, například zad nebo nohou. Ošetření s ní je momentálně tou nejrychlejší a nejkomfortnější volbou na trhu.
 • Menší o velikosti 9 × 9 mm se safírovým chlazeným krystalem ChillTip skvěle ošetří menší místa, ke kterým patří například malá plocha nad horním rtem.
Procedura je velmi šetrná a díky aplikaci krému s anestetikem navíc téměř bezbolestná. Doba ošetření se odvíjí od vybrané partie. V případě menších ploch bývá hotovo do 15 minut. Epilace laserem je vhodná pro ženy i muže. 

Laser LightSheer DESIRE řeší

Co byste před epilací měli vědět:

 • Chloupky si oholte večer před procedurou
 • Před ošetřením si chloupky 6 týdnů nevytrhávejte ani nedepilujte voskem nebo cukrovou pastou. Vyhněte se zkrátka metodám, které odstraňují chloupek i s cibulkou.
 • Laser není vhodný pro opálenou pokožku. Před zákrokem nepoužívejte ani samoopalovací krémy.
 • Po laserové epilaci si po dobu 4–6 týdnů dávejte pozor na sluníčko. Na ošetřená místa používejte krém s ochranným faktorem SPF 50+

Ošetření je třeba 5–8krát zopakovat

Protože laser působí jen na chloupky v aktivní růstové fázi, je nutné ošetření několikrát zopakovat. Díky tomu budou postupně odstraněny všechny chloupky. Obvykle je zapotřebí 5–8 sezení s rozestupem 6–8 týdnů mezi terapiemi. Zlepšení ale uvidíte už po prvním ošetření. Chloupků výrazně ubude a stanou se jemnějšími. 

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Katarína Třísková

Unikátnost přístroje LightSheer DESIRE spočívá v rychlosti ošetření, minimální bolestivosti a jednoznačně i v jeho vynikajících výsledcích. Vřele doporučuji vyzkoušet.

Náš tým

Přístroj pro trvalé odstranění nežádoucích chloupků

Používáme špičkový epilační laser LighSheer DESIRE

Více o technologiích MEDICOM Clinic

Cena laserové epilace LightSheer DESIRE

Cena ošetření se odvíjí od počtu opakování sezení. Konkrétně zahrnuje následující:

 • Odborná konzultace zákroku
 • Příslušný spotřební materiál
 • Samotné dermatologické ošetření 
 • Případné kontroly po ošetření

Dermatologickému ošetření předchází bezplatná odborná konzultace.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Podstoupila jsem zde laserovou epilaci a konečně se dostavil úspěch. Prošla jsem asi třemi klinikami a epilačními salony, které používají IPL epilaci pulsním světlem, a nikde mi to nepomohlo, až na klinice MEDICOM Clinic. Tam používají kvalitní laser, který mi chloupky odstranil. Určitě doporučuji.

nikik26, Estheticon.cz

Nechala jsem si laserem odstranit chloupky v oblasti brady a krku. Celkem jsem tam byla 5krát a musím říct že 100% účinnost. Musím přiznat, že jsem se cítila velice dobře. Jsem ráda, že jsem byla klientkou této kliniky, a pokud budu do budoucna něco potřebovat, obrátím se znovu na tuto kliniku.

Betka Pavlikova, Firmy.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se 

Jak se od sebe liší epilace prováděná laserem a intenzivním pulsním světlem?
Tyto lasery a zdroje světla se od sebe liší vlnovou délkou (nm), maximální dosažitelnou energií, délkou pulsu, chladicím systémem a cílovou tkání. Obecně se považuje za nejefektivnější metodu odstranění chloupků epilace diodovým laserem LightSheer DESIRE. Efekt ošetření se však odvíjí od typu chloupků, fototypu kůže i od lokality, ve které je epilace prováděna.
Je ošetření vhodné pro všechny typy chloupků?
Epilace laserem má největší efekt tehdy, máte-li tmavé chloupky a světlou kůži. Odchylky od tohoto „ideálu“ však neznamenají, že tuto epilační metodu provést nelze. Musíte jen počítat s vyšším počtem ošetření.
Můžou se po epilaci laserem dostavit nějaké nežádoucí účinky?
Vzhledem k tomu, že ošetření na naší klinice provádí zkušený personál a navíc tím nejkvalitnějším laserem určeným pro tento druh ošetření, se s žádnými komplikacemi nesetkáváme. Bezprostředně po zákroku je pokožka jen trochu citlivější a mírně začervenalá.
Odstraňujete chloupky i z méně typických oblastí?
V posledních letech narůstá zájem o laserovou epilaci intimních partií. Po oholení této oblasti žiletkou nebo po aplikaci depilačního krému může totiž v této partii opakovaně docházet k zarůstání chloupků, k podráždění kůže nebo k zánětům. V takových případech se pak laserová epilace skutečně může stát vhodnou volbou. Hodinu před laserovou epilací intimní partie lze navíc na oblast aplikovat znecitlivující krém. Díky němu pak ošetření klienty prakticky nebolí. Laserová epilace konkrétně této choulostivé partie trvá přibližně 15–20 minut a musí se opakovat tak 5 až 7krát.
Vyhledávají laserovou epilaci také muži?
Celkově volí epilaci laserem stále více žen i mužů. Ženy si nechávají přístrojem epilovat zejména podpaží, třísla, bradu, horní ret a lýtka. U mužů převládají záda, hrudník, krk a pánové epilaci často využívají také pro korekci vousů v obličeji.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Darujte krásu s vánočními poukazy
od MEDICOM Clinic.

ZÍSKÁTE DÁRKY
v hodnotě až 17 500 Kč.

Zjistit více

I díky cookies vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte.
Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.

Více informací OK

Nahoru