Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Aplikace
botulotoxinu

Účinné vyhlazení vrásek se snahou o přirozený efekt omlazení tváře

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Bezpečná 
procedura

Zkušení dermatologové a nejkvalitnější produkty 

Důraz 
na přirozenost

Svěží a mladší tvář působící přirozeně

Stoprocentní 
jistota účinku

Omlazení viditelné už za pár dní

Velmi 
rychlé ošetření

Trvá jen pár minut

Jak to probíhá?

Mimické vrásky v obličeji máme všichni. Od starostí, mračení, smíchu nebo třeba od sluníčka. Někdo má k tvorbě vrásek také větší genetické předpoklady. Aplikace botulotoxinu vrásky spolehlivě napraví, a navíc předejde jejich dalšímu vytváření.

Aplikací botulotoxinu vám můžeme upravit:

  • vrásky na čele
  • vrásky od mračení se u kořene nosu
  • vrásky a vějířky kolem zevních očních koutků

Botulotoxin uvolňuje svaly

Jak látka zvaná botulotoxin pracuje? Dočasně přeruší nervové spojení v mimických svalech. Když svaly nedostávají signál ke stažení, odpočívají. Tím pádem se vrásky vlastně ani nemají jak vytvořit. Navíc se tak můžete odnaučit i nevědomému mračení. Neurosvalové spojení se pak postupně obnoví. Délka účinku botulotoxinu je individuální, obvykle ovšem trvá mezi 3–5 měsíci. 

Ošetření hlubších vrásek botulotoxinem se často kombinuje s vyplněním vrásek kyselinou hyaluronovou. Kromě vrásek pak botulotoxin řeší i problém nadměrného pocení

Aplikace botulotoxinu a výplní řeší

Procedura je šetrná a bez nežádoucích účinků

Botulotoxin aplikujeme do svalu pomocí velmi tenké jehličky. V průběhu ošetření danou oblast dle potřeby ledujeme chladicím gelem. Nemusíte se bát. Naši zkušení dermatologové ošetření vždy provádějí tak, aby váš obličej vypadal po proceduře maximálně přirozeně. 

Po ošetření si dopřejte 4 hodiny klidu

Po aplikaci botulotoxinu se 4 hodiny nepředklánějte a nelehejte si. Ošetřená místa si 2 dny nemačkejte a nestlačujte. Další dva 2 dny po ošetření vrásek také vynechte náročnější cvičení, saunu a solárium. Aby se vám po dodatečně nevytvořily modřinky, odložte zhruba o týden i návštěvu kosmetičky. 
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Markéta Majerová

Aplikace botulotoxinu je nejčastěji využívanou metodou omlazení pleti. K ošetření vyberte zkušeného dermatologa, který se postará o co nejpřirozenější výsledek.

Náš tým

Cena aplikace botulotoxinu

Cena se odvíjí od množství použitého materiálu. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotný zákrok
  • Případné kontroly po zákroku

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Výkon u MUDr. Lainkové metodou EVLA vřele doporučuji. 
Po výkonu nemáte žádné omezení a můžete hned ten den fungovat a bonusem je, že se zbavíte bolestivých a oteklých nohou. Dalším bonusem je ztráta metličkových žilek.
 

Marianna C.,

Jsem velice spokojená nejen s výsledkem, který je super, ale též s lidským a přátelským přístupem. Jen tak dál, ať máte spoustu spokojených zákazníků, jako jsem já :-)

Střelka, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak dlouho efekt vydrží?
Doba působení účinné látky je individuální. Zpravidla však efekt vydrží přibližně půl roku. S každou další aplikací se dokonce účinek látky prodlužuje. Do budoucna tedy klientkám obvykle stačí jedno ošetření vrásek botulotoxinem ročně.
Je aplikace botulotoxinu bolestivá?
Jde o velmi jemné vpichy, které se provádějí tenkou jehličkou. Danou oblast navíc v průběhu ošetření ledujeme chladivými gely.
Mohou se v průběhu rekonvalescence objevit komplikace a jak se běžně řeší?
Zřídka se po aplikaci mohou objevit příznaky podobné chřipce, bolesti hlavy nebo slabost. Vzácně se může objevit alergická reakce nebo přecitlivělost. U minima případů může dojít k poklesu očního víčka či nadměrné svalové slabosti. S nežádoucími účinky se však na naší klinice prakticky nesetkáváme.
Ošetřujete touto omlazující látkou i muže?
Ano, odstranění vrásek je populární samozřejmě i u pánů, kteří účinků botulotoxinu hojně využívají například i k odstranění nadměrného pocení.
Pro koho není ošetření botulotoxinem vhodné?
Aplikace botulotoxinu není vhodná pro těhotné a kojící ženy ani pro lidi trpící vzácnými neurologickými onemocněními na nervosvalové ploténce. Za kontraindikaci k aplikaci botulotoxinu považujeme také opar nebo jiné infekční onemocnění. Například jakýkoliv zánět přímo v ošetřované oblasti, třeba při akné.
Za jak dlouho se efekt ošetření dostaví?
Efekt ošetření se dostaví mezi 3–5 dny, narůstá v průběhu dalšího týdne a přetrvává po dobu 3–5 měsíců. Proto stačí, aby se botulotoxin aplikoval 2krát ročně.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru