Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Mezoterapie – mikrojehličkování

Omlazující koktejl cenných živin a hydratačních látek pro krásnější pleť

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Okamžitý 
efekt

Už za pár hodin je pleť krásnější

Aplikace 
přirozených látek

Pracujeme s živinami, které jsou tělu vlastní

Prevence 
stárnutí pleti

Aktivujeme tvorbu kolagenu a elastinu

Ošetření 
bez rekonvalescence

Po proceduře se kůže rychle zklidní

Jak to probíhá?

Jak stárneme, naše pokožka ztrácí kolagenová a elastinová vlákna. Kůže se proto ztenčuje, je povadlá a stále častěji se na ní objevují vrásky. Díky mezoterapii dostane vaše pokožka příslušnou dávku kyseliny hyaluronové, která se postará o potřebnou hydrataci pleti, přísun vitamínů i aminokyselin. Tento vitaminový a hydratační koktejl pro pleť znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a vaše tvář viditelně omládne.

Omladíme pokožku obličeje, krku, dekoltu i hřbetů rukou

Po ošetření se zlepší vzhled, struktura a pružnost pleti. Zpomalí se proces stárnutí a v kůži se nastartují revitalizační procesy. Ošetření doporučujeme i jako prevenci projevů stárnutí a tvorby vrásek

Mikrojehličkování řeší

Vybereme pro vás tu nejvhodnější metodu

Existují 3 metody mezoterapie podle způsobu aplikace živin:
  1. Hydrolifting je varianta prováděná drobnými jehličkami. Jedná se o intenzivní hydrataci kyselinou hyaluronovou.
  2. Při skinboosteru neboli 3D liftingu dodává živiny do pokožky kanylka. Tato metoda zajistí hlubokou hydrataci a regeneraci pokožky obličeje, dekoltu a hřbetů rukou.
  3. Mezopistole do pokožky napouští léčivé látky pomocí 5 mikrojehliček. Dermatolog může nastavit hloubku jejich průniku i vhodné množství, takže se živiny dostanou do všech potřebných vrstev kůže. Ošetření mezopistolí je ideální pro ošetření jemných vrásek a povadající pokožky zejména v dolní třetině obličeje nebo krku.
Vhodnou metodu s vámi vybere dermatolog tak, ať nejlépe vyhovuje stavu vaší pleti nebo ošetřované lokalitě.

Mezoterapie je bezpečná, šetrná a velmi efektivní

Před ošetřením danou oblast znecitlivíme krémem s anestetikem. Necháváme ho působit přibližně 0,5–1 hodinu. Pak do kůže aplikujeme kyselinu hyaluronovou, která je pro hydrataci klíčová. Může být obohacená také o vitamíny, minerály, antioxidanty, nukleové kyseliny. Tyto látky pomáhají umocnit výsledný efekt. Mezoterapie trvá podle rozsahu ošetřované plochy 20–40 minut. Pro co nejdokonalejší efekt se vyplatí podstoupit 3 ošetření v odstupu 2–­4 týdnů. Pro udržení optimálního výsledku však stačí zopakovat proceduru přibližně jednou za 1 rok.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Eva Harapátová

Při mezoterapii proniká do podkoží řada cenných látek. Pleť se díky nim hloubkově hydratuje, navíc se v ní aktivují regenerační procesy přinášející pokožce pevnost a pružnost.

Náš tým

Cena mezoterapie

Cena se odvíjí od značky použitého materiálu. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotné dermatologické ošetření 
  • Případné kontroly po ošetření

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

K paní doktorce Martině Neradové Richterové docházím už několik let a vždy jsem velmi spokojená. Je velmi příjemná, vstřícná a usměvavá. Na základě svého odborného posouzení mi navrhla řešení mého problému, vysvětlila, proč doporučuje právě to, jak bude zákrok probíhat a s jakým výsledkem mohu počítat. Jednotlivé procedury v jejím provedení jsou bezbolestné, velmi citlivé a výsledek nad mé očekávání.

Naděžda, Estheticon.cz

Pan doktor a personál byli na jedničku. Jsem spokojená a šťastná:-) Opravdu mohu jen doporučit.

Kačka, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Je možné mezoterapii využít i jako řešení pro nadměrné vypadávání vlasů?
Ano, mezoterapie vlasové pokožky je účinná prevence i léčba napomáhající mimo jiné růstu nových vlasů. Protokoly vlasové mezoterapie se však liší od klasické anti-aging mezoterapie obličeje, dekoltu, krku a hřbetů rukou.
Působí mezoterapie i jako prevence projevů stárnutí?
Ano. Důležité živiny podporují tvorbu kolagenu a elastinu, látek zodpovědných za elasticitu pokožky. Jak stárneme, těchto látek v kůži přirozeně ubývá. Mezoterapie nabízí možnost, jak tyto blahodárné a tělu přirozené látky opět do pleti navrátit.
Zůstává po ošetření kůže zarudlá?
Bezprostředně po zákroku pokožka bývá mírně začervenalá, oteklá a citlivější. Do 24 hodin se však zklidní. Hned po zatažení vpichů můžete na tvář nanášet make-up. Efekt ošetření je viditelný téměř okamžitě.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru