Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Omlazení velkých stydkých pysků

Omlazení vašich intimních partií pomocí výplně s kyselinou hyaluronovou 
 

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Omlazení 
látkou tělu vlastní

Při ošetření pracujeme s plně vstřebatelným gelem na bázi kyseliny hyaluronové

Ochrana 
před zanesením infekce

Zvětšení velkých stydkých pysků působí i jako prevence proti zanesení infekce

Rychlé 
a bezbolestné ošetření

Ošetření provádíme ambulantně a v lokální anestezii. Trvá jen 20–30 minut

Pro 
vaši sebedůvěru

Omlazení intimních partií se promítne na vašem intimním životě zkvalitněním sexuálních prožitků

Jak to probíhá?

Pomocí výplně efektivně omladíme vaše nejintimnější partie. Výplň na bázi kyseliny hyaluronové je tělu vlastní, a tak bezproblémově zvětší přirozený objem velkých (vnějších) stydkých pysků a hydratuje vulvo-vaginální oblast.

Po ošetření zažijete zkvalitnění sexuálních prožitků. Aplikace výplně zároveň zlepšuje stav sliznice a působí jako prevence zanesení infekce.

Bezbolestné ambulantní ošetření, které trvá jen 30 minut

Dermatoložka před samotným ošetřením vaše intimní partie vydesinfikuje a následně tenkou jehličkou aplikuje anestetikum. Poté přímo do velkých stydkých pysků aplikuje kanylkou výplň s kyselinou hyaluronovou. Díky anestetiku je ošetření bezbolestné, navíc se provádí ambulantně a trvá jen 20–30 minut.

Prevence zanesení infekce do intimních partií

Jedná se o první vstřebatelný gel, který byl vyvinutý přímo pro intimní zdraví žen. Výplň je na bázi kyseliny hyaluronové – látky tělu vlastní, zodpovědné za hydrataci a regeneraci. Do vašeho těla tak aplikujeme látku, na kterou tělo reaguje velmi příznivě.

Zvětšení velkých stydkých pysků výplní je vhodné pro ženy, které touží po omlazení intimních partií, má ale i další pozitivní účinek: působí jako účinná prevence zanesení infekce do intimní oblasti.

Tato výplň je první svého druhu v Evropě, která je registrovaná jako zdravotnický prostředek a získala označení CE. Splňuje tedy všechny požadavky a normy na bezpečnost a ochranu zdraví.
 

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Intimní omlazení ve formátu PDF.

MUDr. Markéta Majerová

Ošetřením dochází k obnově mladistvé kontury velkých stydkých pysků a k opětovnému získání jejich přirozeného objemu. Současně dochází i k hydrataci vulvo-vaginální oblasti a k zlepšení stavu genitální sliznice. 

Náš tým

Cena omlazení velkých stydkých pysků

Cena omlazení intimních partií je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Ošetření pokožky před zákrokem
  • Lokální anestezie
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotný zákrok
  • Případné kontroly po zákroku

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 500 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Všem doporučuji kliniku MEDICOM Clinic. Oceňuji milý a ochotný přístup personálu. Vše proběhlo bez komplikací.

GraciasovaV, Firmy.cz

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Je ošetření zcela bezpečné?
Ano, jedná se dokonce o první evropský produkt svého druhu, který byl registrovaný jako zdravotnický prostředek a získal označení CE. Splňuje tedy všechny požadavky a normy na bezpečnost a ochranu zdraví.
Kam přesně se výplň aplikuje?
Při ošetření se výplň na bázi kyseliny hyaluronové aplikuje přímo do velkých (vnějších) stydkých pysků, do tzv. labií majora. Ošetření je proto vhodné pro všechny ženy, které touží po viditelném omlazení zevních genitálií.
Kdo ošetření provádí?
Ošetření po předchozí konzulaci s vámi provede korektivní dermatoložka. Před zákrokem není nutné žádné gynekologické vyšetření. Ošetření se provádí pouze ambulantně a zabere jen několik málo minut.
Je toto ošetření bolestivé?
Není, protože lékařka do oblasti velkých stydkých pysků a vstupu do vaginálního prostředí nejprve aplikuje anestetikem pomocí tenké jehličky. Díky tomu následnou aplikaci výplně tupou kanylkou téměř necítíte.
Jak dlouho vydrží efekt?
Délka efektu výplně je individuální, přibližně se jedná o 9–12 měsíců. Záleží na věku klientky, genetických dispozicích apod.Určité zlepšení stavu a vzhledu vnějších stydkých pysků je patrné ihned po aplikaci výplně, konečný výsledek ošetření ale můžete hodnotit až po 2 týdnech.
Co konkrétně výplň zlepší?
Výplň pomáhá řešit zejména ztrátu objemu velkých stydkých pysků způsobenou stárnutím organismu a hormonálními změnami. Výsledkem ošetření je omlazení zevních genitálií. Dochází k obnovení mladistvé kontury velkých stydkých pysků i k opětovnému získání jejich přirozeného objemu. Současně se také zlepšuje hydratace vulvo-vaginální oblasti a stav genitální sliznice.
Má ošetření i nějaký zdravotní přínos?
Ano, ošetření slouží i jako prevence zanesení infekce do poševního vchodu. Kromě omlazení a získání opětovného přirozeného objemu velkých stydkých pysků dochází i k hydrataci vulvo-vaginální oblasti a k zlepšení stavu genitální sliznice
Pro koho ošetření není vhodné?
Intimní ošetření neprovádíme pouze těhotným a kojícím ženám. Klientkám také doporučujeme podstoupit ošetření mimo dny menstruace.
Za jak dlouho po ošetření můžu mít sex?
První 3 dny po ošetření doporučujeme klientkám dodržovat klidový režim, což mimo jiné znamená nemít pohlavní styk. Po této době už žádná omezení nejsou.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru