Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Liposukce podbradku

Pro obnovení přirozeného úhlu mezi bradou a krkem i svěžejší tvář

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Okamžitý 
efekt

Výsledek uvidíte prakticky ihned

Štíhlejší 
tvář

Zákrok zlepší celkový dojem

Nezávazná 
konzultace

Poskytujeme bezplatné poradenství

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Jak to probíhá?

Na obličeji máte vše, jak se patří – čelo, oči, nos, tváře, rty, bradu... Jenže tu bohužel hned dvakrát! Dvojitá brada přitom dokáže celkový dojem z tváře značně ovlivnit. A nutno přiznat, že k horšímu. Trápí vás podobný estetický problém? Hledejte jeho řešení. My vám jednoznačně doporučujeme liposukci podbradku, kterou vám můžeme udělat třeba laserem.

Ostřejší linií mezi bradou a krkem opticky prodloužíte šíji 

Na rozdíl od jiných tělesných partií, druhé brady se skutečně nezbavíte ani cvičením, ani nutričně vyváženým jídelníčkem. Liposukce podbradku se proto ukazuje jako skvělá volba. A mezi klienty patří ke stále častěji vyhledávaným zákrokům. Odstranění podbradku zdůrazní linii dolní čelisti, prokreslí tvar brady, zúží a opticky prodlouží krk.

Průběh operace nijak neohrožuje dýchání

Ze spodní části brady lze nežádoucí tuk liposukcí odstranit velmi pohodlně a jednoduše. Nemusíte se tedy bát, že by zákrok ovlivnil například vaše dýchání. Tumescentním roztokem, kterým se před samotnou fází odsávání tuku ošetřovaná oblast napouští, není nijak utiskována ani průdušnice.

Na liposukci podbradku stačí jen místní znecitlivění

Odsávání tuku z podbradku se provádí 1–3 otvory umístěnými těsně pod lalůčky a pod bradou. Zákrok se provádí jen v lokální anestezii a trvá maximálně hodinu. Pokud nemáte kůži ve spodní části brady příliš povislou, operace vám přinese velmi pěkný výsledek. 
 

Průvodce zákrokem

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Liposukce ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Michal Puls, CSc.

Liposukcí podbradku docílíte ostřejší linie přechodu mezi bradou a krkem. Tím šíje opticky zeštíhlí a prodlouží se. Zákrok trvá maximálně hodinu a přináší velmi pěkné výsledky.

Náš tým

Cena liposukce podbradku

Cena se odvíjí od zvolené liposukční metody a kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace zákroku
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný liposukční výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

Každé liposukci předchází bezplatná odborná konzultace s naší odbornicí na liposukce (pouze v Brně a v Ústí nad Labem), na které klientům individuálně doporučíme vhodnou liposukční metodu.
Na naší klinice v Praze provádí konzultace přímo lékař. Konzultace stojí 1 000 Kč, tuto částku vám, v případě objednání termínu a složení zálohy nejpozději do 14 dnů, odečteme z ceny zákroku. 

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Mohu jen a jen doporučit, perfekní klinika, užasná péče a personál.

Jana Vítová, Facebook

Všechna hodnocení klientů

Pro ještě krásnější výsledky

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Je liposukce podbradku vhodná pro jakýkoli typ kůže?
V podstatě ano. Jedině pokud je vaše kůže váhou tukové tkáně až příliš uvolněná, může být kvůli jejímu většímu přebytku přihojování ke spodní části brady ztíženo. V takovém případě se pak na spodní části brady občas objeví příčné „varhánky“ nebo kožní převisy. Před zákrokem ale lékař stav kůže zhodnotí a seznámí vás s možným rizikem komplikací, případně vám doporučí jiný typ zákroku.
Lze provést liposukci pokud je užíván lék na ředění krve?
Užívání léku na ředění krve je bohužel kontraindikací k zákroku. Tento lék se nesmí užívat již týden před plánovaným zákrokem. Záleží tak na Vašem hematologovi, zda povolí vysazení tohoto léku alespoň na 14 dní (týden před zákrokem a týden po zákroku), aniž by Vás to ohrozilo. 

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru