Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

LPG 
ENDERMOLOGIE®  BODY 
 

Detoxikace, zeštíhlení a omlazení pokožky celého těla

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Výrazné 
zpevnění pokožky

Podpora tvorby kolagenu a elastinu

Efektivní 
detoxikace organismu

Odstranění celulitidy a celkové okysličení kůže

Restart 
lymfatického systému

Rychlejší spalování a odbourávání nežádoucího tuku

Tvorba 
kyseliny hyaluronové

Aktivace látky s omlazujícím a hydratačním účinkem

Jak to probíhá?

Pevná a pružná kůže celého těla nemusí být pouhým snem, ale sladkou realitou. Stačí dopřát pokožce pravidelnou LPG kúru! Příjemné masážní ošetření funguje na bázi mechanické stimulaci kožních buněk LPG a přispívá k omlazení a ozdravení pokožky celého těla.

Ošetření svědčí kůži na celém těle

Během procedury dochází k urychlení činnosti lymfatického systému, kterým jsou z těla odplavovány škodlivé látky. Ošetření má zásluhy také na detoxikaci organismu a okysličení pokožky. Jeho pomocí se v kůži aktivuje i proces tzv. lipolýzy – štěpení a uvolňování tuků. Díky tomu procedura slouží také jako prevence či řešení celulitidy.

Masáž obnovuje tvorbu látek tělu vlastních

Ošetřením dochází k buněčné obnově kolagenu a elastinu – látek tělu vlastních, zodpovědných za elasticitu kůže. Výrazně se zlepšuje také přirozená tvorba kyseliny hyaluronové – látky proslulé omlazujícím a hydratačním efektem. Sečteno a podtrženo: procedura umí pokožku účinně vyhladit, rozjasnit a kůži celého těla nápadně omlazovat.

Pro dokonalejší výsledek invazivní liposukce

Díky výše zmíněným účinkům doporučujeme LPG podstoupit také před a po invazivní liposukci. Ošetření zároveň pomáhá výrazně lepšímu a rychlejšímu odstranění otoků a hematomů. Podle dostupných vědeckých studií se tak zásluhou této procedury děje dokonce až o polovinu!

ENDERMOLOGIE® řeší

Princip mechanické biostimulace

Ošetření provádíme na našich klinikách patentovaným přístrojem LPG CELLU M6 ALLIANCE. Ten pracuje na principu mechanické biostimulace kožní tkáně a je vybavený několika různě velkými hlavicemi s motorizovanými válečky. Právě ty při ošetření příjemně masírují pokožku. Během procedury pak mají klienti na sobě speciální overal. Elastické oblečení přiléhající ke kůži odděluje pokožku od hlavice přístroje.

Omlazená pokožka už za půl hodiny

Ošetření nejčastěji trvá 35 minut. Pro dosažení ideálního výsledku klientům doporučujeme sérii nejméně 10 ošetření podstoupených v průběhu přibližně 4 týdnů. Efekt procedury na kůži pocítíte okamžitě, tedy už po prvním ošetření. Kůže bude jemnější, hladší, zdravě prokrvená. Nastartuje se v ní řada blahodárných procesů. K udržování vitality pokožky a zachování efektu ošetření pak stačí třeba i jediná terapie měsíčně.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Liposukce ve formátu PDF.

Fotky před a po

Prohlédnout celou galerii

MUDr. Katarína Třísková

Ošetření urychluje činnost lymfatického systému a přispívá k detoxikaci organismu. Procedurou se proto výrazně omezuje tvorba celulitidy, navíc dochází k zeštíhlení.

Náš tým

Cena LPG ENDERMOLOGIE® BODY 

Cena se odvíjí od počtu ošetření. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Odborná konzultace před ošetřením
  • Příslušný spotřební materiál
  • Samotná procedura
  • Případná kontrola po ošetření

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Velmi dobrý chirurg, přesně ví, o čem mluví. Výsledek je úžasný. Doporučuji každému!

Ealing, Estheticon.cz

Operoval mne MUDr. Pachman, jsem na 100 % spokojená, nic nebolelo. Moc doporučuji!

Haka, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Dovede procedura zmírnit otoky či modřiny?
Ano, LPG Endermologie® body prokazatelně omezuje tvorbu modřin a otoků. Z toho důvodu se masáž doporučuje také před a po invazivních zákrocích, zejména po liposukci. Ideální je podstoupit 2 ošetření před zákrokem a další 2 terapie po něm – a to nejlépe v délce 35 minut.
Je ošetření LPG bolestivé?
Naopak, ošetření je velmi příjemné. Hlavice přístroje jemně krouží po pokožce celého těla, zatímco vy můžete relaxovat třeba i se zavřenýma očima, snít nebo si během ošetření dokonce zdřímnout.
Jsou s terapií spojené nějaké kontraindikace?
Ošetření je vhodné téměř pro všechny. Nejsou s ním spojené žádné nežádoucí účinky ani žádná rekonvalescence. LPG Endermologie® body v se však raději nedoporučuje těhotným nebo kojícím ženám.
Po kolika procedurách je na pokožce viditelný efekt?
Na dotek bude vaše pokožka pevnější a jemnější hned po prvním ošetření. Na pohled budou na kůži viditelné změny k lepšímu přibližně po 5 až 12 terapiích. Rychlost zlepšení stavu pokožky je však u každého individuální. U některých klientů pozorujeme výrazné zlepšení celkového stavu kůže například už po 5 terapiích, u jiných je efekt výrazný až po 12 sezeních. Nicméně už jedna LPG v těle umí nastartovat bezpočet ozdravných procesů. Především zrychlí činnost lymfatického systému a zahájí řadu detoxikačních procesů v organismu.
Proč mají klienti při ošetření na sobě speciální overal?
Overal slouží k lepšímu přilnutí válečku na kůži během procedury. Usnadňuje, zlepšuje a podstatně zefektivňuje provedení masáže.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru