Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Lifting obličeje pomocí mezonití 

Speciální dlouhodobě vstřebatelné nitě pro vypnutí a zpevnění pleti

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Okamžitý 
efekt

Pleť se napne a zpevní téměř ihned

Čím 
dál mladší

Nastartujeme tvorbu kolagenu a zvýšíme tvorbu elastických vláken

Šetrně 
a bez trápení

Místní znecitlivění zabrání bolesti

Rychlá 
rekonvalescence

Procedura je minimálně invazivní

Jak to probíhá?

Je přirozené, že pokožka ve tváři s věkem ochabuje a ztrácí pružnost. Existuje ale způsob, jak stárnutí pozastavit a nad vrásky vyzrát. Art Filting je metoda, při které lékař aplikuje do obličeje jemnými jehlami velmi tenké a zcela vstřebatelné nitě. Pokožka se zpevní, ozdraví a navíc si začne sama vytvářet důležité složky. 

Procedura slouží k omlazení: 

 • tváří
 • oblasti kolem očí
 • kontur dolní čelisti
 • podbradku
 • čela
 • střední partie obličeje

Ošetření mezonitěmi je šetrné a nenáročné

Terapie se provádí ambulantně v místním znecitlivění, vše probíhá bezbolestně. Jednotlivými vpichy pomocí tenoučkých jehel vám dermatolog aplikuje pod kůži několik nití ze sterilního polydioxanonu, který se běžně využívá v chirurgii. Jednotlivá vlákna dlouhá 25–50 mm pleť napnou a zpevní
Po ošetření doporučujeme 2–3 dny nosit po celý den speciální fixační obličejovou masku. Následující 1–2 týdny si ji vezměte jen na noc. Jeden nebo dva dny dodržujte klidový režim. Především v den zákroku omezte mimiku, necvičte, nepijte alkohol a nekuřte. 

Mezonitě řeší

Mezonitě se za 6–9 měsíců zcela vstřebají

Vlákna podpoří a omladí pleť. Během 180 až 240 dalších dní ale úplně zmizí – rozštěpí se na oxid uhličitý a vodu. Kůže nitě jednoduše vstřebá. Mezonitě samotné přispívají k nové tvorbě kolagenu a elastinu v pleti. Efekt omlazení trvá 2–3 roky. 

Zkombinujte více metod a znásobte výsledky

Ještě výraznějšího omládnutí docílíte, když ošetření mezonitěmi po doporučení lékařem zkombinujete s dalšími miniinvazivními zákroky. Může to být například:
 • laserové ošetření obličeje
 • vyhlazení vrásek výplňovými materiály
 • chemický peeling
 • mezoterapie

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru O klinice ve formátu PDF.

MUDr. Markéta Majerová

Lifting pomocí mezonití je velmi efektivní způsob omlazení pokožky. Samotné ošetření trvá okolo půl hodiny a výsledek vidíte ještě dlouho po proceduře.

Náš tým

Cena liftingu obličeje pomocí mezonití

Cena se odvíjí od značky použitého materiálu. Konkrétně zahrnuje následující:

 • Ošetření pokožky před zákrokem
 • Příslušný spotřební materiál
 • Samotné dermatologické ošetření
 • Případné kontroly po ošetření

Dermatologickému ošetření předchází odborná konzultace zpoplatněná částkou 700 Kč. U klientů, kteří už u nás podstoupili zákrok v lokální či celkové anestezii, je konzultace zdarma. Možnost využití konzultace zdarma je 1 rok od podstoupení zákroku.

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

říkají o nás

Chtěla bych moc doporučit nejúžasnější paní doktorku Neradovou, která mi moc pomohla. MEDICOM Clinic je opravdu úžasná klinika, už nikdy jinam!

lib maja, Firmy.cz

Luxusní klinika v Brně a super lékaři. Pan doktor Pachman odvedl skvělou práci a splnil mi tak sen. Mohu jen a jen doporučit, budete spokojené!

Michaela, Estheticon.cz

Všechna hodnocení

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jaké jsou další možnosti omlazení pokožky?
Mezi další možnosti patří například laserová rejuvenace, resurfacing, frakční radiofrekvence, výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové, ELOS – kombinace IPL a radiofrekvence, mezoterapie nebo plazmaterapie – omlazení buněk vlastní krevní plazmou. Nejlepší je se o všem poradit přímo s lékařem a společně vybrat tu nejlepší variantu.
Kdy ošetření mezonitěmi nebo liftingovými nitěmi vhodné není?
Proceduru neprovádíme těhotným, dále v případě probíhající bakteriální nebo virové infekce, epilepsie, neurovegetativní dystonie, autoimunitní kolagenózy, onkologického onemocnění, při sklonu k hypertrofickým či keloidním jizvám. Stejně tak mezonitě neaplikujeme tehdy, pokud jste užívali v posledních 3 měsících isotretinoin, užíváte-li warfarin a pokud je v místě aplikace zánět, poraněný nerv nebo céva.
Kolik hodin denně je po ošetření potřeba nosit tvarovací masku?
Po proceduře je potřeba nosit speciální kompresní prádlo, které vypadá trochu jako ohlávka. První dva dny ohlávku doporučujeme na 24 hodin denně, poté stačí 2 týdny na noc.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru