Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zmenšení prsních dvorců

Nepřiměřenou velikost prsních dvorců vyřeší plastická operace

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Estetický 
problém okamžitě zmizí

Vše vyřeší jediná operace

Možnost 
operačního výkonu 2 v 1

Zákrok lze zkombinovat s další plastikou prsou

Nadstandardní 
péče

Lékař je vám k dispozici osobně i na telefonu

Odvoz 
domů po zákroku

V rámci měst našich poboček zdarma

Jak to probíhá?

I zdánlivě nepatrný estetický problém, kterým je nepřiměřená velikost prsních dvorců, může pořádně zahýbat s ženským sebevědomím. Že je právě tohle váš případ? Pak si nechejte velké prsní dvorce zmenšit pomocí plastické operace. Zbavte se toho, co se vám na sobě nelíbí. 

Velikost dvorců ovlivňují geny i hormony

Velikost prsních dvorců je ženám zpravidla dána geneticky. Ovlivňují ji však i různé hormonální změny, které přicházejí až v průběhu života. Ke změně velikosti prsních dvorců tedy dochází například v období kojení. Jejich zmenšení dnes ale není žádný problém. Běžně jej umožňuje právě plastická operace. 

Zákrok můžete spojit s jinou plastickou operací prsou

Operace se provádí buď v lokální, nebo v celkové anestezii. Záleží na tom, jestli chcete podstoupit jen samotné zmenšení prsních dvorců, nebo byste úpravu velikosti dvorců ráda spojila i s jinou plastickou operací poprsí. Zákrok provádíme například spolu se zmenšením prsou, modelací prsou, zvětšením prsou s implantáty včetně modelace apod. Od toho se pak samozřejmě odvíjí i doba operace. Přibližně se však jedná o 1,5–2 hodiny

Jizva vede přesně po okraji dvorce, proto je téměř neviditelná

Samotné zmenšení prsních dvorců ovšem probíhá následovně: Lékař ořízne prsní dvorec na požadovanou velikost a odstraní z něj přebytečnou kůži na okrajích. Ránu pak velmi pečlivě zašije po okraji prsních dvorců, po zákroku vám tak nezůstane na prsou ani příliš viditelná jizva. Nakonec se prsní dvorce ještě přelepí sterilní náplastí a překryjí gázou – obojí vám z prsou sundáme přibližně 2 týdny po zákroku. Poté si můžete operovanou oblast doma poprvé umýt.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc

Pošleme vám brožuru Plastická operace prsou ve formátu PDF.

MUDr. Pavel Kobzík

Mnoho žen zákrok spojuje s další úpravou poprsí, zejména s jeho zmenšením. Velké prsní dvorce ale často zmenšujeme i v rámci augmentace, tedy zvětšení prsou s implantáty.

Náš tým

Cena zmenšení prsních dvorců

Cena se odvíjí od zvolené anestezie a kliniky, ve které zákrok podstoupíte. Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Předoperační vyšetření
  • Příslušná anestezie
  • Samotný operační výkon
  • Pooperační pobyt na klinice (pouze u celkové anestezie)
  • Balíček s pooperační péčí 
  • Odvoz domů zdarma (v rámci měst našich poboček)

{{allPrices}}

{{item.textPred}} {{item.cena}}

{{item.technologie}}

{{item.textPred}} {{item.cena}} Kč

{{popisek}}

ŘÍKAJÍ O NÁS

Vynikající přístup celého týmu, od recepčních, sestřiček, až po vynikající doktory. Byla jsem u MUDr. Horyny a je báječný, milý, lidský, ochotný. Na klinice jsem se cítila jako v bavlnce, za což moc děkuji všem.

Katka Hermachová, Facebook

Všechna hodnocení klientů

Pro kompletní proměnu vaší postavy

MM Mommy Makeover
Série zákroků, která vrátí vaše tělo zpět v čase

BF Body Forming
Série zákroků a ošetření pro celkové zeštíhlení

Ptáte se

Jak moc se dají prsní dvorce zákrokem zmenšit?
Rozsah odstranění přebytečné kůže z prsních dvorců určuje lékař. Záleží na velikosti a tvaru poprsí klientky, ale vždy se snažíme o co nejpřirozenější výsledek.
Připravím se zákrokem o možnost kojení?
Samotným zmenšením prsních dvorců se o možnost kojení určitě nepřipravíte. Dokonce se nemusíte bát ani tehdy, pokud ke zmenšení dvorců dojde v rámci zvětšení prsou s implantáty. Vždy jde o domluvu mezi lékařem s klientkou a o výběr operační techniky.

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642

Nahoru