Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Mommy
Makeover

Celkové proměny maminek po porodu

SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Kombinace 
zákroků na míru

Společně vybereme nejvhodnější řešení

Nadstandardní 
péče

Lékař je vám k dispozici osobně i na telefonu

Sehraný 
tým 

Špičkoví chirurgové a dermatologové

Zdravé 
sebevědomí

Získáte zpět pevnější a symetrickou postavu

Díváte se s radostí a pocitem hrdosti do postýlek, kde dřímají vaše děti? S podobnými pocity byste měla hledět i sama na sebe. Možná vás ale jako spoustu dalších maminek trápí povolené bříško a povislá prsa, kvůli kterým se doslova necítíte ve své kůži. Porod i doba kojení si vybraly svou daň? Netrapte se a přijďte k nám na kliniku. 

Seznámíme vás se zákroky, kterým u nás říkáme Mommy Makeover. Díky nim získáte zpět své ladné ženské křivky i zdravé sebevědomí, jedním slovem se budete cítit jako znovuzrozená. Dopřejte si proměnu, která stojí za to!

Po úpravě poprsí a bříška získáte postavu jako před porodem


Při proměně Mommy Makeover se zaměřujeme na úpravu prsou a bříška. Právě tyto oblasti se totiž porodem a dobou kojení nejvíce mění, zároveň mají největší vliv na celkový vzhled vaší postavy. Naši lékaři se postarají o to, aby byl výsledek operace harmonický a vy jste se opět cítila ve svém těle dobře.

Proměna v duchu Mommy Makeover probíhá pokaždé trochu jiným způsobem. Každé tělo je totiž jedinečné, reaguje na změny v těhotenství různě a žádá si jiný typ zákroků. Na úvodní konzultaci si vás proto lékař prohlédne, promluví s vámi a podle toho se pak společně domluvíte na vhodné kombinaci zákroků. 

Bříško, které se 9 měsíců přizpůsobovalo růstu miminka, po porodu většinou volá po zpevnění nebo zeštíhlení. Jak ho vylepšit? Celkově povislé bříško spraví plastická operace břicha, která vám částečně dovede pomoci také od strií. Při této operaci zpevňujeme rozestoupené břišní svaly a odstraňujeme nadbytečnou kůži s podkožním tukem tak, aby bříško bylo opět vypnuté a ploché. O výraznější zeštíhlení se pak postará invazivní liposukce. S její pomocí vám odstraníme nežádoucí množství tuku nejen z bříška, ale i z jiných partií – například z boků, stehen, zad či paží.

Kromě bříška se však po porodu samozřejmě mění i prsa. Zejména po době kojení obvykle ztrácejí svou plnost a zůstávají povislá. Pro mnohé maminky se proto stává vhodným řešením zvětšení prsou pomocí implantátů, případně je zákrok ještě doplněn o modelaci prsou. Pro jiné ženy pak přichází v úvahu třeba samotná modelace prsou nebo jejich redukce. Některé klientky nakonec volí zvětšení prsou vlastním tukem. Zákrokem se prsa sice zvětší maximálně o jednu velikost, ale v jiné problémové partii díky tomu maminky zároveň zeštíhlí. 

Zákroky jsou určené maminkám, které už nekojí

Po porodu i kojení je tělo rozbolavělé a postupně se hojí. Musíte mu proto poskytnout dostatek času, aby se dalo opět do pořádku a vy jste přišla na zákrok zdravá, v dobré fyzické i psychické kondici. Na druhou stranu však není nutné čekat na krásnější tělo několik dalších let. Ideální doba k provedení zákroku nastává ve chvíli, kdy nebudete kojit alespoň 6 měsíců. Pokud nekojíte, zákroky můžete podstoupit už půl roku po přirozeném porodu nebo rok po císařském řezu

Proměnu provádíme s ohledem na vaše tělo

Některé zákroky můžete dokonce podstoupit i v jednom operačním výkonu – například plastickou operaci poprsí a liposukci. Oproti tomu časově náročnější a složitější abdominoplastiku spolu s některou z plastických operací prsou ale dohromady prakticky neprovádíme. V takovém případě většinou operujeme nejdříve břicho a po alespoň 2 měsících poprsí. 

Přijďte na nezávaznou konzultaci 

Každému zákroku ovšem předchází konzultace přímo s plastickým chirurgem, který bude operace provádět. Povíte mu, co vás trápí a co byste na sobě chtěla změnit. Nebojte se mu s čímkoliv svěřit, na většinu problémů estetického rázu už dnes existuje řešení. Lékař vás vyslechne, prohlédne a nabídne vám možnosti řešení, ze kterých pak společně vyberete to ideální. Zároveň vám vysvětlí, jak budou probíhat zákroky i následné hojení, jak dlouho s námi po operaci zůstanete na klinice a jaká jsou případná rizika. Nebojte se zeptat na cokoliv.

Před operací podstoupíte předoperační vyšetření

Rozhodnete-li se proměnu podstoupit, v první řadě se domluvíte na termínu předoperačního vyšetření, které můžete absolvovat i na naší klinice. Za vyšetření nebudete nic doplácet, je v ceně zákroku. Pokud je to pro vás příjemnější, můžete vyšetření absolvovat i u svého praktického lékaře a výsledky nám na kliniku poslat poštou, e-mailem nebo je přinést třeba osobně na recepci. Výsledky však nesmějí být starší 14 dnů.  

Nesmiřujte se s problematickou pletí, výraznou jizvou ani striemi

Mateřství doprovází i mnoho dalších změn, na které pokožka reaguje sice přirozeným, ale ne vždy žádoucím způsobem. Možná se potýkáte s akné, vyrážkami nebo například striemi. V rámci Mommy Makeover vám proto na klinice nabízíme i různá dermatologická ošetření. Dokážeme omezit viditelnost strií a vylepšit celkový stav pleti i kvalitu vlasů, které bývají po těhotenství či době kojení oslabené, mnohdy nadměrně vypadávají. Nebo vám zůstala na bříšku ošklivá památka na císařský řez? Jizvu umíme zjemnit a vyhladit. 

Průvodce procedurami plastické chirurgie

Pro postavu snad
ještě krásnější
než před porodem

Postaráme se o celou vaši postavu

Zkrášlíme komplet celé vaše tělo

Říkají o nás

Všem doporučuji kliniku MEDICOM Clinic. Oceňuji milý a ochotný přístup personálu. Vše proběhlo bez komplikací.

GraciasovaV, Firmy.cz

Maximální spokojenost. Opravdu všem doporučuji. Máte ode mě víc jak 5 hvězdiček.

Marketka Dvori, Facebook

Všechna hodnocení

MUDr. Peter Ondrejka

Úprava poprsí a bříška ovlivní celou siluetu. Vždycky mám radost, když se nám z počátku nejistá klientka doslova promění před očima ve spokojenou a usměvavou maminku.

Náš tým

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642