Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zákrok
můj pohled
doslova rozjasnil

Paní Alena, 50

Plastická operace horních víček

Nedávno jsem se přiblížila k významnému kulatému jubileu. A protože o sebe ráda dbám a udržuji se, udělala jsem si k padesátým narozeninám radost. V MEDICOM Clinic jsem podstoupila operaci horních víček. Zákrok mi pomohl nejen po estetické, ale především po zdravotní stránce. Doslova změnil můj pohled.

“K rozhodnutí přispělo estetické i zdravotní hledisko.”

Již nějakou dobu jsem pozorovala, že mé oči působí smutným dojmem. Horní víčka byla těžká a zbytečně přidávala roky navíc. Převisy mi začaly také vadit při líčení, kdy se především nanášení řasenky stávalo stále obtížnější. Chtěla jsem mít znovu zářivý pohled a také ulevit od pocitu únavy očí.

“Z pana doktora jsem měla příjemný pocit.”

První konzultace na klinice MEDICOM Clinic probíhala ve velmi milém a přátelském duchu. Z pana doktora Pavla Popelky i z milého a laskavého personálu jsem měla od začátku příjemný pocit. Také prostředí kliniky je nadstandardní a krásné. To vše mi pomohlo překonat nervozitu ze zákroku. Věděla jsem, že jsem v dobrých rukou.

“Změnil se můj pohled, a to doslova.”

Jsem velmi spokojená, můj pohled se doslova rozjasnil. I rodina a okolí si změny všimly a pochválily ji. Do budoucna bych ještě ráda podstoupila operaci břicha, která by mi vytvarovala postavu a zbavila nadbytečné kůže. A co bych vzkázala dalším ženám? Pokud zvažují jakoukoli plastickou operaci k navrácení sebevědomí, ať neváhají ani minutu a splní si svůj sen.

Slovo lékaře

MUDr. Pavel Popelka

U paní Aleny měla blepharoplastika význam nejen estetický, ale i funkční. Během zákroku jsem odstranil tukové váčky a kožní přebytky, které zasahovaly do zorného pole. Očím se celkově ulevilo. Operace horních víček pomůže zmírnit slzení, náchylnost očí k únavě i otokům. Samotná operace v lokální anestezii trvala asi hodinu, během které jsme si s klientkou příjemně popovídali.

MUDr. Pavel Popelka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642