Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

S plochým bříškem
se vrátila
i chuť do života

Paní Marie, 32

Laserová liposukce břicha

Můj příběh se pojí s dcerou Karolínkou. Komplikace při porodu mé dceři způsobily těžké poškození mozku a s tím spojené zdravotní problémy. Postižení Karolínky vyžaduje 24hodinovou péči a tak mi na mne samotnou nezbývá téměř žádný čas. Nepravidelná strava, nedostatek odpočinku a stres zapříčinily, že jsem se ve svém těle necítila spokojená. Přála jsem si mít zase ploché bříško a sen mi vyplnil MUDr. Pavel Popelka z MEDICOM Clinic.

„Styděla jsem se sama před sebou.“

Když uběhl od porodu Karolínky delší čas a na bříšku stále zůstával znatelný převis, začala jsem uvažovat o plastické operaci. Styděla jsem se sama před sebou a hledala jsem proto řešení, které by mi pomohlo se cítit po psychické stránce lépe. Díky podpoře kamarádky jsem se nakonec odhodlala navštívit pobočku MEDICOM Clinic v Praze, kde mě nadchlo prostředí kliniky i vstřícný a ochotný personál. Na klinice jsem se cítila „jako doma“. S ničím nebyl problém, všichni se mnou jednali s úsměvem.

„Věděla jsem, že jsem v těch nejlepších rukou.“

Pan doktor byl velmi ochotný, podrobně mi vše vysvětlil. Opadly ze mě veškeré obavy a věděla jsem, že jsem v těch nejlepších rukou. MUDr. Pavel Popelka doporučil šetrnou liposukci břicha v lokální anestezii. Vedle rychlé rekonvalescence a minimální zátěže pro organismus jsem nejvíce ocenila, že bylo možné se hned po zákroku vrátit domů a pečovat o dceru. 

„Překvapilo mě, že se ihned po zákroku můžu vrátit domů.“

Během i bezprostředně po zákroku jsem se cítila skvěle a druhý den jsem mohla už opatrně fungovat. Bolest bych přirovnala k pocitům po náročnějším cvičení. Celková rekonvalescence trvala asi 6 týdnů, během kterých se nosí stahovací spodní prádlo a také se válečkuje břicho pro co nejlepší výsledek.

„Výsledek zaslouží jedno velké wau!“

Z výsledku liposukce břicha jsem doslova nadšená! Mnohonásobně totiž předčil má očekávání. Konečně se znovu líbím sama sobě, což mi pomohlo po psychické stránce a motivovalo mě dále na sobě pracovat. 

Slovo lékaře

MUDr. Pavel Popelka

Paní Marie za mnou přišla na konzultaci, protože ji trápilo větší bříško. Vzhledem k silnější tukové vrstvě, a protože jsme museli současně vyřešit nadbytek kůže, doporučil jsem jí laserovou liposukci. Laser prohřeje podkoží a nastartuje syntézu kolagenu. To vede k následnému vypnutí kůže v operované oblasti, což jsme u paní Marie potřebovali. Myslím, že se výsledek povedl a stojí za to.

MUDr. Pavel Popelka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642