Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Chci se
ve svém těle
cítit perfektně

Paní Veronika, 35
 

Laserová liposukce stehen

Vždycky jsem měla úzký pas a štíhlé ruce. Nadváhou jsem nikdy netrpěla, ovšem na některých místech mého těla jsem se stále nemohla zbavit tuku. Dlouhé roky jsem cvičila, dodržovala zdravou životosprávu a těšila se na odměnu v podobě krásných stehen, která bych mohla sebevědomě ukazovat v kraťáskách. Ta se ale nedostavila. Patřím mezi ženy, které na sobě rády pracují a chtějí vidět výsledky. Začala jsem si proto zahrávat s myšlenkou na liposukci.
 
Konečné rozhodnutí ale nakonec padlo z úplně jiného důvodu. Na mé postavě se totiž podepsala tři těhotenství. Pokaždé jsem přibrala 20 až 30 kilogramů. I když jsem poté důsledně cvičila, zůstala mi na břiše povolená a povislá kůže. 

„Dala jsem na doporučení lékaře.”

 Pan doktor Petros Christodoulou z kliniky MEDICOM Clinic byl už na první konzultaci velmi
sympatický a příjemný. Vše probíhalo v klidu a měla jsem z toho skvělý pocit. Hned mi vysvětlil, že liposukce břicha u mě nemá smysl, protože na něm moc tuku nemám a operace by tak neměla žádný efekt. Najednou se vrátilo téma korekce stehen.
 
V den zákroku jsem nebyla vůbec nervózní, naopak jsem se těšila. Na klinice jsou všichni moc příjemní a usměvaví. Prostředí je navíc velmi luxusní, působí nádherně. Po operaci jsem se probudila s velkým hladem. S chutí jsem si dala svačinu, kterou mi přinesly ochotné sestřičky, celou jsem ji snědla a ještě jsem požádala o přidání. Byla jsem trochu unavená, ale zároveň zvědavá na výsledek.
 
Rekonvalescence také probíhala v pořádku. Přesně tak, jak mi předem vysvětlil pan doktor. Několik týdnů jsem nosila kompresní kalhoty a speciálním válečkem jsem každý den masírovala kůži, abych docílila co nejlepšího výsledku. Na zákroku je skvělé, že se hned můžete vrátit k běžné činnosti. Stačí jen ulevovat nohám, aby neotekly. Ke sportu jsem se naplno vrátila po dvou měsících. Při běhání jsem ale raději dál nosila kompresní kalhoty. Bylo mi to tak příjemnější.

„Manžel si změny všiml hned.”

Na finální vzhled jsem si musela chvilku počkat. Nohy jsem měla po operaci ještě oteklé, a tak jsem změnu pociťovala spíš postupně. Manžel si jí ale všiml hned. Říkal mi, že moje stehna jsou už na první pohled mnohem štíhlejší. Sama rozdíl poznám nejlépe, když se podívám na své fotografie před výkonem a po něm.
 
Jsem moc spokojená a šťastná, že jsem zákrok podstoupila. Motivoval mě na sobě dál pracovat. O další operaci už ale neuvažuji. Vím, že by ještě bylo co vylepšovat, ale všeho s mírou. Nic se nemá přehánět, i když jsme my ženy stále s něčím nespokojené. Podle mého názoru nejde o to mít perfektní tělo, ale perfektně se v něm cítit.
 
Všem ženám, které o zákroku teprve přemýšlejí, bych chtěla vzkázat, že se nemají čeho bát. Ať už vás trápí povislé břicho, velké boky, nebo zadeček a víte, že by vám operace pomohla k vyššímu sebevědomí, jděte do toho. Na klinice MEDICOM Clinic se o vás výborně postarají – úplně jako o vlastní.
 

Slovo lékaře

MUDr. Petros Christodoulou

Paní Veronika podstoupila laserovou liposukci v oblasti zevních a vnitřních stehen+kolen, a to v celkové anestezii. Přestože pravidelně cvičí, nedařilo se jí docílit ideálního výsledku, proto jsem jí doporučil právě SlimLipo. Klientka dbala pokynů a hojení proběhlo v pořádku.

MUDr. Petros Christodoulou
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642