Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Za svá stehna
se už nemusím
stydět

Liposukce vnějších stehen laserovou metodou

Liposukce vnějších stehen laserovou metodou

Dlouhou dobu mě trápil tuk v oblasti vnějších stehen. Ačkoliv jsem se usilovně snažila vypořádat se svým problémem sama, bez cizí pomoci, podkožního tuku právě v této oblasti jsem se za žádnou cenu nemohla zbavit. Nezabíralo ani cvičení, ani diety. Když jsem omezila jídlo, zhubla jsem v partii, kde jsem to vůbec nepotřebovala. BMI už jsem měla dokonce příliš nízké a urputným cvičením jsem si akorát tak opakovaně přivodila svalovou horečku a záněty kloubů. 

Ani moje zdravé stravování a časté cvičení tedy v mém případě nevedlo k zeštíhlení v oblasti vnějších stehen, a tak jsem začala snít o liposukci. Přála jsem si podstoupit nějakou šetrnou liposukční metodu, a tak mi pan doktor v Brně doporučil laserovou liposukci – po té se vám na těle nevytvářejí téměř žádné modřiny a otoky se objevují spíše minimálně. Celkově proto bývá i doba hojení po zákroku naštěstí relativně krátká. 

Jsem ráda, že jsem dala na radu pana doktora Pachmana a nakonec jsem do liposukce šla. Po pravdě – před zákrokem jsem se dost bála, že jakmile přijde ošetřená oblast k sobě, bude to pekelně bolet, ale odsátá místa chvíli po operaci bolela jen jako kdyby byla naražená. Po prvních dnech po liposukci navíc přišla obrovská úleva, viditelná změna postavy a moje nefalšovaná radost. Příjemné také bylo, že si mojí proměny samo od sebe všimlo i okolí.

Kalhoty, které jsem nosila před operací, na mně teď visí. Hodně oblečení už jsem dokonce prodala kamarádce, protože mi prostě bylo velké. A co bych vzkázala ženám, které mají stejný problém a liposukci zvažují? Aby do toho určitě šly, protože výsledek opravdu stojí za to!

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Petr Pachman

Laserová liposukce umožňuje nastavení přesně podle typu postavy, čímž zaručuje bezpečné, rychlé a efektivní laserové rozpuštění tuku v požadované lokalitě. Výsledkem je navíc velmi malá bolestivost v průběhu zákroku, minimální výskyt modřin, dokonale vypnutá pokožka po operaci a velmi rychlý návrat k běžným aktivitám. Kromě větších partií (břicho, stehna, boky) umožňuje laserová liposukce odsát tuk i z menších oblastí (například podbradek).

Prim. MUDr. Petr Pachman
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642