Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Těším se, až v létě
obléknu šortky. Díky liposukci
si to mohu dovolit.

Paní Monika, 32

Liposukce vnějších stehen laserovou metodou


Asi jako každá žena na sobě hledá nedokonalosti, i já jsem toho zářným příkladem. Ženy z naší rodiny mají v genetickém kódu velká stehna, což potkalo i mě. Jenže čím jsem starší, tím hůře se mi postava udržuje. Jelikož se bez odborné pomoci těchto objemných partií zřejmě nikdy nezbavím, rozhodla jsem se pro liposukci.
 
Před dvěma lety se mi podařilo výrazně zhubnout. Přestože jsem měla hubené ruce, dokonale ploché břicho a propadlou tvář, objemná stehna a hýždě zůstaly v „plné kráse“. K mé smůle jsem po čase opět začala přibírat na váze. Bylo léto, období plavek, a já jsem zůstala beznadějně stát před zrcadlem, protože jsem nevěděla, co na sebe. Začala jsem se poohlížet po nějakém zákroku, který mi pomůže a zároveň mě „nakopne“ dál pracovat na udržení hezké postavy. Zjistila jsem, že mi alespoň trochu dokáže pomoci liposukce. Dál už jsem nečekala.

Zázrak jménem laserová liposukce

Pro podstoupení laserové liposukce zevních stehen jsem si vybrala MEDICOM Clinic. Na první konzultaci s MUDr. Petrem Pachmanem jsem sice přicházela nervózní, ale odcházela jsem s úsměvem. Pan doktor se nejdříve podíval na problémovou část mých stehen, poté mi mile vysvětlil, jak bude liposukce probíhat i to, jak bude vypadat pooperační péče. Více jistoty jsem už snad ani nemohla požadovat. Ani v nejmenším jsem nedoufala, že se všechny konzultace s panem doktorem ponesou v tak úžasném duchu.
 
Zákrok jsem podstoupila v listopadu loňského roku. Bylo to ideálně zvolené období, po operaci jsem totiž nosila stahovací punčochy, které mě za chladného počasí krásně hřály. Bezprostředně po zákroku jsem se cítila dobře. Rekonvalescence trvala nakonec jen tři dny, během kterých jsem více odpočívala a snažila se nohy moc nezatěžovat.

Zpět do vytoužené formy

Úbytek v objemu jsem na stehnech viděla ihned po zákroku. Když se ale stehna zregenerovala, efekt liposukce nabral nový rozměr. Začala jsem si opravdu užívat skvělého pocitu, že je tuk nenávratně pryč. Najednou se oblékám s potěšením a tato změna je pro mě hnacím motorem; do léta svoji postavu opět trošku vylepším.
 
Na zákrok ráda vzpomínám. Měla jsem štěstí, že jsem objevila MEDICOM Clinic. Je zde velice příjemné prostředí a perfektní personál. Na sále pan MUDr. Pachman jenom perlil, takže můžu popravdě říct, že celá operace proběhla s úsměvem na rtech.

Slovo lékaře

Prim. MUDr. Petr Pachman

Paní Monika měla asymetrická větší zevní stehna. Pro korekci tohoto nadbytku jsem použil nejefektivnější laserovou liposukci provedenou v lokální anestezii. Rozpustil a odsál jsem celkem 750 ml čistého tuku k dosažení optimálního vytvarovaní a zeštíhlení stehen.

Prim. MUDr. Petr Pachman
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642