Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vypadám teď
mnohem lépe
než dřív

Paní Ivana, 40

Liposukce vnějších stehen laserovou metodou

Celý život jsem cvičila, zdravě jedla a byla štíhlá. Mou jedinou slabostí bylo břicho. Za žádnou cenu, sportem ani stravou, se mi ho nedařilo zhubnout. Až jsem se doslechla o laserové liposukci . Okamžitě jsem věděla, že je to zákrok přesně pro mě. A že ho jednou absolvuji. 
 
Už dojem z první konzultace na klinice MEDICOM Clinic byl výborný. Pan doktor byl velmi příjemný a všechno mi podrobně vysvětlil. Potvrdil mi, že liposukce je pro mě, aktivního člověka, který má problémy jen v některých partiích, opravdu vhodná. Pak už jsme jen naplánovali konkrétní termín zákroku na konec léta a já se mohla začít těšit. 

„Místo strachu jsem se těšila na výsledek“ 

Ze samotného zákroku jsem obavy neměla. Těsně před ním jsem dostala tabletku, díky které jsem se uklidnila úplně. Už v tu chvíli jsem se nemohla dočkat výsledku. Byla jsem nadšená i z prostředí kliniky a bezkonkurenčního přístupu personálu. Je to skutečně velmi příjemné místo a lékaři, sestřičky i recepční se chovají nad očekávání skvěle. 
 
Když operace skončila, sestřička mě oblékla do speciálního kompresního prádla a mohla jsem odjet domů, samozřejmě s doprovodem. Celou cestu jsem prospala. Na výsledek jsem si pak počkala pár týdnů, než zmizely otoky. Ale stálo to za to. Změna byla opravdu viditelná. Potěšilo mě, že se krásně vypnula i dříve ochablá pokožka na břiše. Vypadám teď mnohem lépe než dřív.  

„S výsledkem jsem maximálně spokojená“ 

Většina lidí z mého okolí věděla, že plánuji zákrok podstoupit. Moje změna jim ale zůstala skrytá. Oblečení jsem totiž vždy přizpůsobovala své postavě, aby nebylo nic poznat. Netušili tedy, co se skrývá pod tričkem. Já sama jsem s výsledkem a novým břichem ale maximálně spokojená.  
 
S plastickou chirurgií mám pozitivní zkušenosti a ani do budoucna se jí tedy nebráním. Když bude potřeba, navštívím MEDICOM Clinic znovu. Ženy, které o podobné proměně také uvažují, by si měly nejdříve promyslet, komu se svěří do rukou. V tomto případě je kvalita nejdůležitější. Pokud ale lékař operaci schválí, měly by do toho jít. Určitě jim pomůže zvednout sebevědomí. 

Slovo lékaře

"Paní Ivana si přála řešit tvar svého břicha, kdy se jí tato oblast nedařila vytvarovat. Doporučil jsem jí body contouring se zpevněním oblasti kolem pupku a spodního břicha. Jako nejlepší řešení se tedy nabízela laserová liposukce. Zákrok proběhl bez problémů a klientka dodržovala pooperační péči."

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642