Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Konečně se těším
z toho,
jak vypadám

Slečna Hana, 21

Liposukce boků laserovou metodou


Po své mamince jsem zdědila široké boky. Místa pod pasem, kterým se někdy říká madla lásky, byla vzhledem k mé drobné postavě hodně viditelná. Začala jsem cvičit, jíst zdravě a zhubla jsem 12 kilogramů. Doufala jsem, že nevzhledné partie zmizí. Madla ale bohužel zůstala na svém místě a začala být skutečně nepřehlédnutelná.
 
Trápilo mě, že se jich neumím sama zbavit. V tu chvíli jsem se rozhodla, že si nechám pomoci od odborníků. Na první konzultaci na klinice MEDICOM Clinic jsem přicházela nervózní. Všechno ale dopadlo výborně. Po pár minutách jsem měla úsměv na tváři. Pan doktor MUDr. Pavel Popelka byl skvělý a velmi milý.
 
Dosud se mi dařilo jakémukoliv zdravotnímu zákroku vyhýbat. O to víc jsem byla vystrašená z plánované laserové liposukce. Doufala jsem, že se všechno podaří podle plánů. Po zákroku jsem proto byla ze všeho napětí a stresu opravdu unavená. Naštěstí na mě čekal přítel, aby mě odvezl domů.

„Když otoky zmizely, cítila jsem velkou radost.”

Uklidňovalo mě i krásné prostředí kliniky a velmi milý a přívětivý personál. Hlavně po zákroku se ke mně sestřičky chovaly moc hezky. Několikrát se mě ptaly, jestli nepotřebuji odvézt domů a zda mě něco nebolí. Pro takový případ měly připravené léky na bolest.
 
Výsledek jsem neviděla hned, protože mi boky samozřejmě otekly. Když se ale začaly hojit a otoky ustoupily, pocítila jsem velkou radost. Neváhala jsem a vyzkoušela si, jak vypadám v oblečení, které jsem nosila dříve. A těšila jsem se z toho, jak vypadám. Zákrok mě namotivoval k dalšímu cvičení a zdravějšímu životnímu stylu, abych dosáhla své vysněné postavy.
 
I okolí si všimlo mé změny. Lidé, kteří mě déle neviděli, ji přisuzovali celkovému úbytku na váze. Rodina a blízcí přátelé věděli, že jsem zákrok podstoupila, a výsledek mi moc chválili.

„Už vím, že to nic není.”

Dnes jsem konečně sama se sebou spokojená. Díky tomu o další operaci neuvažuji. Nikdy ale neříkej nikdy. Je možné, že třeba změním názor, až jednou porodím vlastní děti. Teď už vím, že to nic není.
 
Všem ostatním ženám, které uvažují o změně, bych ráda vzkázala: „Nebojte se a jděte do toho.“ Já sama jsem váhala, protože jsem si nebyla jistá, jak to přijmou lidé kolem mě. Jsem mladá. Několikrát jsem slyšela, že mi pomůže cvičení a postavu snů získám přirozenou cestou. Bohužel jsem rychle zjistila, že to tak jednoduché není. Za zákrok se nemusíte stydět. Myslím si, že v dnešní době je estetická chirurgie běžnou záležitostí. Pomáhá hlavně našemu psychickému zdraví.
 

Slovo lékaře

MUDr. Pavel Popelka

Paní Hana se na mě obrátila s prosbou o řešení nadbytku tuku v oblasti jejích boků. Klientka má štíhlou postavu a pravidelně cvičí, i přesto s touto oblastí nebyla spokojená. Doporučil jsem jí nejúčinnější možnou liposukční metodu, a to laserovou liposukci. Jde o šetrnou metodu, která k odstranění tuku využívá unikátního laserového vlákna, jež dovede zacílit pouze na tukové buňky. Jeho zásluhou se navíc kůže ihned po zákroku sama vtáhne a přirozeně se přihojí v podkoží. Bonusem je tedy i zpevnění a vypnutí pokožky. Zákrok proběhl bez komplikací a klientka po něm mohla odejít do domácího léčení. Po zákroku dodržovala pooperační režim, včetně nošení kompresního prádla a s výsledkem jsme oba spokojeni.

MUDr. Pavel Popelka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642