Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Už se nemusím schovávat
do volného oblečení.
Cítím se teď skvěle

Paní Šárka, 29

Laserová liposukce v oblasti břicha

Po porodu dvojčat se mi nedařilo zhubnout na původní váhu. Své nedostatky jsem musela neustále maskovat volným oblečením. Uvědomila jsem si, že se už sama sobě nelíbím a nejsem se svým tělem spokojená. Tehdy nastal zlom, kdy jsem se rozhodla pro liposukci břicha. Moje krásné holčičky si zaslouží mámu, která se má ráda. 
 
Musím přiznat, že před první konzultací s lékařem jsem byla velmi nervózní. Už po chvíli strávené v MEDICOM Clinic ze mě ale veškeré obavy opadly. Pan doktor MUDr. Pavel Popelka byl velmi příjemný a zároveň profesionální. Vyslechl si můj příběh a doporučil laserovou liposukci v oblasti břicha v lokální anestezii. 
 
Před samotným zákrokem mi moc pomohlo, že mi pan doktor podrobně vysvětlil celý průběh i následnou pooperační péči. Na lůžko jsem tak ulehala s naprostou důvěrou. Po operaci jsem pociťovala mírnou bolest, ale nebylo to nic, co by se nedalo vydržet. Odpočívala jsem v nádherném prostředí kliniky, kde se o mě staral velmi příjemný personál a profesionální lékaři. To jsem jako maminka dvou malých dětí opravdu ocenila. 

„Teď už jsem konečně šťastná.“ 

Doma jsem břicho ještě po dobu 5 týdnů stahovala elastickou bandáží. Dodržovala jsem klidový režim, každým dnem mi bylo lépe a já se tak radovala z výsledku. Když jsem své nové břicho poprvé uviděla, byla jsem nadšená! Pan doktor Popelka odvedl výbornou práci a já si připadám úžasně. Teď už jsem konečně šťastná. Už se nemusím schovávat do volného oblečení. Také jsem si začala více věřit a cítím se skvěle. 
 
Mé proměny si všimlo i okolí. Rodina, která o zákroku věděla, mi výsledek moc chválí. Moje dvě malé princezny teď mají sebevědomější mámu, která se zase ráda hezky oblékne.  

„Každá chceme své vysněné tělo.“ 

Myslím si, že my ženy bychom neměly zapomínat samy na sebe. Všem ženám, které potřebují ke změně popostrčit, bych chtěla vzkázat, aby se nebály a odhodlaly se. Opravdu to stojí za to. Každá přece chceme mít své vysněné tělo. Já sama o dalším zákroku do budoucna určitě uvažuji a už teď vím, že MEDICOM Clinic bude opět jasná volba. 

Slovo lékaře

MUDr. Pavel Popelka

Paní Šárku trápila oblast břicha. I přesto, že sportovala nemohla se přebytečného tuku v této oblasti zbavit. Doporučil jsem jí laserovou liposukci, jejímž největším benefitem je zpevnění pokožky a i rekonvalescence je výrazně rychlejší, než u jiných metod liposukce. Zákrok byl proveden v lokální anestezii, po které klientka odchází v doprovodu domů. Klientka dodržovala doporučení v době rekonvalescence a s výsledkem jsme oba spokojeni.

MUDr. Pavel Popelka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642