Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Konečně
mám oči
dokořán!

Paní Lucie, 34

Plastická operace horních víček


Povadlá oční víčka máme bohužel v rodině dědičné. Již ve velmi nízkém věku jsem působila starším a smutným dojmem a necítila jsem se dobře. O plastické operaci očních víček jsem uvažovala opravdu dlouho, stále jsem ale neměla odvahu zákrok podstoupit. Postupem času se ale přidaly i zdravotní problémy a právě to bylo zlomovým bodem.
 
Stejně jako každá žena jsem se i já chtěla hezky líčit. To ale s převislými víčky nešlo – jakékoliv líčení zanikalo. Čím dál častěji jsem si prohlížela mé fotografie a toužila po hezčím, mladistvějším výrazu. Kožní převisy mi navíc začaly způsobovat i zdravotní potíže. Nebylo tak už nač čekat. Po přečtení recenzí jsem se objednala na konzultaci právě do MEDICOM Clinic.
 
Strach z operace se rozplynul ihned po konzultaci u pana doktora MUDr. Pavla Popelky, který byl velmi příjemný a ochotně odpověděl na všechny mé dotazy - jak bude celý zákrok probíhat i co obnáší následná péče. Všechno bylo tak příjemné, že jsem se nemohla dočkat dne D. 

„Cítila jsem se jako v bavlnce“

Samotný zákrok proběhl hladce. Cítila jsem se dobře a nic mě nebolelo. Pan doktor mě po celou dobu operace uklidňoval a povídal si se mnou, neměla jsem tak čas myslet na nějaký strach. Cítila jsem se tam jako v bavlnce, opravdu velmi příjemně.  
 
Rekonvalescence byla velmi rychlá a bezproblémová. Modřinky a otoky kolem očí jsem měla velice nepatrné a asi za týden vymizely úplně. Po třech týdnech od operace bylo již vše zcela zahojené a já cítila opravdu velkou úlevu – žádná kůže mi najednou netlačila na řasy.

„Cítím se hezčí a sebevědomější“

Zákrok mi pomohl po estetické i zdravotní stránce. Opravdu se mi ulevilo od bolesti očí. Cítím se celkově hezčí a sebevědomější. Když se nalíčím, oční stíny i linky nejsou schované pod kožním převisem. Změny si všimlo i mé okolí. Nejčastěji slýchám, že už nevypadám smutně a unaveně.
 
A doporučení pro ostatní? Nebojte se! Po zkušenostech s MEDICOM Clinic doporučuji všem, kteří uvažují nad zákrokem či změnou, směle do toho, je to procházka růžovým sadem. Sama ještě uvažuji o plastické operaci břicha, které mi zůstalo po porodu. Takže se v budoucnu ještě na kliniku určitě vrátím.
 

Slovo lékaře

MUDr. Pavel Popelka

„Paní Lucie se na mě obrátila s problémem výrazných převisů horních víček, díky kterým vypadala unaveně. Tyto převisy navíc způsobovaly časté bolesti očí. Doporučil jsem jí plastickou operaci horních víček, která se provádí v lokální anestezii. Jde o nenáročný zákrok, který trvá zhruba 1 hodinu a klientka po něm v doprovodu odchází domů. Již na kontrole klientka uváděla výraznou úlevu a po úplném zhojení jsme oba s výsledkem zákroku opravdu spokojeni.“ 

MUDr. Pavel Popelka
Plastický chirurg

Předchozí Další

Přijďte na
nezávaznou konzultaci

Volejte 

800 254 642